Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Tydzień ekspercki z Carolina Medical Center

W tym tygodniu razem z ekspertami z kliniki Carolina Medical podpowiadaliśmy, co należy zrobić, by zminimalizować ryzyko powrotu z zimowych wyjazdów z „pamiątką” w postaci złamań i stłuczeń. Naszymi ekspertami byli lekarze Carolina Medical - Mateusz Janik oraz Krzesimir Sieczych.

K2 – Spotkanie na szczycie & Dom Mody Klif: Aleksandra Flakiewicz-Kwapisz

Co wpływa na nasze miłosne wybory? Jak ze sobą rozmawiać, kiedy już w tym związku jesteśmy? Albo czy kłótnia może mieć pozytywny wpływ na nasze relacje? O tym w ramach K2 – Spotkanie na szczycie & Dom Mody Klif opowiada psycholożka Aleksandra Flakiewicz-Kwapisz.

Weekend z Kolorem: kampania społeczna „Za głosem serca”

Niewydolność serca jest ciężką chorobą, rokującą często gorzej niż choroby nowotworowe. Medycyna uznaje ją za poważne, przewlekłe schorzenie, wymagające wspólnego wysiłku, począwszy od zwiększania świadomości choroby, możliwości jej zapobiegania, aż po jej leczenie i opiekę nad pacjentem. Świadomość społeczna nie jest w tym zakresie wystarczająca. Aby to zmienić, prowadzone są działania edukacyjne w ramach kampanii pod hasłem „Za głosem serca”, którą wspiera firma Boehringer Ingelheim.

Tydzień ekspercki: Hotele Arche

Aby w czasie ferii można było porządnie odpocząć, warto je spędzić w miejscach nieoczywistych – pełnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Kilka z nich wymienił Kamil Maciąg – dyrektor działu sprzedaży i marketingu Hoteli Arche.

Dzień z Pałacem Mała Wieś

W ramach Dnia z… Justyna Sokołowska porozmawiała z Tomaszem Barańskim – dyrektorem czterogwiazdkowego hotelu Pałac Mała Wieś, który opowiedział o historii obiektu, atrakcjach hotelu oraz o tym, dlaczego Pałac Mała Wieś jest nazywany „miejscem spełnionych marzeń”.

Tydzień ekspercki: Uczelnia Łazarskiego

Jak wykorzystuje się sztuczną inteligencję w nauce i w jakie kierunki warto inwestować? W Radiu Kolor powiedzieli o tym eksperci z uczelni Łazarskiego: mgr Zbysław Ziemacki, dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, dr hab. Justyna Król-Całkowska

Świąteczna Mazo-przygoda: Radom

Świąteczna Mazo-przygoda dobiegła końca. Naszym ostatnim przystankiem było Muzeum Wsi Radomskiej. Dziękujemy, że byliście z nami!

Świąteczna Mazo-przygoda: Klimczyce-Kolonia

Dziś zawędrowaliśmy aż pod granicę województwa mazowieckiego i podlaskiego. Odwiedziliśmy miejscowość Klimczyce-Kolonia i sprawdziliśmy, jakie świąteczne tradycje wiążą się z tym regionem.

Tydzień ekspercki: Viessmann

O ekonomicznym i bezemisyjnym ogrzewaniu domów oraz o prądzie solarnym – w tym temacie wypowiedzieli się w Radiu Kolor Sylwia Sowa oraz Marcin Ponarski – eksperci marki Viessmann.

Świąteczna Mazo-przygoda: Ostrołęka

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Świąteczna Mazo-przygoda: Sanniki

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Oranżerię w Sannikach.

Wieczór Ekspertów z Credit Agricole

Jak oszczędzać pieniądze i środowisko? Jak założyć konto bez wychodzenia z domu oraz jak zwiększać zyski sklepu internetowego? Na te pytania odpowiedział Przemysław Przybylski – ekspert banku Credit Agricole.

Świąteczna Mazo-przygoda: Liw

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie.

Świąteczna Mazo-przygoda: Czersk

W grudniu zabieramy Was w świąteczną podróż po Mazowszu. Poznajemy niezwykłe historie, ludzi i świąteczne tradycje. Tym razem odwiedziliśmy Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku.

