Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Urszula Woźniak

Gościem programu była Urszula Woźniak z mokotowskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. Rozmawialiśmy o tym jak po trzech miesiącach sprawdza się reforma edukacji.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Andrzej Lach

Gościem programu był Andrzej Lach, dyrektor Kliniki Budzik. Rozmawialiśmy jak wygląda proces wybudzania dzieci ze śpiączki.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Sylwia Spurek

Gościem Spraw Warszawy była Sylwia Spurek, zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich. Rozmawialiśmy o przemocy wobec kobiet i rozpoczynającej się 25 listopada akcji "16 Dni Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć".

Manager inspiracji 11.11.2017 r.

Ważne jest nie tylko, co ale i jak mówimy. Na co zwrócić uwagę? Opowiada gość Piotra Pilewskiego - dr Mirosław Oczkoś ze Szkoły Głównej Handlowej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Adrian Furgalski

Gościem programu był Adrian Furgalski z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, rozmawialiśmy o trudnej sytuacji lotniska w Modlinie.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Sabina Jasińska

Gościem Spraw Warszawy była Sabina Jasińska, jedna z organizatorek Nocy Niepodległości. Rozmawialiśmy o akcji i o współczesnym świętowaniu.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Justyna Piwko

Gościem programu była Justyna Piwko z Centrum Komunikacji Społecznej, koordynator budżetu partycypacyjnego. Rozmawialiśmy o rozpoczynającej się, piątej edycji budżetu obywatelskiego w Warszawie.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Angelika Gackowska

Gościem Spraw Warszawy była Angelika Gackowska, zastępca dyrektora Lasów Miejskich. Rozmawialiśmy o odstrzale dzików na Mazowszu.

Wieczór Ekspertów: Kampania "Trzymaj pion" Grupy Żywiec

Z paniami Magdaleną Brzezińską i Natalią Tur rozmawialiśmy o odpowiedzialnej postawie wobec alkoholu i o tym jak rozmawiać o alkoholu z dziecmi i młodzieżą

Manager inspiracji 05.11.2017 r.

Gościem Łukasza Grassa była Adrianna Połczyńska, psycholog trener i dyrektor HR z ponad 20-letnim doświadczeniem. Posłuchajcie jak wygląda współczesna rekrutacja.

mat. prasowe

Wieczór Ekspertów: Tyskie Browary Książęce

Gościem Wieczoru Ekspertów była pani Ewa Wawrzyczek, Cervesario z Tyskich Browarów Książęcych.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Tomasz Luterek

Gościem Spraw Warszawy był Tomasz Luterek, politolog i prawnik, biegły w zakresie wyceny nieruchomości znacjonalizowanych i autor książki o reprywatyzacji. Rozmawialiśmy o dużej ustawie reprywatyzacyjnej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Bartłomiej Biskup

Gościem programu był dr Bartłomiej Biskup, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Rozmawialiśmy o przyszłorocznych wyborach samorządowych.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Piotr Siergiej

Gościem programu był Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego, rozmawialiśmy o uchwale antysmogowej dla Mazowsza.

Zbawienie w pracy: Stowarzyszenie Kilimandżaro

23 października 2017r. o 6.30 rano jedenaście kobiet ze Stowarzyszenia Kilimandżaro zdobyło Dach Afryki (Uhuru Peak Mt.Kilimandzaro, 5895 m n.p.m.) przy bardzo trudnych warunkach pogodowych. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Witold Strużyński

O gatunkach inwazyjnych, które "atakują" Warszawę rozmawialiśmy z Witoldem Strużyńskim z Zakładu Zoologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. 

Sprawy Warszawy: Adrian Sobieszczański

Gościem programu był Adrian Sobieszczański, historyk, przewodnik i współautor projektu "Warszawy historia ukryta". Rozmawialiśmy o cmentarzach warszawskich.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Hanna Dzielińska

Gościem Spraw Warszawy była Hanna Dzielińska, czyli Hanka Warszawianka - przewodnik warszawski. Rozmawialiśmy o ludziach, którzy odmienili losy stolicy.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marcin Święcicki

Gościem programu był Marcin Święcicki, przewodniczący Komitetu Opieki nad Starymi Powązkami im. Jerzego Waldorffa. Rozmawialiśmy o tegorocznej kweście na Starych Powązkach.

