Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Pomoc kuchenna 16.03.2023

Kiedyś popularna, dzisiaj niedoceniana – rzepa. Zanim sięgniemy po wiosenne nowalijki, warto sięgnąć właśnie po to warzywo. O właściwościach zdrowotnych rzepy i o sposobach jej wykorzystania opowiedział Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 09.03.2023

Bartek Wejman zaprasza na włoską ucztę i podał przepisy na potrawy, których przygotowanie nie zajmuje dużo czasu.

 

Pomoc kuchenna 02.03.2023

Dziś w Pomocy kuchennej na widelec wzięliśmy cytrynę. O jej właściwościach i sposobach na wykorzystanie w kuchni opowiedział niezmiennie Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 23.02.2023

Ostatnie dni karnawału za nami. Kiedyś w tym okresie na polskich stołach królował śledź. I to właśnie o śledziach będzie dzisiaj mowa. Na Pomoc kuchenną zaprasza Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 16.02.2023

Dziś nie mogło być innego tematu… Tak, będzie o pączkach, ale w nieco historycznym wydaniu.

Pomoc kuchenna 02.02.2023

Dziś w Pomocy kuchennej główną rolę odegra tłuszcz. O jego właściwościach opowiedział Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 26.01.2023

Kolejne warzywo powraca na stół. Tym razem Bartek Wejman promował właściwości smakowe i estetyczne niedocenianego w Polsce kalafiora.

Pomoc kuchenna 19.01.2023

Czy czarna porzeczka dobrze łączy się z wytrawnymi potrawami? O tym w najnowszym wydaniu Pomocy kuchennej.

Pomoc kuchenna 12.01.2023

Bartek Wejman zaprasza na meksykański karnawał w Warszawie. W najnowszym odcinku pojawił się przepis na Guacamole oraz na domowe nachosy. Pomoc kuchenna w czwartki o 20:15 na 103 FM.

Pomoc kuchenna 05.01.2023

Karnawał rozpoczęty! A jak karnawał, to faworki. Przepis na te łakocie w najnowszym wydaniu Pomocy kuchennej podał Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 29.12.2022

Jakie dania warto przygotować na zabawę sylwestrową? O tym w najnowszym wydaniu Pomocy kuchennej.

Pomoc kuchenna 15.12.2022

Kuchnia to nie tylko gotowanie, to szereg chemicznych i fizycznych doświadczeń. O magii w kuchni – w jaki sposób wzniecić apetyt gości i co należy połączyć aby danie zadowoliło ich kubki smakowe? O tym w najnowszym docinku Pomocy kuchennej.

Pomoc kuchenna 01.12. 2022

Jak już wiemy, Bartek nie jest fanem indyka, ale w dzisiejszym wydaniu Pomocy kuchennej postanowił „przeprosić się” z tym ptakiem i podał specjalny przepis na danie z indykiem w roli głównej.

Pomoc kuchenna 24.11 2022

Dziś Amerykanie obchodzą Święto Dziękczynienia, a w Polsce 24 listopada wypada… Dzień Buraka. I to właśnie temu warzywu Bartek Wejman poświęcił najnowsze wydanie Pomocy Kuchennej w Radiu Kolor.  

Pomoc kuchenna 17.11 2022

W jesienno-zimowe wieczory gorąca czekolada zyskuje na popularności. Jej historię w najnowszym wydaniu Pomocy kuchennej przybliżył Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 10.11 2022

Czy kolor jedzenia i sposób jego podania wpływa na nasz apetyt? Między innymi o tym opowiedziała Monika Kamińska z Restaurant Week Polska.

Pomoc kuchenna 03.11 2022

Dziś o typowo jesiennym warzywie – o dyni. Polska jest liderem w jej uprawie, ale dynia wciąż częściej jest domową ozdobą niż królową stołów. W najnowszym wydaniu „Pomocy kuchennej” Bartek Wejman przybliżył właściwości tego warzywa oraz zaproponował kilka sposobów na wykorzystanie dyni w kulinarnych przygodach.

Pomoc kuchenna 27.10 2022

„Wegańskie przepisy dla początkujących” autorstwa Beaty Pawlikowskiej to nowa pozycja na rynku wydawniczym. Fragmenty książki wraz z autorskim komentarzem przytoczył Bartek Wejman.

Pomoc kuchenna 20.10 2022

Sezon na gruszki trwa. I właśnie o tym owocu więcej opowiedział Bartek Wejman w Pomocy kuchennej.

Pomoc kuchenna 13.10 2022

W muzeum POLIN trwa wystawa „Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna”, która przybliża tajniki kuchni żydowskiej. W październiku wydarzeniem towarzyszącym wystawie jest „TISZ Festiwal Żydowskiego Jedzenia”, którego szczegóły zdradziła Tamara Sztyma – kuratorka wystawy.

Pomoc kuchenna 06.10 2022

Pomoc kuchenna to nowy program w Radiu Kolor, w którym Bartek Wejman przedstawia inspirujące przepisy, pyszne pomysły i zaprasza ciekawych gości ze świata kuchni.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => podcasty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( [grupa] => 43 ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1679579419 ) )