Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Pomoc kuchenna 10.04.2017

Grill idealny? Ze szczyptą inspiracji nadchodzi niezawodny Jan Kuroń! (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 09.04.2017

Gościem specjalnym Ani Jelonek był psycholog Jacek Santorski, który opowiedział m.in. o swojej przygodzie z odchudzaniem. 

Manager inspiracji 08.04.2017

W kolejnym odcinku Managera inspiracji, Łukasz Grass gościł w studiu redaktora Business Insider Polska, Marcina Walkowa, który podzielił się kolejnymi wskazówkami dotyczącymi podróży lotniczych.

Pomoc kuchenna 07.04.2017

Jak wybrać dobry nóż kuchenny? Swoimi doświadczeniami dzieli się z Wami Jan Kuroń. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 06.04.2017

Kuchenna apteczka? Pomocą służy mąż chorej Anety - Jan Kuroń! (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 05.04.2017

Kuchenny recycling. Nie, nie ten w koszu. Ten w donicach. O tym dzisiaj w Pomocy kuchennej opowiedzą Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 04.04.2017

Wokół kawy narosło sporo mitów. Zarówno tych z kategorii "warto" jak i odwrotnych. Gdzie leży prawda, sprawdza małżeństwo Kuroniów. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 03.04.2017

Pieczenie wielkanocnych mięs coraz bliżej. Aneta i Jan Kuroniowie służą kilkoma pożytecznymi wskazówkami! (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 02.04.2017

Gościem programu była trycholog Anna Kuznetsova, która podpowiedziała jak zadbać o zdrowie włosów. 

Manager inspiracji 01.04.2017

W tym odcinku Łukasz Grass gościł Tomasza Jaroszka, autor bloga Doradca.TV, którego pasją są rynki kapitałowe. Jak zacząć swoją przygodę na giełdzie? Dowiecie się słuchając Managera inspiracji!

Pomoc kuchenna 31.03.2017

Tym razem coś dla miłośników kotletów. Jak zrobić jeszcze lepsze schabowe lub mielone? Podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 30.03.2017

Dziś mrożący krew w żyłach temat. Czyli kuchenne życie po życiu! (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 29.03.2017

Dziś fakty i mity o ryżu. Wszelkie tajemnice odkrywają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 28.03.2017

Jak robić zakupy spożywcze z głową? Posłuchajcie podpowiedzi Anety i Jana Kuroniów! (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 27.03.2017

Dziś wszystko o pierogach. Praktycznych wskazówek udziela niezawodne kulinarne małżeństwo - Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 26.03.2017

Gościem Ani Jelonek była Sara Wylegalska, właścicielka Medkonsulting Polska.

Manager inspiracji 25.03.2017

Gościem kolejnego odcinka programu był Krzysztof Majdan z redakcji Business Insider Polska. Rozmawialiśmy o nowych technologiach, szczególnie o tych ozdobionych logotypem z nadgryzionym jabłkiem.

Pełna Kultura 19.03 - Smak Francji (Festwal Frankofonii 2017)

„Gout de France/Good France” (Smak Francji) – to globalne wydarzenie, w ramach którego 2000 restauracji na pięciu kontynentach tego samego wieczora poda francuską kolację. O wydarzeniu i jego odsłonie w Warszawie opowiedzieli Sylvain Guiaugue - Zastępca Szefa Misji Ambasady Francuskiej w Warszawie oraz Renata Pisarska Dróżdż - attaché ds. prasowych. Rozmawiał Konrad Czubaj.

Pełna Kultura 25.02 - Festiwal Frankofonii 2017

Festiwal Frankofonii organizowany od 2012 roku to seria wydarzeń, obrazujących całe bogactwo kultur francuskiego obszaru językowego na pięciu kontynentach. W studiu Radia Kolor o festiwalu opowiadali Stanislas Pierret - radca do spraw współpracy kulturalnej w Ambasadzie Francji w Warszawie oraz Katarzyna Zając-Martin - koordynatorka Festiwalu Frankofonii 2017. Rozmawiał Konrad Czubaj.

Apetyt na więcej 19.03.2017

Tym razem w naszym studiu gość specjalny. Ania Jelonek spotkała się z Joanną Koroniewską, która zdradziła swoją receptę na zdrową dietę i ćwiczenia!

Manager inspiracji 18.03.2017

Marcin Walków z redakcji Business Insider Polska rozmawiał z Łukaszem Grassem o podróżach lotniczych po polsku. Gdzie latamy, jak i w jakich celach? Dowiecie się z najnowszego odcinka Managera inspiracji!