Wieczór Ekspertów z Ambasadą Urody

W tym tygodniu po godz. 18:00 mówiliśmy o chorobie stulecia, czyli o STRESIE. Zapytaliśmy ekspertów z kliniki medycyny estetycznej Ambasady Urody w Warszawie, czy istnieje sposób, aby zredukować stres, który wpływa negatywnie na nasze zdrowie i urodę. Porozmawialiśmy również o zbawiennym działaniu masaży, które powodują, że się rozluźniamy, poprawiamy krążenie krwi, przepływ limfy, a nawet przemianę materii.

Wieczór Ekspertów: Monika Stromkie-Złomaniec – dietetyczka kliniczna, ekspertka Genactive

O wzmacnianiu odporności w naturalny sposób w sezonie jesienno-zimowym opowiedziała Monika Stromkie-Złomaniec – dietetyczka kliniczna, ekspertka Genactive.

Tydzień ekspercki: Oponeo.pl

Kiedy należy zmienić opony, kto może postawić na opony całoroczne i co zrobić ze zużytym ogumieniem? Na te wszystkie pytania odpowiedział w Radiu Kolor, Ernest Pujszo – dyrektor handlowy Oponeo.pl.

Tydzień ekspercki: Velvet

Dlaczego ekologii warto uczyć się od najmłodszych lat i jakie korzyści może przynieść uczestnictwo w programie „Velvet. Piątka dla natury”? Na te pytania odpowiedziała Katarzyna Włodarczyk – opiekun programu edukacyjnego „Velvet. Piątka dla natury”.

Kolejowe ABC

O kampanii społecznej „Kolejowe ABC” opowiedział Tomasz Frankowski – rzecznik Urzędu Transportu Kolejowego.

Tydzień ekspercki: kolekcja hoteli Arche

Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby zobaczyć malownicze krajobrazy i odpocząć w czasie wakacyjnych urlopów. Przekonywali nas o tym specjaliści z kolekcji hoteli Arche: Arkadiusz Żywiołek – dyrektor Arche Siedlisko, Grzegorz Orzełowski – dyrektor Zamku w Janowie Podlaskim, Jan Nosowicz – dyrektor Dworu Uphagena w Gdańsku oraz Aleksandra Latek-Mastalerz – dyrektor generalna Pałacu i Folwarku w Łochowie.

Dzień z E.ON

W jaki sposób wytłumaczyć pojęcia z zakresu energetyki zwykłemu Kowalskiemu i na czym polega projekt „E.ON na językach”? Na te pytania odpowiedzieli Paweł Blados – certyfikowany konsultant prostego języka, koordynator komunikacji korporacyjnej w firmie E.ON oraz profesor Tomasz Piekot – językoznawca i trener prostego języka.

Tydzień ekspercki: Browar Żywiec

W tym tygodniu zabieramy Was na wycieczkę do Żywca, a konkretnie do Muzeum Browaru Żywiec. O ciekawostkach związanych z tym miejscem opowiedziała Agnieszka Konior – przewodniczka muzeum.

Tydzień ekspercki: Żywiec Zdrój

W tym tygodniu zadbaliśmy o prawidłowe nawodnienie organizmu. Jaka woda do picia jest dla nas najzdrowsza i dlaczego regularne picie jest tak ważne? Na te i inne pytania odpowiedziała Ilona Woźniak – kierownik do spraw naukowych i żywieniowych marki Żywiec Zdrój.

Wieczór Ekspertów z Danone

Ruch B Corp zyskuje na sile. Dlaczego tak się dzieje i jak stać się jego częścią? Opowiedziała o tym Paulina Kaczmarek - menadżerka ds. zrównoważonego rozwoju w grupie spółek Danone.

Tydzień ekspercki: REKOPOL

Czym jest Dzień bez śmiecenia i jak prawidłowo segregować odpady? Opowiedział o tym Michał Mikołajczyk z firmy REKOPOL – organizacji odzysku opakowań, organizatora kampanii Dzień bez śmiecenia.

Pomoc dla chorych dzieci z Ukrainy

Jak wygląda pomoc dzieciom i co możemy zrobić? O tym z Panią Katarzyną Parafianowicz – Prezes Fundacji Serce Dziecka rozmawiała Justyna Sokołowska:

Ogródki ze smakiem marki Electrolux

Ekologiczna edukacja powinna zaczynać się w jak najmłodszym wieku. Stąd pomysł na "Ogródki ze smakiem" marki Electrolux, o których rozmawiała Justyna Sokołowska.

