Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Świąteczna Mazo-przygoda: Liw

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie.

Świąteczna Mazo-przygoda: Czersk

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku.

Wieczór Ekspertów z Ambasadą Urody

W tym tygodniu po godz. 18:00 mówiliśmy o chorobie stulecia, czyli o STRESIE. Zapytaliśmy ekspertów z kliniki medycyny estetycznej Ambasady Urody w Warszawie, czy istnieje sposób, aby zredukować stres, który wpływa negatywnie na nasze zdrowie i urodę. Porozmawialiśmy również o zbawiennym działaniu masaży, które powodują, że się rozluźniamy, poprawiamy krążenie krwi, przepływ limfy, a nawet przemianę materii.

Wieczór Ekspertów: Monika Stromkie-Złomaniec – dietetyczka kliniczna, ekspertka Genactive

O wzmacnianiu odporności w naturalny sposób w sezonie jesienno-zimowym opowiedziała Monika Stromkie-Złomaniec – dietetyczka kliniczna, ekspertka Genactive.

Tydzień ekspercki: Oponeo.pl

Kiedy należy zmienić opony, kto może postawić na opony całoroczne i co zrobić ze zużytym ogumieniem? Na te wszystkie pytania odpowiedział w Radiu Kolor, Ernest Pujszo – dyrektor handlowy Oponeo.pl.

Tydzień ekspercki: Velvet

Dlaczego ekologii warto uczyć się od najmłodszych lat i jakie korzyści może przynieść uczestnictwo w programie „Velvet. Piątka dla natury”? Na te pytania odpowiedziała Katarzyna Włodarczyk – opiekun programu edukacyjnego „Velvet. Piątka dla natury”.

Kolejowe ABC

O kampanii społecznej „Kolejowe ABC” opowiedział Tomasz Frankowski – rzecznik Urzędu Transportu Kolejowego.

Tydzień ekspercki: kolekcja hoteli Arche

Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby zobaczyć malownicze krajobrazy i odpocząć w czasie wakacyjnych urlopów. Przekonywali nas o tym specjaliści z kolekcji hoteli Arche: Arkadiusz Żywiołek – dyrektor Arche Siedlisko, Grzegorz Orzełowski – dyrektor Zamku w Janowie Podlaskim, Jan Nosowicz – dyrektor Dworu Uphagena w Gdańsku oraz Aleksandra Latek-Mastalerz – dyrektor generalna Pałacu i Folwarku w Łochowie.

Dzień z E.ON

W jaki sposób wytłumaczyć pojęcia z zakresu energetyki zwykłemu Kowalskiemu i na czym polega projekt „E.ON na językach”? Na te pytania odpowiedzieli Paweł Blados – certyfikowany konsultant prostego języka, koordynator komunikacji korporacyjnej w firmie E.ON oraz profesor Tomasz Piekot – językoznawca i trener prostego języka.

Tydzień ekspercki: Browar Żywiec

W tym tygodniu zabieramy Was na wycieczkę do Żywca, a konkretnie do Muzeum Browaru Żywiec. O ciekawostkach związanych z tym miejscem opowiedziała Agnieszka Konior – przewodniczka muzeum.

Tydzień ekspercki: Żywiec Zdrój

W tym tygodniu zadbaliśmy o prawidłowe nawodnienie organizmu. Jaka woda do picia jest dla nas najzdrowsza i dlaczego regularne picie jest tak ważne? Na te i inne pytania odpowiedziała Ilona Woźniak – kierownik do spraw naukowych i żywieniowych marki Żywiec Zdrój.

Wieczór Ekspertów z Danone

Ruch B Corp zyskuje na sile. Dlaczego tak się dzieje i jak stać się jego częścią? Opowiedziała o tym Paulina Kaczmarek - menadżerka ds. zrównoważonego rozwoju w grupie spółek Danone.

Tydzień ekspercki: REKOPOL

Czym jest Dzień bez śmiecenia i jak prawidłowo segregować odpady? Opowiedział o tym Michał Mikołajczyk z firmy REKOPOL – organizacji odzysku opakowań, organizatora kampanii Dzień bez śmiecenia.

