Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Podcasty

Pełna Kultura 08.03.2020

Gościem Pełnej Kultury była Anna Sołtan-Lipska, kuratorka wystawy "Rzemieślnicze historie. Pracownia Mieczników" w Muzeum Warszawy.

Pełna Kultura 01.03.2020

Filmy kobiet nie tylko dla kobiet, czyli o pierwszym festiwalu filmów dokumentalnych prezentującym twórczość kobiet HER DOCS. Gościem Pełnej Kultury była Katarzyna Korytowska, współpomysłodawczyni festiwalu.

Pełna Kultura 23.02.2020

Gościem Pełnej Kultury był Kajetan Prochyra, szef sceny muzycznej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a także współkurator POLIN Music Festival, który opowiedział o tegorocznej odsłonie festiwalu.

Pełna Kultura 16.02.2020

Człowiek przebrany za piec kaflowy, a także niedźwiedź upojony gorzałką... to byli goście dawnych zabaw karnawałowych w Warszawie, o których opowiadała w Pełnej Kulturze Hanka Warszawianka.

Pełna Kultura 09.02.2020

Gościem Pełnej Kultury był Michał Chabiera, programer Kinoteki.

75. rocznica rozpoczęcia procesu odbudowy Warszawy z wojennych zniszczeń

75. rocznica odbudowy Warszawy z wojennych zniszczeń zbliża się wielkimi krokami. O tym procesie w Radiu Kolor mówiła Magdalena Wróblewska - szefowa działu badań nad Warszawą w Muzeum Warszawy.

Bovska o singlu "Wujek G."

O najnowszym singlu i poszukiwaniu odpowiedzi na ważne pytania w wyszukiwarkach internetowych opowiadała Bovska.

Walentynki i ferie w Fotoplastikonie Warszawskim

O atrakcjach związanych z Walentynkami i feriami zimowymi opowiadała Magdalena Sikoń z Fotoplastikonu Warszawskiego.

Dagadana w Radiu Kolor

O najnowszym singlu, a także o tym dlaczego warto przypominać o wszystkim co łączy kulturę polską i ukraińską opowiadała Daga Gregorowicz z zespołu Dagadana.

Pełna Kultura - 10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

Kino Muranów zaprasza na 10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego (22-29.05.2019) i po raz kolejny powstaje pytanie... czego nie można przegapić?

Z krytykiem filmowym Arturem Cichmińskim rozmawiał Konrad Czubaj.

Pełna Kultura - Basy i bobasy

Koncerty muzyki klasycznej dla całej rodziny - to w największym skrócie projekt "Basy i bobasy". Więcej opowiedziały w Pełnej Kulturze Paulina Pokrywińska i Anna Majcherczyk, pomysłodawczynie projektu.

Pełna Kultura - Rzeczy kultowe

Maluch, Coca-Cola i jeansy to rzeczy kultowe... czyli jakie? Opowiadała Anna Grunwald, autorka projektu "Rzeczy kultowe" Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Pełna Kultura - Świąteczne Targi Rzeczy Wyszukanych

ZOO Market niczym niedźwiedź na zimę przenosi się w inne miejsce i zaprasza na Targi Rzeczy Wyszukanych w klubokawiarni Nowy Świat Muzyki. Szukacie nietypowego prezentu? Dobrze trafiliście. O targach opowiadają organizatorki ZOO Marketu - Agata Kiszluk-Krzemień i Oliwia Hajn.

Pełna Kultura - Mamy w muzeum

"Mamy w muzeum" to cykl spotkań i oprowadzań po galeriach Muzeum Narodowego w Warszawie dla wszystkich rodziców na urlopie macierzyńskim (nie tylko dla mam). A co mamy w muzeum - opowiada Karolina Zalewska.

Pełna Kultura - Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Gościem Radia Kolor był Roman Gołędowski, współorganizator 15. Warszawskiego Przeglądu Filmów Górskich, który odbędzie się w dniach 7-9 grudnia w Kinie Wisła.

Pełna Kultura - Wojciech Mann

Wyjątkowym gościem Pełnej Kultury był Wojciech Mann, ikona polskiej radiofonii i współzałożyciel Radia Kolor, który opowiedział o swojej najnowszej książce "Artysta. Opowieść o moim ojcu", pracy w radiu i początkach Radia Kolor.

"Wieczny Ogień" - wyjątkowa animacja z niezwykłą historią w tle.

O filmie „Wieczny Ogień” w Radiu Kolor opowiadali Magdalena Gutowska z Instytutu Polonika oraz reżyser Piotr Janowczyk, a sam film znajdziecie tutaj

Pełna Kultura: Krzysztof Tyniec

Gościem Radia Kolor był Krzysztof Tyniec. Aktor opowiadał o najnowszym spektaklu Teatru Ateneum "Fantazja polska".

Pełna Kultura - Przegląd filmów Alexandra Klugego

Alexander Kluge to ojciec nowego kina niemieckiego, a pięć jego najważniejszych filmów zobaczycie w Nowym Teatrze. O przeglądzie opowiedziała w Pełnej Kulturze Renata Prokurat z Goethe Institut Polen.

Pełna Kultura - Opowieści z krypty

Znana słuchaczkom i słuchaczom Radia Kolor Hanka Warszawianka zaprasza na spacer "Opowieści z krypty", podczas którego dowiecie się m.in. dlaczego długo nie pokazywano maski pośmiertnej Fryderyka Chopina i co podczas szlacheckich pogrzebów w kościołach robiły... konie.

Pełna Kultura - Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania

Czy opowiadanie to sztuka? Czy dzieci cały czas chcą słuchać? I czy Śpiewający Dzban istnieje? Między innymi na te pytania odpowiedział Witold Vargas - pedagog, ilustrator, pisarz, muzyk i... gawędziarz.

netgraf.pl