Wieczór ekspertów z ESTELL

Czym jest medycyna estetyczna, jak mądrze z niej korzystać i w jaki sposób zadbać o skórę na wiosnę? Między innymi na te pytania odpowiedział Krzysztof Jakubowski – doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Dzień z ESTELL

Dzień z kliniką medycyny estetycznej ESTELL to m.in. rozmowa o tym, jak przygotować skórę pod najnowszy trend makijażowy "make-up no make-up". Mówiły o tym: dr Katarzyna Bornikowska, endokrynolog, lekarz medycyny estetycznej oraz Maria Koniec, kosmetolog.

Tydzień ekspercki: Oponeo.pl

Dlaczego nie warto jeździć na oponach zimowych latem? Dlaczego kupowanie używanych opon nie jest najlepszym pomysłem? Jak rozpoznać wiek opony, jej przydatność do jazdy, stopień zniszczenia? Odpowiedzi znajdziesz w Tygodniu eksperckim na 103 FM. Rozmowę z Ernestem Pujszo - dyrektorem handlowym i członkiem zarządu Oponeo.pl przeprowadziła Justyna Sokołowska.

Tydzień ekspercki: Lansinoh

Pojawienie się dziecka w rodzinie to bardzo duża zmiana. Jak przygotować się fizycznie i psychicznie do nowej życiowej roli? O co należy zadbać i gdzie szukać właściwych porad? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła Karolina Laskowska - dyplomowana położna, ekspertka marki Lansinoh, w mediach zwana jako Położna Charlotte.

Tydzień ekspercki: Uzdrovisco

O kosmetykach naturalnych i o ich właściwościach opowiedziała mgr inż. Anna Bukowska – współtwórczyni marki Uzdrovisco.

Tydzień ekspercki: Muzeum Polskiej Wódki

Jak zmieniają się polskie zwyczaje biesiadne na przestrzeni lat? O czym zapomniano, a co istnieje do dzisiaj? O tym Karolina Zielnierak i Agnieszka Honkowicz z Muzeum Polskiej Wódki.

Wieczór Ekspertów: Bosa Stópka

Jak dobrać właściwe obuwie dla dzieci? O tym w Radiu Kolor opowiedziała Agnieszka Bernas-Knoll – właścicielka firmy Bosa Stópka.

Wieczór Ekspertów z Warszawa Osiem Gwiazdek

Temat fotelików samochodowych powraca na antenę Radia Kolor. Naszym gościem był ponownie Jacek Rosłonek z Warszawa Osiem Gwiazdek.

Tydzień ekspercki z Esoleo

O zmianach w energetyce, które wejdą w życie w 2022 roku oraz o fotowoltaice opowiedział Krzysztof Dziaduszyński z Esoleo.

Święta po warszawsku: Hanka Warszawianka

Jak w Warszawie dawniej świętowano? Niezwykłymi historiami z życia naszego miasta podzieliła się z nami Hanka Warszawianka.

Święta po warszawsku: Patrycja Markowska

Jak wyglądają święta w rozśpiewanym domu Markowskich pod Warszawą? Opowiedziała nam o tym Patrycja Markowska.

Święta po warszawsku: Andrzej Kruszewicz

Dyrektor warszawskiego ZOO, dr Andrzej Kruszewicz opowiedział jak wyglądał ten rok dla warszawskich zwierząt, zdradził jak będą wyglądały ich święta i podzielił się swoimi planami na przyszłość.

Tydzień ekspercki z Terranova

O suplementacji synergicznej opowiedziała w Radiu Kolor, Magdalena Leonkiewicz – dietetyk Terranova Polska.

Wieczór Ekspertów z Danone

Czym jest certyfikat B Corp i dlaczego jest aż tak ważny dla wielu firm? Między innymi o tym opowiedziała Paulina Kaczmarek - menadżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w grupie spółek Danone.

Wieczór Ekspertów z Warszawa Osiem Gwiazdek

Czy wiesz, jak wybrać najlepszy fotelik samochodowy? Czy używane foteliki są bezpieczne i co to właściwie jest isofix? Odpowiedzi na te pytania udzielił Jacek Rosłonek – ekspert specjalizujący się w fotelikach dla dzieci. Na program zaprasza Warszawa Osiem Gwiazdek - właściciel sklepu z fotelikami samochodowymi.