Wieczór Ekspertów: 500 lecie reformacji Kościoła Ewangelickiego

Gośćmi Wieczoru Ekspertów Radia Kolor byli ks. Piotr Gaś - Proboszcz Parafii Ewangelicko - Augsburskiej pw. Świętej Trójcy w Warszawie, Igor Chalupec - Fundator i Przewodniczący Rady Fundacji Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe, Prof. Juliusz Gardawski oraz Andrzej Weigle, którzy opowiedzieli o 500-leciu reformacji Kościoła Ewangelickiego oraz o tym jaki wpływ miała ona na Mazowsze. 

Manager inspiracji 28.10.2017 r.

Hormony w pracy? Jak najbardziej, one także wpływają na Twoją pracę. Przekonywał o tym w rozmowie z Piotrem Pilewskim Nikolay Kirov z Akademii Leona Koźmińskiego.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Jacek Orych i Arkadiusz Werelich

O opóźnieniach w budowie obwodnicy Marek rozmawialiśmy z Jackiem Orychem - burmistrzem Marek i z radnym powiatu wołomińskiego Arkadiuszem Werelichem.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Krzysztof Strzałkowski

O założeniach przyjętej uchwały antysmogowej rozmawialiśmy z Krzysztofem Strzałkowskim, burmistrzem Woli i wiceprzewodniczącym radnych klubu Plarformy Obywatelskiej w Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Joanna Pietrusiewicz

Gościem programu była Joanna Pietrusiewicz z fundacji Rodzić po ludzku. Rozmawialiśmy o sytuacji na warszawskich porodówkach.

Zbawienie w pracy: Pierwszy "wedding surprise" w Polsce z Marylą Rodowicz

Mateusz Ledwig z agencji Salty Concept zdradził kulisy przygotowywania niespodzianki dla młodej pary w Celestynowie, na której weselu zaśpiewała Maryla Rodowicz.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Włodzimierz Gut

Gościem programu był prof. Włodzimierz Gut z Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny. Rozmawialiśmy dlaczego powinniśmy szczepić dzieci.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Anna Żórawska

Z Anną Żórawską z fundacji Kultury bez barier rozmawialiśmy o tym, jak warszawskiego instytucje kultury są przystosowane do potrzeb osób niewidomych i niesłyszących.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marlena Happach

Gościem programu była Architekt Miasta, Marlena Happach.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Sabina Jasińska

O wycince drzew w Warszawie rozmawialiśmy z Sabiną Jasińską ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Natalia Nykiel w Mobilizacji

Natalia wpadła na chwilę do Radia Kolor, żeby w Mobilizacji pogadać z Alą i Tomkiem o premierze swojej nowej płyty ("Discordia" w sklepach już 20 października!) oraz o zbliżającej się trasie "Total Tour". Posłuchajcie!

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Katarzyna Słupek

Jakie prawa przysługują pasażerom odwołanych lotów, jak walczyć o odszkodowanie i zwrot pieniędzy za bilety? O tym rozmawialiśmy w Sprawach Warszawy z Katarzyną Słupek z Europejskiego Centrum Konsumenckiego.

mat. prasowe

Pełna Kultura: Natalia Kukulska

O koncertowych planach związanych z Warszawą, ale i okolicznościach powstawania nowej płyty "Halo tu Ziemia" na 103FM opowiadała Natalia Kukulska.

mat. prasowe

Pełna Kultura: Kuba Badach

O swojej najnowszej płycie, koncertowych planach, ale i o tym dlaczego do tej pory nie nagrał w pełni "normalnego" teledysku opowiadał Kuba Badach.

Zbawienie w pracy: Magdalena Mielcarz

Modelka, aktorka i piosenkarka nagrała nową piosenkę z pozytywnym przekazem dla kobiet i pod tytułem "Sister Army". W Zbawieniu w pracy opowiedziała o swojej pracy jako wolontariusz w schroniskach dla kobiet i o nowej piosence.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Kamil Zaradkiewicz

O projekcie "dużej" ustawy reprywatyzacyjnej rozmawialiśmy z jednym z jej autorów - profesorem Kamilem Zaradkiewiczem. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Magdalena Shafie

O sytuacji lekarzy rezydentów, którzy już od kilkunastu dni prowadzą protest głodowy w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Żwirki i Wigury rozmawialiśmy z Magdaleną Shafie - psycholog, która od samego początku wspiera młodych medyków.