Pomoc dla chorych dzieci z Ukrainy

Jak wygląda pomoc dzieciom i co możemy zrobić? O tym z Panią Katarzyną Parafianowicz – Prezes Fundacji Serce Dziecka rozmawiała Justyna Sokołowska:

Ogródki ze smakiem marki Electrolux

Ekologiczna edukacja powinna zaczynać się w jak najmłodszym wieku. Stąd pomysł na "Ogródki ze smakiem" marki Electrolux, o których rozmawiała Justyna Sokołowska.

Wieczór ekspertów z ESTELL

Czym jest medycyna estetyczna, jak mądrze z niej korzystać i w jaki sposób zadbać o skórę na wiosnę? Między innymi na te pytania odpowiedział Krzysztof Jakubowski – doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Dzień z ESTELL

Dzień z kliniką medycyny estetycznej ESTELL to m.in. rozmowa o tym, jak przygotować skórę pod najnowszy trend makijażowy "make-up no make-up". Mówiły o tym: dr Katarzyna Bornikowska, endokrynolog, lekarz medycyny estetycznej oraz Maria Koniec, kosmetolog.

Tydzień ekspercki: Oponeo.pl

Dlaczego nie warto jeździć na oponach zimowych latem? Dlaczego kupowanie używanych opon nie jest najlepszym pomysłem? Jak rozpoznać wiek opony, jej przydatność do jazdy, stopień zniszczenia? Odpowiedzi znajdziesz w Tygodniu eksperckim na 103 FM. Rozmowę z Ernestem Pujszo - dyrektorem handlowym i członkiem zarządu Oponeo.pl przeprowadziła Justyna Sokołowska.

Tydzień ekspercki: Lansinoh

Pojawienie się dziecka w rodzinie to bardzo duża zmiana. Jak przygotować się fizycznie i psychicznie do nowej życiowej roli? O co należy zadbać i gdzie szukać właściwych porad? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła Karolina Laskowska - dyplomowana położna, ekspertka marki Lansinoh, w mediach zwana jako Położna Charlotte.

Tydzień ekspercki: Uzdrovisco

O kosmetykach naturalnych i o ich właściwościach opowiedziała mgr inż. Anna Bukowska – współtwórczyni marki Uzdrovisco.

Tydzień ekspercki: Muzeum Polskiej Wódki

Jak zmieniają się polskie zwyczaje biesiadne na przestrzeni lat? O czym zapomniano, a co istnieje do dzisiaj? O tym Karolina Zielnierak i Agnieszka Honkowicz z Muzeum Polskiej Wódki.

Wieczór Ekspertów: Bosa Stópka

Jak dobrać właściwe obuwie dla dzieci? O tym w Radiu Kolor opowiedziała Agnieszka Bernas-Knoll – właścicielka firmy Bosa Stópka.

Wieczór Ekspertów z Warszawa Osiem Gwiazdek

Temat fotelików samochodowych powraca na antenę Radia Kolor. Naszym gościem był ponownie Jacek Rosłonek z Warszawa Osiem Gwiazdek.

Tydzień ekspercki z Esoleo

O zmianach w energetyce, które wejdą w życie w 2022 roku oraz o fotowoltaice opowiedział Krzysztof Dziaduszyński z Esoleo.

Święta po warszawsku: Hanka Warszawianka

Jak w Warszawie dawniej świętowano? Niezwykłymi historiami z życia naszego miasta podzieliła się z nami Hanka Warszawianka.

Święta po warszawsku: Patrycja Markowska

Jak wyglądają święta w rozśpiewanym domu Markowskich pod Warszawą? Opowiedziała nam o tym Patrycja Markowska.

Święta po warszawsku: Andrzej Kruszewicz

Dyrektor warszawskiego ZOO, dr Andrzej Kruszewicz opowiedział jak wyglądał ten rok dla warszawskich zwierząt, zdradził jak będą wyglądały ich święta i podzielił się swoimi planami na przyszłość.