Zbawienie w pracy: Novika

Novika obchodzi w tym roku dwudziestolecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydała album zatytułowany „Novika 2.0”, na którym znalazły się dobrze znane utwory artystki, ale w nowej aranżacji. Więcej szczegółów w podcaście.

Zbawienie w pracy: Kaśka Sochacka

Do studia Radia Kolor wpadła Kaśka Sochacka, która zaprezentowała swój najnowszy singiel zapowiadający nową epkę.

Zbawienie w Pracy: Kobiety u progu kariery zawodowej. Edycja 6

Kolejna edycja konferencji Kobiety u progu kariery zawodowej przed nami. Już 26 listopada będzie można przytulić chaos. W jaki sposób? O tym Monika Knap - Prezes Zarządu Fundacji Business Boutique.

Project Room w CSW

Jaka jest sytuacja młodych artystów na rynku sztuki i jak może zmienić to Project Room? Między innymi o tym w Radiu Kolor opowiadała nam Krystyna Różańska - Gorgolewska, kuratorka Project Roomu w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Tydzień ekspercki z Esoleo

Czy na instalację fotowoltaiczną zawsze jest pogoda? Także w aktualnych realiach prawnych? Odpowiedzi na te pytania udzielił Krzysztof Dziaduszyński z firmy Esoleo.

Zbawienie w pracy: Arek Kłusowski

Gościem Martyny Wawryło był Arek Kłusowski, który zaprezentował swój najnowszy singiel „Papierowy dom”.

Wieczór Ekspertów z Credit Agricole

O współczesnej bankowości, o nowoczesnym podejściu do klienta oraz o „pomysłach na biznes” opowiedział w Radiu Kolor Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Tydzień ekspercki z Electrolux

Jak nie marnować jedzenia i jak wygląda kuchnia less waste? Między innymi o tym opowiedział Julian Karewicz – szef kuchni oraz ekspert marki Electrolux.

Tydzień ekspercki z Esoleo

O fotowoltaice w Radiu Kolor opowiedział Krzysztof Dziaduszyński z Esoleo.

Tydzień ekspercki z Rodenstock

Gościem Radia Kolor była Elwira Kacperek z działu marketingu Rodenstock, która opowiedziała o nowoczesnych metodach badania wzroku.

Tydzień ekspercki z TONNY Eyewear

Czy warto nosić okulary? To pytanie nie wymaga odpowiedzi. Natomiast jakie i gdzie oprawy okularowe najlepiej wybierać? Jakie są aktualne trendy okularowe? Jaki model będzie najbardziej odpowiedni do naszej twarzy? Na te i wiele innych pytań odpowiedział Tomasz Urban - właściciel marki TONNY Eyewear, producent okularów, wyłączony dystrybutor hiszpańskiej marki GIGI Studios i francuskiej MOREL w Polsce.

Kolor po godzinach: Kuba Badach

Studio Radia Kolor odwiedził Kuba Badach, który opowiedział o reedycji płyty "Obecny Tribute to Andrzej Zaucha".  

ĄĘ w Kolorze 28.09.2021

Kamila Kalińczak zaprasza na wyjazdowe wydanie ĄĘ w Kolorze.

Wieczór ekspertów z marką Solverx

O pielęgnacji skóry atopowej opowiedziała Agnieszka Kowalska – medical advisor, kosmetolog, ekspert marki Solverx.

Tydzień ekspercki z Niewada Clinic

Zdrowe zęby – piękny uśmiech! W Radiu Kolor upłynął tydzień pod znakiem odkrywania tego, co nieoczywiste w gabinecie stomatologicznym. Dlaczego warto nie bać się wizyty u dentysty i co dzisiaj mogą zaoferować nam najnowocześniejsze kliniki? Między innymi o tym opowiedział dr. n. med. Paweł Niewada – właściciel i kierownik Niewada Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna, specjalista periodontolog i implantolog. 

Wieczór ekspertów z Superauto.pl

Kupno nowego samochodu przez internet? Tak, teraz to możliwe. W jaki sposób prawidłowo przeprowadzić transakcję? Między innymi o tym opowiedział Kamil Makula – prezes spółki Superauto, dyrektor zarządzający serwisu Superauto.pl.

Tydzień ekspercki z dr Agnes Frankel

Piękno zaczyna się w głowie – ten tydzień upłynął pod znakiem holistycznego dbania o skórę. Gościem Radia Kolor była dr n. med. Agnes Frankel - dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i anti -aging.