Pomoc kuchenna 17.03.2017

Należy spożyć do... Najlepiej spożyć do... Z czym to się je? O terminach przydatności produktów rozmawiają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 16.03.2017

Kiedy dany produkt należy wyrzucić, a kiedy jeszcze nadaje się do spożycia? Podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 15.03.2017

UFO w zamrażarce? Czy jesteście w stanie zidentyfikować wszystkie swoje mrożonki? Co i jak mrozić, podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 14.03.2017

Sporo kuchennych składników ma swoje odpowiedniki. Dobre rady dla alergików czy wegan ma nasz niezawodny kuchenny duet - Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 13.03.2017

Kuskus to zdrowa kasza? Soki w kartonie to idealny odpowiednik dziennej dawki warzyw lub owoców? Nie do końca, podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 12.03.2017

Gościem Ani Jelonek była Sara Wylegalska, która opowiedziała o pomiarze składu ciała i wyjaśniła tajemnice postrachu wszystkich będących na diecie - wskaźnika BMI.

Manager inspiracji 11.03.2017

Angelika Sokal-Szewczyk z Business Insider Polska zdradziła jak budować wizerunek biznesu w mediach społecznościowych.

Pomoc kuchenna 10.03.2017

Dziś wszystko o jajkach. Jak je gotować, jak wybierać i jak... nie dać się zrobić w jajo? Podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 09.03.2017

Topinambur i wężymord. Dwa nieco zapomniane składniki dań powracają do łask. Jak możecie zastosować je w swojej kuchni? Zdradzą Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 08.03.2017

Rosół idealny. Jak go ugotować, jak doprawić? Z podpowiedziami nadciągają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)
fot. Wikimedia Commons

Pomoc kuchenna 07.03.2017

Dresing do sałaty bez oliwy z oliwek? To grzech śmiertelny! Dlaczego? M.in. o tym powiedzą Wam Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)
fot. Wikimedia Commons

Pomoc kuchenna 06.03.2017

Czym różni się tarta od kiszu? Które składniki pasują do jednego i drugiego dania? Zdradzają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 05.03.2017

W premierowym odcinku programu Apetyt na więcej, Ania Jelonek spotkała się z Karoliną Cwaliną, która opowiedziała swoją historię powrotu do zdrowej wagi.

Manager inspiracji 04.03.2017

W pierwszym odcinku Managera inspiracji, Łukasz Grass zajął się tematem biznesowego dress codu. O najnowszych trendach i wskazówkach opowiadała Iwona Sobczak z redakcji Business Insider Polska.
Marta Kielczyk, Kasia Morawska i Tomek Dunowski

24. urodziny Radia Kolor - Marta Kielczyk

W dniu naszych 24. urodzin zaprosiliśmy na gościnne występy naszych byłych pracowników. Marta Kielczyk, dziś TVP, zaczynała swoją medialną przygodę w 1994 roku w Radiu Kolor. 
Katarzyna Sławińska

24. urodziny Radia Kolor - Katarzyna Sławińska

W specjalnym urodzinowym programie Radia Kolor wzięła udział także Katarzyna Sławińska. Obecna repoterka Faktów TVN podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami z początków działalności Radia Kolor. A w Kolorze była od pierwszych jego chwil w eterze!
Marta Kuligowska i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Marta Kuligowska

Marta Kuligowska była prezenterką Koloru na początku XXI wieku. Mało tego, potrafiła pracować 7 dni w tygodniu, by łączyć pracę w Kolorze z obowiązkami w startującej wówczas telewizji TVN24. Marta podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami w dniu naszych 24. urodzin.
Marcin Łukasik i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Marcin Łukasik

Dziś Marcina Łukasika możecie oglądać w "Interwencji" Telewizji POLSAT. Natomiast lata temu, w 2009 roku swoje pierwsze poważne dziennikarskie kroki stawiał przy Narbutta 41/43 jako reporter Radia Kolor. Posłuchajcie, jak wspomina te barwne czasy!
Iwona Fryczyńska i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Iwona Fryczyńska

W dniu naszych 24. urodzin studio "Koloru w wielkim mieście" odwiedziła Iwona Fryczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Oczyszczania Miasta, która jeszcze w latach 90-tych przygotowywała i czytała serwisy informacyjne na 103 FM.

Radio Kolor Luksusową Marką Roku 2016

Radio Kolor zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „Luksusowa Marka Roku”. Statuetki zostały wręczone podczas uroczystej gali 5 listopada 2016 r. w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Radio Kolor zostało wyróżnione za profesjonalne i obiektywne dziennikarstwo oraz za unikatowy dobór muzyki. Stacja została również doceniona za całokształt działalności od 24 lat na rynku mediów prywatnych w Polsce oraz liczne inicjatywy społeczne.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty/34 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 34 [uri] => podcasty/34 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1675134542 ) )