Tydzień ekspercki z Terranova

O suplementacji synergicznej opowiedziała w Radiu Kolor, Magdalena Leonkiewicz – dietetyk Terranova Polska.

Wieczór Ekspertów z Danone

Czym jest certyfikat B Corp i dlaczego jest aż tak ważny dla wielu firm? Między innymi o tym opowiedziała Paulina Kaczmarek - menadżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w grupie spółek Danone.

Wieczór Ekspertów z Warszawa Osiem Gwiazdek

Czy wiesz, jak wybrać najlepszy fotelik samochodowy? Czy używane foteliki są bezpieczne i co to właściwie jest isofix? Odpowiedzi na te pytania udzielił Jacek Rosłonek – ekspert specjalizujący się w fotelikach dla dzieci. Na program zaprasza Warszawa Osiem Gwiazdek - właściciel sklepu z fotelikami samochodowymi.

Zbawienie w pracy: Novika

Novika obchodzi w tym roku dwudziestolecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydała album zatytułowany „Novika 2.0”, na którym znalazły się dobrze znane utwory artystki, ale w nowej aranżacji. Więcej szczegółów w podcaście.

Zbawienie w pracy: Kaśka Sochacka

Do studia Radia Kolor wpadła Kaśka Sochacka, która zaprezentowała swój najnowszy singiel zapowiadający nową epkę.

Zbawienie w Pracy: Kobiety u progu kariery zawodowej. Edycja 6

Kolejna edycja konferencji Kobiety u progu kariery zawodowej przed nami. Już 26 listopada będzie można przytulić chaos. W jaki sposób? O tym Monika Knap - Prezes Zarządu Fundacji Business Boutique.

Project Room w CSW

Jaka jest sytuacja młodych artystów na rynku sztuki i jak może zmienić to Project Room? Między innymi o tym w Radiu Kolor opowiadała nam Krystyna Różańska - Gorgolewska, kuratorka Project Roomu w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Tydzień ekspercki z Esoleo

Czy na instalację fotowoltaiczną zawsze jest pogoda? Także w aktualnych realiach prawnych? Odpowiedzi na te pytania udzielił Krzysztof Dziaduszyński z firmy Esoleo.

Zbawienie w pracy: Arek Kłusowski

Gościem Martyny Wawryło był Arek Kłusowski, który zaprezentował swój najnowszy singiel „Papierowy dom”.

Wieczór Ekspertów z Credit Agricole

O współczesnej bankowości, o nowoczesnym podejściu do klienta oraz o „pomysłach na biznes” opowiedział w Radiu Kolor Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Tydzień ekspercki z Electrolux

Jak nie marnować jedzenia i jak wygląda kuchnia less waste? Między innymi o tym opowiedział Julian Karewicz – szef kuchni oraz ekspert marki Electrolux.

Tydzień ekspercki z Esoleo

O fotowoltaice w Radiu Kolor opowiedział Krzysztof Dziaduszyński z Esoleo.

Tydzień ekspercki z Rodenstock

Gościem Radia Kolor była Elwira Kacperek z działu marketingu Rodenstock, która opowiedziała o nowoczesnych metodach badania wzroku.

Tydzień ekspercki z TONNY Eyewear

Czy warto nosić okulary? To pytanie nie wymaga odpowiedzi. Natomiast jakie i gdzie oprawy okularowe najlepiej wybierać? Jakie są aktualne trendy okularowe? Jaki model będzie najbardziej odpowiedni do naszej twarzy? Na te i wiele innych pytań odpowiedział Tomasz Urban - właściciel marki TONNY Eyewear, producent okularów, wyłączony dystrybutor hiszpańskiej marki GIGI Studios i francuskiej MOREL w Polsce.

Kolor po godzinach: Kuba Badach

Studio Radia Kolor odwiedził Kuba Badach, który opowiedział o reedycji płyty "Obecny Tribute to Andrzej Zaucha".  

ĄĘ w Kolorze 28.09.2021

Kamila Kalińczak zaprasza na wyjazdowe wydanie ĄĘ w Kolorze.