Pełna kultura 28.08.2021

W Pełnej kulturze o klasycznych chińskich instrumentach muzycznych.

Pełna kultura 14.08.2021

Filip Kobuszewski to polski muzyk i raper, który swoją karierę rozwija w Chinach. Zamieszkał w Chengdu i coraz śmielej podbija sceny Państwa Środka.

Wakacyjna szkoła gotowania 13.08.2021

Na deser... Alicja w końcu przygotuje deser. ;) W naszej orientalnej kuchni dziś smażone banany.

Wakacyjna szkoła gotowania 12.08.2021

W tym odcinku Ala zmierzy się z sałatką z grzybków enokii i paluszków krabowych.

Wakacyjna szkoła gotowania 11.08.2021

W tej odsłonie Wakacyjnej szkoły gotowania przygotowujemy nadziewane ostre papryczki.

Wakacyjna szkoła gotowania 10.08.2021

Dziś Alicja wraz z szefem Marcin Sasinem opowiadają jak przygotować kapustę pak choi z grzybami.

Wakacyjna szkoła gotowania 09.08.2021

W kolejnym dniu naszej akcji, Alicja Bendkowska uczyła się przygotowywać sajgonki.

Wakacyjna szkoła gotowania 02.08.2021

Makaron chow mein z kurczakiem i pak choi.

Pełna kultura 31.07.2021

Jak swój wolny czas spędzają mieszkańcy Pekinu? O tym w najnowszym wydaniu Pełnej Kultury.

Tydzień ekspercki: Profbud

Rynek mieszkaniowy od kilku lat przeżywa prawdziwe oblężenie. Ale kiedy najlepiej kupić własne „M” i czym należy się kierować przy jego wyborze? Między innymi o tym opowiedział na 103 FM Mariusz Delura z firmy Profbud.

Pełna kultura 10.07.2021

Paweł Worobiej zaprasza na przegląd najciekawszych muzeów w Pekinie.

Tydzień ekspercki: Rodenstock

Dlaczego widzenie jest kwestią mózgu oraz na co powinniśmy zwrócić uwagę przy doborze soczewek okularowych? Jak możemy wspierać nasz wzrok w trakcie i po pandemii? Odpowiedzi na te pytania udzielił Paweł Malon z Rodenstock Polska.

Wieczór ekspertów: Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych

Czym jest Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych, dla kogo zostało stworzone i co możemy w nim znaleźć? Odpowiedzi na te pytania udzieliła Dorota Czarnocka-Cieciura - kierownik projektu OZwRCIN w Instytucie Matematycznym PAN.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Kolejne spotkanie z mecenas Wiesławą Kulig-Wyporską. Tym razem tematem rozmowy był Polski Ład. Jakich zmian możemy się spodziewać i jakie są realne zmiany na ich wprowadzenie? O tym w Wieczorze ekspertów.

Pełna kultura 19.06.2021

Skąd wziął się zwyczaj podawania chińskich pierożków i w jaki sposób przygotować je samemu? Między innymi o tym w najnowszym wydaniu Pełnej kultury.

Wieczór ekspertów z Credit Agricole

Czy każdy z nas może założyć własny bank? Między innymi na to pytanie odpowiedział Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Tydzień ekspercki. Fotowoltaika

O fotowoltice i o korzyściach z nią związanych opowiedział Wojciech Kowalczyk z firmy ESOLEO.

Wieczór ekspertów z dr Agnes Frankel

Korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej przestało być tematem tabu. Ale jak robić to z głową - tak, by mieć naturalny, młodzieńczy, świeży wygląd w stylu Francuzek, bez efektu sztuczności? Między innymi na te pytania odpowiedziała dr n. med. Agnes Frankel - dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i anti -aging.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Zapraszamy na drugą część rozmowy o prawie spadkowym i o darowiznach. Naszym gościem ponownie była mecenas Wiesława Kulig-Wyporska.

Pełna kultura 29.05.2021

14 czerwca w Chinach będzie obchodzone Święto Smoczych Łodzi. O zwyczajach związanych z tym dniem opowiedział Marcin Jacoby – sinolog, prof. Uniwersytetu SWPS.

Tydzień ekspercki. Monika Wieczorek – ekspertka firmy „Joniec”

O ogrodzeniach betonowych i ich poprawnym instalowaniu opowiedziała Monika Wieczorek – ekspertka firmy „Joniec”.

