Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Dlaczego zakup roweru to świetna decyzja?

Dodano: 2022-05-19 10:16:25

Kupno roweru to świetna decyzja! Dlaczego? Powodów jest wiele. Rowerem możesz jeździć dla zabawy, poprawy zdrowia lub fitnessu. Możesz jeździć w mieście, zielonych terenach, po szlakach i torach. Rowerem możesz dojechać do pracy (korzystasz z darmowego i zdrowego środka transportu), możesz ścigać się ze swoimi kolegami, albo też po prostu cieszyć się słonecznym dniem w parku z przyjaciółmi lub rodziną. Bez względu na powód, jazda rowerem to świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

fot. artykuł sponsorowany

Rezonans magnetyczny - wszystko, co warto wiedzieć o badaniu

Dodano: 2022-05-18 14:10:36

Dzięki zaawansowanej technice diagnostycznej, w dzisiejszych czasach możemy kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. W zachowaniu dobrej kondycji, ważna jest regularność w odwiedzaniu gabinetu lekarskiego.

fot. artykuł sponsorowany

Strony internetowe, na które naprawdę warto postawić

Dodano: 2022-05-18 09:09:44

W obecnych czasach trudno by było sobie wyobrazić jakikolwiek biznes, zarówno ten duży jak i mały, który by nie posiadał solidnej witryny internetowej. Strony internetowe posiadają przedsięwzięcia sprzedażowe oraz społeczno-kulturalne. Projektowanie stron www jest więc poważnym zadaniem, od którego zależy to, jak będziemy postrzegani przez miliony internautów oraz internautek w Polsce oraz na świecie. Tworzenie stron internetowych, które pomogą nam osiągnąć ostateczny sukces, warto więc zlecić komuś, kto się na tym naprawdę zna. Tym bardziej, że dobrze zaprojektowane oraz responsywne strony internetowe nie należą do najtańszych przedsięwzięć.

mat. prasowe

Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei” - podsumowanie

Dodano: 2022-05-13 14:13:31

115 800 złotych na pomoc dla chorych onkologicznie, takim wynikiem zakończyła się XX jubileuszowa Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”.

fot. artykuł sponsorowany

Czym jest i jakie znaczenie dla użytkownika ma właściwie dobrana domena internetowa?

Dodano: 2022-05-13 09:05:28

Domena witryny internetowej to adres, który każdy internauta wpisuje od czasu do czasu w polu wyszukiwania, żeby przeglądać konkretną witrynę. Jeśli dopiero tworzysz stronę internetową i szukasz dla niej odpowiedniej domeny, przeczytaj poniższy tekst. Dowiesz się, jak zbudowane są strony internetowe, co czyni je wyjątkowymi i co zrobić, kiedy zajęty zostanie Twój najlepszy adres internetowy.

fot. artykuł sponsorowany

Najstraszniejsze horrory, które musisz obejrzeć

Dodano: 2022-05-12 16:09:16

Lubicie się bać? Jeśli tak, to doskonale trafiliście. Bo wybraliśmy kilka najstraszniejszych filmów, jakie warto obejrzeć. Te horrory od lat pozostają najlepszymi. Nawet, jeśli nie wzdrygniecie się przy ich oglądaniu, nic nie wyskoczy na ekranie w trakcie oglądania, to z pewnością będziecie oglądać je z pewną nutą poważnego niepokoju. Wybraliśmy je, ponieważ warto oglądać dobre filmy, a w ostatnich latach powstało sporo produkcji w tej kategorii, które są po prostu słabe. Dlatego zobaczcie, jakie filmy z dreszczykiem warto obejrzeć.

fot. artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć o podgrzewaczach do wody?

Dodano: 2022-05-12 14:29:07

Kupowanie nowego podgrzewacza wody to coś, co nie robi się często, więc jeśli nadszedł już czas na wymianę Twojego, zapewne chcesz kupić bezawaryjny i dobry model. Jeśli szukasz nowego podgrzewacza wody do domu lub biura, rozważ kilka czynników, zanim zdecydujesz, co kupić.

fot. artykuł sponsorowany

Jaka uszczelka do kabiny prysznicowej będzie najlepsza?

Dodano: 2022-05-12 12:58:10

Gdy po wyjściu spod prysznica zauważysz kałużę, to znak, że czas zainwestować w nowe uszczelki. Może się wydawać, że zakup tych elementów to proste zadanie, jednak na rynku dostępnych jest wiele uszczelek w różnorodnych wariantach. Jak zatem wybrać najlepszą? Jak odpowiednio dobrać uszczelkę do kabiny prysznicowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

mat. prasowe

Wystawa przedaukcyjna Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Dodano: 2022-05-11 11:16:50

W Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski otwarto 9 maja br. wystawę przedaukcyjną Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

fot. artykuł sponsorowany

Haluksy - powody, objawy i leczenie

Dodano: 2022-05-09 14:54:35

Haluksy są powszechnym problem, który w znacznym stopniu może upośledzać codzienne funkcjonowanie. Na szczęście współczesne metody leczenia umożliwiają skuteczną walkę z tym zwyrodnienie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego czym są haluksy i jak można z nimi walczyć- przeczytaj poniższy artykuł.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/14 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 14 [uri] => polecamy/14 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664739645 ) )