Wieczór ekspertów z marką Solverx

O pielęgnacji skóry atopowej opowiedziała Agnieszka Kowalska – medical advisor, kosmetolog, ekspert marki Solverx.

Tydzień ekspercki z Niewada Clinic

Zdrowe zęby – piękny uśmiech! W Radiu Kolor upłynął tydzień pod znakiem odkrywania tego, co nieoczywiste w gabinecie stomatologicznym. Dlaczego warto nie bać się wizyty u dentysty i co dzisiaj mogą zaoferować nam najnowocześniejsze kliniki? Między innymi o tym opowiedział dr. n. med. Paweł Niewada – właściciel i kierownik Niewada Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna, specjalista periodontolog i implantolog. 

Wieczór ekspertów z Superauto.pl

Kupno nowego samochodu przez internet? Tak, teraz to możliwe. W jaki sposób prawidłowo przeprowadzić transakcję? Między innymi o tym opowiedział Kamil Makula – prezes spółki Superauto, dyrektor zarządzający serwisu Superauto.pl.

Tydzień ekspercki z dr Agnes Frankel

Piękno zaczyna się w głowie – ten tydzień upłynął pod znakiem holistycznego dbania o skórę. Gościem Radia Kolor była dr n. med. Agnes Frankel - dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i anti -aging.

Pełna kultura 28.08.2021

W Pełnej kulturze o klasycznych chińskich instrumentach muzycznych.

Pełna kultura 14.08.2021

Filip Kobuszewski to polski muzyk i raper, który swoją karierę rozwija w Chinach. Zamieszkał w Chengdu i coraz śmielej podbija sceny Państwa Środka.

Wakacyjna szkoła gotowania 13.08.2021

Na deser... Alicja w końcu przygotuje deser. ;) W naszej orientalnej kuchni dziś smażone banany.

Wakacyjna szkoła gotowania 12.08.2021

W tym odcinku Ala zmierzy się z sałatką z grzybków enokii i paluszków krabowych.

Wakacyjna szkoła gotowania 11.08.2021

W tej odsłonie Wakacyjnej szkoły gotowania przygotowujemy nadziewane ostre papryczki.

Wakacyjna szkoła gotowania 10.08.2021

Dziś Alicja wraz z szefem Marcin Sasinem opowiadają jak przygotować kapustę pak choi z grzybami.

Wakacyjna szkoła gotowania 09.08.2021

W kolejnym dniu naszej akcji, Alicja Bendkowska uczyła się przygotowywać sajgonki.

Wakacyjna szkoła gotowania 02.08.2021

Makaron chow mein z kurczakiem i pak choi.

Pełna kultura 31.07.2021

Jak swój wolny czas spędzają mieszkańcy Pekinu? O tym w najnowszym wydaniu Pełnej Kultury.

Tydzień ekspercki: Profbud

Rynek mieszkaniowy od kilku lat przeżywa prawdziwe oblężenie. Ale kiedy najlepiej kupić własne „M” i czym należy się kierować przy jego wyborze? Między innymi o tym opowiedział na 103 FM Mariusz Delura z firmy Profbud.

Pełna kultura 10.07.2021

Paweł Worobiej zaprasza na przegląd najciekawszych muzeów w Pekinie.

Tydzień ekspercki: Rodenstock

Dlaczego widzenie jest kwestią mózgu oraz na co powinniśmy zwrócić uwagę przy doborze soczewek okularowych? Jak możemy wspierać nasz wzrok w trakcie i po pandemii? Odpowiedzi na te pytania udzielił Paweł Malon z Rodenstock Polska.

Wieczór ekspertów: Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych

Czym jest Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych, dla kogo zostało stworzone i co możemy w nim znaleźć? Odpowiedzi na te pytania udzieliła Dorota Czarnocka-Cieciura - kierownik projektu OZwRCIN w Instytucie Matematycznym PAN.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Kolejne spotkanie z mecenas Wiesławą Kulig-Wyporską. Tym razem tematem rozmowy był Polski Ład. Jakich zmian możemy się spodziewać i jakie są realne zmiany na ich wprowadzenie? O tym w Wieczorze ekspertów.