Wieczór ekspertów: mecenas Wiesława Kulig-Wyporska

Prawo spadowe a podatki. Kiedy powinniśmy uiścić opłatę, a kiedy nie jest to konieczne? Wątpliwości rozwiała mecenas Wiesława Kulig-Wyporska.  

Pełna kultura 08.05.2021

O chińskiej kinematografii opowiedziała w Radiu Kolor Jagoda Murczyńska – filmoznawczyni i programerka „Festiwalu Filmowego Pięć Smaków”.

Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

8 maja to Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. O tym dniu opowiada Michał Mikołajczyk - prezes Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Tydzień ekspercki. Dzień Bez Śmiecenia

11 maja obchodzimy Dzień Bez Śmiecenia. To doskonała okazja, żeby świadomie podejść do tematu segregacji odpadów i ich ponownego wykorzystania. O tym na 103 FM opowiedzieli Aneta Stawicka i Michał Mikołajczyk z firmy  Rekopol.

Wieczór ekspertów z Zamkiem Królewskim

W kontekście wystawy „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Polskie elity a upadek Rzeczypospolitej” z dyrektorem Zamku Królewskiego profesorem Wojciechem Fałkowskim rozmawialiśmy o znaczeniu uchwalenia Konstytucji, a także o eksponatach, które znajdziemy na wystawie.

Tydzień ekspercki. Nowoczesna kontrola cukrzycy

W tym tygodniu w Radiu Kolor poruszyliśmy ważny temat zdrowotny, jakim jest cukrzyca. Jak zapobiegać rozwinięciu się choroby i jak minimalizować jej objawy? Swoich rad udzieliła prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz z Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Wieczór z Kolorem: „Ziarno Sztuki - Ogród Nadziei”

O osiemnastej edycji charytatywnej aukcji „Ziarno Sztuki - Ogród Nadziei” opowiadały panie Monika Anna Popowicz i Joanna Kraczkiewicz z Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Pełna kultura 17.04.2021

O tradycyjnej chińskiej architekturze opowiedział Marcin Jacoby – sinolog, prof. Uniwersytetu SWPS.

Wieczór ekspertów z Credit Agricole

Ekologia coraz szerzej wkracza do bankowości, o czym przekonywał Przemysław Przybylski z banku Credit Agricole.

Pełna kultura 27.03.2021

Hanfu to tradycyjny chiński strój, który obecnie powrócił na ulice w nowoczesnym wydaniu. Więcej o tym zjawisku opowiedziała dr. Joanna Wasilewska – dyrektorka Muzeum Azji i Pacyfiku.

Wieczór ekspertów z Dec Clinic

Czym jest osteopatia i jak wygląda proces terapii? Między innymi na te pytania odpowiedzieli Aleksandra Staszewska i Krzysztof Krzystyniak z Dec Clinic.

Zbawienie w pracy: Beata Biały, Wojciech Marciniak

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci istnieje od ponad 25 lat i rocznie obejmuje opieką ponad 50 dzieci. Fundacja WHD prowadzi dziecięce hospicjum domowe oraz hospicjum perinatalne. Więcej o działalności Fundacji w rozmowie z Beatą Biały i Wojciechem Marciniakiem z Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Wieczór ekspertów: dr Kamila Wasiluk

„Zdrowe zęby – opowieść o pięknym uśmiechu” to najnowsza publikacja dr Kamili Wasiluk. Co skłoniło ją do napisania książki i jakie treści zawiera? O tym w Wieczorze ekspertów na 103 FM.

Pełna kultura 06.03.2021

Michał Boym jest uważany za z jednego z najwybitniejszego sinologów na świecie. Tę barwną postać przybliżyła Katarzyna Michalewicz – doktorantka historii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Weekend z Kolorem: Karol Wójcicki

O podboju czerwonej planety Przemek Cacak rozmawiał z Karolem Wójcickim - popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym i człowiekiem, który nie przepuści żadnego przelatującego obiektu na nocnym niebie

Wieczór ekspertów z Zamkiem Królewskim

Nowe wystawy, warsztaty edukacyjne, rozbudowa muzeum. To tylko niektóre plany Zamku Królewskiego w Warszawie. Dalsze szczegóły zdradził Wojciech Fałkowski - dyrektor muzeum.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => podcasty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( [grupa] => 13 ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1680263289 ) )