Manager inspiracji 14.10.2017

Łukasz Grass rozmawiał z Olafem Żyliczem - dyrektorem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej o przywództwie w biznesiu i zarządzaniu.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Małgorzata Szumowska

Z Małgorzatą Szumowską, dyrektor Niewidzialej Wystawy, rozmawialiśmy o obchodach Międzynarodowego Dnia Białej Laski.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Zdzisław Sipiera

Gościem programu był Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera. 

Sprawy Warszawy: Sylwester Marczak

Gościem Spraw Warszawy był Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Rozmowa dotyczyła zabezpieczania przez policję miesięcznic smoleńskich i naboru do warszawskiej policji. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Adam Rostkowski

Gościem programu był Adam Rostkowski, jeden z selekcjonerów Warszawskiego Festiwalu Filmowego, który startuje 13 października.

Pełna Kultura 07.10.2017 - 15. Warszawskie Targi Sztuki

Co (i za ile) będzie można kupić na 15. Warszawskich Targach Sztuki, o wystawach prac Witkacego i Magdaleny Abakanowicz oraz o tym, czy sztukę należy odbierać na klęczkach... opowiedziała w naszym studiu Kama Zboralska, dziennikarka i przewodnicząca rady programowej 15. Warszawskich Targów Sztuki.
Rozmawiał Konrad Czubaj.

Pełna Kultura 07.10.2017 - "Krew. Łączy i dzieli" Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Jakie jest postrzeganie krwi w kulturze żydowskiej, a jakie w chrześcijańskiej? Kiedy polała się pierwsza starotestamentowa krew? Czy krew decyduje o naszej tożsamości?
Naszym gościem była kuratorka wystawy "Krew. Łączy i dzieli" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN - dr Małgorzata Stolarska-Fronia.
Rozmawiał Konrad Czubaj.

Tydzień Ekspercki: Sharp

O nowinkach technologicznych oraz sposobach na czyste powietrze opowiedział gość Tygodnia Eksperckiego Radia Kolor - Waldemar Pokora - Product Manager Firmy Sharp. 

Tydzień Ekspercki: Sharp

O nowinkach technologicznych oraz sposobach na czyste powietrze opowiedział gość Tygodnia Eksperckiego Radia Kolor - Mariusz Kościelniak - Product Manager Firmy Sharp. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Barbara Grzechocińska i Eugeniusz Koncewoj

O metodzie In Vitro rozmawialiśmy z naszymi gośćmi: Barbarą Grzechocińską i Eugeniuszem Koncewojem z Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Anna Bąk i Piotr Thieme

Z gośćmi Spraw Warszawy - Anną Bąk i Piotrem Thieme ze Stowarzyszenia Inicjatyw Kobiecych, rozmawaliśmy o projekcie "Kobiety Woli"

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Beata Siemieniako

O sytuacji mieszkańców zreprywatyzowanych nieruchomości rozmawialiśmy z Beatą Siemieniako, prawniczką z Komitetu Obrony Praw Lokatorów. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Anna Sokołowska

O depresji rozmawialiśmy z naszym gościem - Anną Sokołowską, psycholog i psychoterapeutą z Fundacji Nagle Sami.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Krzysztof Olszak

Z naszym gościem - Krzysztofem Olszakiem z Tu było, tu stało rozmawialiśmy o architekturze Warszawy i o stołecznych zabytkach.

Wieczór Ekspertów - Kompania Piwowarska

Gościem Wieczoru Ekspertów był Grzegorz Adamski - ekspert od tematyki odpowiedzialnej konsumpcji w Kompanii Piwowarskiej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Maciej Górecki

O rowerach miejskich Veturilo rozmawialiśmy z Marcinem Góreckim z Zarządu Dróg Miejskich.

Wieczór Ekspertów - Kompania Piwowarska

Naszym gościem w ramach Wieczoru Ekspertów był Grzegorz Adamski - ekspert od tematyki odpowiedzialnej konsumpcji w Kompanii Piwowarskiej.