Pełna kultura 19.06.2021

Skąd wziął się zwyczaj podawania chińskich pierożków i w jaki sposób przygotować je samemu? Między innymi o tym w najnowszym wydaniu Pełnej kultury.

Wieczór ekspertów z Credit Agricole

Czy każdy z nas może założyć własny bank? Między innymi na to pytanie odpowiedział Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Tydzień ekspercki. Fotowoltaika

O fotowoltice i o korzyściach z nią związanych opowiedział Wojciech Kowalczyk z firmy ESOLEO.

Wieczór ekspertów z dr Agnes Frankel

Korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej przestało być tematem tabu. Ale jak robić to z głową - tak, by mieć naturalny, młodzieńczy, świeży wygląd w stylu Francuzek, bez efektu sztuczności? Między innymi na te pytania odpowiedziała dr n. med. Agnes Frankel - dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i anti -aging.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Zapraszamy na drugą część rozmowy o prawie spadkowym i o darowiznach. Naszym gościem ponownie była mecenas Wiesława Kulig-Wyporska.

Pełna kultura 29.05.2021

14 czerwca w Chinach będzie obchodzone Święto Smoczych Łodzi. O zwyczajach związanych z tym dniem opowiedział Marcin Jacoby – sinolog, prof. Uniwersytetu SWPS.

Tydzień ekspercki. Monika Wieczorek – ekspertka firmy „Joniec”

O ogrodzeniach betonowych i ich poprawnym instalowaniu opowiedziała Monika Wieczorek – ekspertka firmy „Joniec”.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Prawo spadowe a podatki. Kiedy powinniśmy uiścić opłatę, a kiedy nie jest to konieczne? Wątpliwości rozwiała mecenas Wiesława Kulig-Wyporska.  

Pełna kultura 08.05.2021

O chińskiej kinematografii opowiedziała w Radiu Kolor Jagoda Murczyńska – filmoznawczyni i programerka „Festiwalu Filmowego Pięć Smaków”.

Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

8 maja to Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. O tym dniu opowiada Michał Mikołajczyk - prezes Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Tydzień ekspercki. Dzień Bez Śmiecenia

11 maja obchodzimy Dzień Bez Śmiecenia. To doskonała okazja, żeby świadomie podejść do tematu segregacji odpadów i ich ponownego wykorzystania. O tym na 103 FM opowiedzieli Aneta Stawicka i Michał Mikołajczyk z firmy  Rekopol.

Wieczór ekspertów z Zamkiem Królewskim

W kontekście wystawy „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Polskie elity a upadek Rzeczypospolitej” z dyrektorem Zamku Królewskiego profesorem Wojciechem Fałkowskim rozmawialiśmy o znaczeniu uchwalenia Konstytucji, a także o eksponatach, które znajdziemy na wystawie.

Tydzień ekspercki. Nowoczesna kontrola cukrzycy

W tym tygodniu w Radiu Kolor poruszyliśmy ważny temat zdrowotny, jakim jest cukrzyca. Jak zapobiegać rozwinięciu się choroby i jak minimalizować jej objawy? Swoich rad udzieliła prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz z Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Wieczór z Kolorem: „Ziarno Sztuki - Ogród Nadziei”

O osiemnastej edycji charytatywnej aukcji „Ziarno Sztuki - Ogród Nadziei” opowiadały panie Monika Anna Popowicz i Joanna Kraczkiewicz z Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Pełna kultura 17.04.2021

O tradycyjnej chińskiej architekturze opowiedział Marcin Jacoby – sinolog, prof. Uniwersytetu SWPS.

Wieczór ekspertów z Credit Agricole

Ekologia coraz szerzej wkracza do bankowości, o czym przekonywał Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Pełna kultura 27.03.2021

Hanfu to tradycyjny chiński strój, który obecnie powrócił na ulice w nowoczesnym wydaniu. Więcej o tym zjawisku opowiedziała dr. Joanna Wasilewska – dyrektorka Muzeum Azji i Pacyfiku.

Wieczór ekspertów z Dec Clinic

Czym jest osteopatia i jak wygląda proces terapii? Między innymi na te pytania odpowiedzieli Aleksandra Staszewska i Krzysztof Krzystyniak z Dec Clinic.

Zbawienie w pracy: Beata Biały, Wojciech Marciniak

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci istnieje od ponad 25 lat i rocznie obejmuje opieką ponad 50 dzieci. Fundacja WHD prowadzi dziecięce hospicjum domowe oraz hospicjum perinatalne. Więcej o działalności Fundacji w rozmowie z Beatą Biały i Wojciechem Marciniakiem z Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Wieczór ekspertów: dr Kamila Wasiluk

„Zdrowe zęby – opowieść o pięknym uśmiechu” to najnowsza publikacja dr Kamili Wasiluk. Co skłoniło ją do napisania książki i jakie treści zawiera? O tym w Wieczorze ekspertów na 103 FM.

Pełna kultura 06.03.2021

Michał Boym jest uważany za z jednego z najwybitniejszego sinologów na świecie. Tę barwną postać przybliżyła Katarzyna Michalewicz – doktorantka historii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Weekend z Kolorem: Karol Wójcicki

O podboju czerwonej planety Przemek Cacak rozmawiał z Karolem Wójcickim - popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym i człowiekiem, który nie przepuści żadnego przelatującego obiektu na nocnym niebie

Wieczór ekspertów z Zamkiem Królewskim

Nowe wystawy, warsztaty edukacyjne, rozbudowa muzeum. To tylko niektóre plany Zamku Królewskiego w Warszawie. Dalsze szczegóły zdradził Wojciech Fałkowski - dyrektor muzeum.

Pełna kultura 13.02.2021

O zwyczajach panujących w trakcie obchodów Chińskiego Nowego roku opowiedział Mariusz Sroczyński - założyciel szkoły Tai Chi, który spędził w Chinach wiele lat.

Weekend z Kolorem: Marta Banaszek cz. 4

Martyna Wawryło zaprasza na podsumowujące spotkanie z Martą Banaszek - projektantką mody.

Zbawienie w pracy: Artur Kurasiński

O bezpieczeństwie w Internecie i o języku programowania, który zrozumieją nawet dzieci. Gościem Radia Kolor był Artur Kurasiński - autor komiksu "Róża, a co chcesz wiedzieć?".

Weekend z Kolorem: Marta Banaszek cz. 3

O modzie odpowiedzialnej w Radiu Kolor opowiedziała Marta Banaszek – projektantka.

Weekend z Kolorem: Marta Banaszek cz. 2

Kolejna rozmowa o modzie w Radiu Kolor. Marta Banaszek podpowiedziała między innymi jakie kroje są modne dłużej niż przez jeden sezon.

Pełna kultura 23.01.2021

W Pełnej kulturze Paweł Worobiej przybliżył temat Tai Chi. Czym wyróżnia się ten sport i jakie korzyści może przynieść osobom, które go trenują? Między innymi na te pytania odpowiedział Mariusz Sroczyński – założyciel szkoły Tai Chi w Warszawie.

Weekend z Kolorem: Marta Banaszek

O modzie w czasie pandemii i o zmianach w ubiorze opowiedziała w Radiu Kolor Marta Banaszek – projektantka mody.

Masz Prawo 20.01.2021

Temat: Zabezpieczenia dużych transakcji finansowych.

Wieczór ekspertów: dr Agnieszka Nalewczyńska

W tym tygodniu w Wieczorze ekspertów poruszyliśmy temat higieny intymnej. Naszym ekspertem w tej sprawie była dr Agnieszka Nalewczyńska. Partnerem akcji jest producent dermokosmetyków marki Solverx.

Masz Prawo 13.01.2021

Temat: Odszkodowania.  

Masz Prawo 06.01.2021

Temat: Gwarancja i rękojmia.  

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => podcasty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( [grupa] => 13 ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1670585829 ) )