Wieczór Ekspertów - Kompania Piwowarska

Gościem Wieczoru Ekspertów był Grzegorz Adamski - ekspert od tematyki odpowiedzialnej konsumpcji w Kompanii Piwowarskiej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Andrzej Troszyński

O sieci szpitali i rewolucji w służbie zdrowia rozmawialiśmy z Andrzejem Troszyńskim, rzecznikiem mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Mat. prasowe

Wieczór Ekspertów - Kompania Piwowarska

Naszym gościem w ramach Wieczoru Ekspertów był Grzegorz Adamski - ekspert od tematyki odpowiedzialnej konsumpcji w Kompanii Piwowarskiej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Mikołaj Wild

O planach budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego rozmawialiśmy z Mikołajem Wildem, pełnomocnikiem Rządu ds. CPK.

Mat. prasowe

Wieczór Ekspertów - Kompania Piwowarska

Gościem Wieczoru Ekspertów był Grzegorz Adamski - ekspert od tematyki odpowiedzialnej konsumpcji w Kompanii Piwowarskiej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Paweł Rabiej

Gościem programu był jedyny oficjalny kandydat na prezydenta Warszawy - Paweł Rabiej z Nowoczesnej.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Maciej Czapliński

Gościem Spraw Warszawy był Maciej Czapliński z Miasto Jest Nasze. Rozmawialiśmy z naszym ekspertem o planie zagospodarowania Śródmieścia Południowego.

Apetyt na więcej 24.09.2017

Ania Jelonek gościła Andrzeja Gantnera z Polskiej Federacji Producentów Żywności.

fot. Łukasz Grass

Manager inspiracji 23.09.2017

Manager inspiracji tym razem z Festiwalu Filmów Fabularnych z Gdyni. Gościem Łukasza Grassa był Jerzy Górski, sportowiec z niewzykłą historią. Na jej podstawie powstał film "Najlepszy" i książka, której autorem jest sam Łukasz Grass.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Sylwester Puczen

o Wielkiej Warszawskiej rozmawialiśmy z Sylwestrem Puczenem z Toru Służewiec.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Wojciech Zabłocki

O rewitalizacji Pragi i sypiących się pustostanach na Pradze Północ rozmawialiśmy z Wojciechem Zabłockim, burmistrzem dzielnicy.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Jan Bondar

Gościem programu był Jan Bondar z Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Adrian Furgalski

Gościem programu był Adrian Furgalski, wiceprezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Apetyt na więcej 17.09.2017

Blogerka Marta Grudzień rozmawiała z Anią Radowicką o dzieleniu się swoją wiedzą z zakresu żywienia dzieci.

Manager inspiracji 16.09.2017

Gościem Piotra Pilewskiego była Natalia Szewczak z redakcji Business Insider Polska, z którą rozmawiał o podsumowaniu sezonu turystycznego wśród Polaków.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Anna Jakucińska

O nowych zwierzętach w Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie rozmawialiśmy z Anną Jakucińską.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Gerard Gierliński

Gościem rozmowy był Gerard Gierliński z Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie, który odkrył prawdopodobnie najstarsze ślady praczłowieka. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Jan Popławski

Gościem rozmowy był Jan Popławski, członek stowarzyszenia Miasto Jest Nasze i członek Rady Społecznej przy Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Konrad Dulkowski

Gościem programu był Konrad Dulkowski z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Piotr Siergiej

O problemie smogu w Warszawie i na Mazowszu rozmawialiśmy z Piotrem Siergiejem z inicjatywy "Warszawa bez smogu".

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Małgorzata Trybalska, Sebastian Krysiak

Gościem programu byli Małgorzata Trybalska - aktorska Teatru Żydowskiego i Sebastian Krysiak - dramaturg, autor sztuki "Kibice".

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marcin Suchenek

Gościem Spraw Warszawy był szef kuchni Airport Hotel Okęcie, Marcin Suchenek.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Urszula Woźniak

O reformie edukacji w Warszawie rozmawiamy z Urszulą Woźniak z mokotowskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Sprawy Warszawy: Karol Jakubowski

O rozpoczętym remoncie grodziskiej linii kolejowej rozmawiamy z Karolem Jakubowskim, rzecznikiem PKP PLK. 

Sprawy Warszawy: Michał Olszewski

Gościem programu "Sprawy Warszawy" był wiceprezydent stolicy Michał Olszewski. Rozmowa dotyczyła zmian w stołecznych szkołach po reformie oświaty, a także Komisji Weryfikacyjnej. 

Kolor & Przyjaciele: Paweł Koślik

Paweł Koślik, czy Prezydent Adrian z "Ucha Prezesa" odwiedził nas w piątek 25 sierpnia 2017 r.

Kolor & Przyjaciele: Katarzyna Zielińska

25 sierpnia nasze mobilne studio odwiedziła Kasia Zielińska.

Kolor & Przyjaciele: Gosia Baczyńska

18 sierpnia 2017 r. w naszym mobilnym studiu gościliśmy Gosię Baczyńską.

Kolor & Przyjaciele: Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa była naszym gościem 18 sierpnia 2017 r.

Kolor & Przyjaciele: Maciej Orłoś

Nasze mobilne studio 11.08.2017 r. odwiedził Maciej Orłoś.

Kolor & Przyjaciele: Katarzyna Pakosińska

W piątek 11.08.2017 r. gościem naszego mobilnego studia była Katarzyna Pakosińska.

Kolor & Przyjaciele: Katarzyna Żak

Katarzyna Żak była naszym gościem w programie Kolor & Przyjaciele 4.08.2017 r.

Kolor & Przyjaciele: Katarzyna Bosacka

W piątek 4 sierpnia 2017 r. nasze mobilne studio odwiedziła dziennikarka TVN Style, Katarzyna Bosacka.

Kolor & Przyjaciele: Natalia Kukulska

Natalia Kukulska była gościem naszego mobilnego studia 28.07.2017 r.

Kolor & Przyjaciele: Bartek Jędrzejak

Pogodę na wakację zapewniał Bartek Jędrzejak, który odwiedził nas 28 lipca 2017 r. 

mat. prasowe

Monika Borzym

O płycie „Jestem przestrzeń” i koncercie związanym z premierą tego albumu opowiadała nam Monika Borzym.

Kolor & Przyjaciele: Katarzyna Grochola

W piątek 21.07.2017 r. w naszym mobilnym studiu w STIXX Bar & Grill, optymizmem zarażała Katarzyna Grochola.

Kolor & Przyjaciele: Karol Strasburger

W piątek 21.07.2017 r. naszym gościem w STIXX Bar & Grill był Karol Strasburger.

Kolor & Przyjaciele: Andrzej Rysuje

Jak powstają genialne rysunki, których autorem jest Andrzej Rysuje? W rzeczywistości to Andrzej Milewski, który odwiedził nasze mobilne studio w Sklepie Tchibo!

fot. Radio Kolor

Kolor & Przyjaciele: Tomasz Knapik

W piątek 14 lipca w naszym mobilnym studiu w Sklepie Tchibo przy Nowym Świecie pojawiła się legenda wśród polskich lektorów - Tomasz Knapik.

Bartłomiej Mróz i jego droga do Tokio

Bartek Mróz jest jednym z najbardziej utytułowanych parabadmintonistów świata. W tym sporcie osiągnął prawie wszystko, ale jego największym marzeniem jest występ na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio w 2020 roku. Teraz może je zrealizować, ale potrzebna jest mu pomoc. O szczegółach Bartek opowiadał nam na 103FM.
fot. Radio Kolor

Kolor & Przyjaciele: Emilian Kamiński

W piątek 7 lipca w restauracji Warszawski Sznyt gościliśmy Emiliana Kamińskiego.

Kolor & Przyjaciele: Grzegorz Hyży

W piątek 7 lipca gościem programu Kolor & Przyjaciele w restauracji Warszawski Sznyt był Grzegorz Hyży.

Kasia Stankiewicz & Varius Manx

Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz nagrali hymn "The World Games" 2017. Przy tej okazji nasze studio odwiedzili Kasia Stankiewicz i Sławomir Romanowski.

Apetyt na więcej 25.06.2017

Gościem specjalnym programu była dziennikarka TVN Style, autorka programu "Wiem, co jem" - Katarzyna Bosacka. Na kolejną audycję zapraszamy po wakacjach.

Manager inspiracji 24.06.2017

Na wakaje z biurem podróży czy samodzielnie? Jak zapewnić sobie bezstresowe wakacje? O tym Piotr Pilewski rozmawiał z Marcinem Walkowem z redakcji Business Insider Polska.

Na kolejną audycję zapraszamy po wakacjach.

Apetyt na więcej 18.06.2017

Asia Kraska, bohaterka konkursu, w którym przechodzi metamorfozę pod okiem Ani Radowickiej opowiedziała o swoich przygotowaniach do wielkiej zmiany!
netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty/34 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 34 [uri] => podcasty/34 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1686101975 ) )