Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Zaświadczenie a oświadczenie – poznaj różnice między tymi pojęciami!

Dodano: 2023-05-19 14:45:46

W dzisiejszym świecie biznesu i administracji często mamy do czynienia z różnego rodzaju dokumentami. Dwa z nich, które bywają mylone, to zaświadczenie i oświadczenie. W tym artykule przyjrzymy się różnicom między tymi dwoma dokumentami, aby lepiej zrozumieć, jak je stosować i w jakich sytuacjach.

fot. artykuł sponsorowany

Co załatwia pośrednik nieruchomości?

Dodano: 2023-05-19 12:55:14

Wiele osób zastanawia się, czym zajmuje się pośrednik nieruchomości i co potrafi załatwić. Nie jest to pytanie z jednoznaczną odpowiedzią, ponieważ każdy agent zajmuje się nieco inną dziedziną i posiada inne kompetencje. Pośrednik zajmujący się wynajmem mieszkań będzie miał zupełnie inną wiedzę od tego, który obsługuje obiekty komercyjne czy działki i domy. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć kompetencje pośrednika nieruchomości.

fot. artykuł sponsorowany

Doładowanie telefonu na kartę stało się jeszcze łatwiejsze

Dodano: 2023-05-18 16:42:15

Telefony na kartę to bez wątpienia warta polecenia opcja. To Ty decydujesz jaką kwotą chcesz zasilić swoje konto i z jakich usług skorzystasz. Dodatkowo szybkie doładowanie konta w Orange jest łatwe, bezpieczne i nie wymaga chodzenia do sklepu czy na stację. Możesz zasilić swoje konto niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu.

fot. artykuł sponsorowany

Praca opiekunki osoby starszej - dlaczego warto się nią zainteresować?

Dodano: 2023-05-17 10:12:46

Opiekunka nad osobami starszymi to jeden z tych zawodów, które pobudzają wyobraźnię. Już od dłuższego czasu kojarzy się z ciekawymi wyzwaniami i możliwością rozwoju, a jego nieustanna popularność sprawia, że interesuje się nim coraz więcej osób. Tym, które jeszcze się wahają, warto przytoczyć kilka naprawdę mocnych argumentów przemawiających właśnie za taką formą zatrudnienia.

fot. artykuł sponsorowany

Energia na wyciągnięcie łapy - karma dla małych psów

Dodano: 2023-05-17 09:01:58

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zapewnić swojemu małemu psu odpowiednią dawkę energii i składników odżywczych? Karma dla małych psów może stanowić klucz do zdrowia i szczęścia twojego pupila. Małe psy mają unikalne potrzeby żywieniowe, które wymagają specjalnej uwagi. W tym artykule odkryjesz, jak dobrać idealną karmę dla swojego pupila i zapewnić mu pełnię energii, radość i zdrowie.

fot. artykuł sponsorowany

Czy kino można zamienić na smartfon?

Dodano: 2023-05-15 11:30:29

Jeszcze kilkanaście lat temu kino było jedynym miejscem, gdzie można było obejrzeć najnowszy film w doskonałej jakości. Obecnie popularność platform z serialami czy produkcjami oferuje bogatą kolekcję premier, do których można mieć dostęp bez wychodzenia z domu. W dobie stale rozwijającej się technologii kinowy ekran można z powodzeniem zamienić na smartfon. By komfort użytkowania był jak najwyższy, warto zwrócić uwagę na wyświetlacz, który dany telefon posiada. Sprawdź, jak zamienić wielki ekran na mniejszy bez utraty jakości.

mat. prasowe

Zaprzyjaźnij się ze sztuką! „Artshow” w Fabryce Norblina

Dodano: 2023-05-11 09:19:41

Jeśli szukasz okazji, by nie tylko obejrzeć, ale i kupić dzieła sztuki współczesnej, zarezerwuj sobie weekend  
3–4 czerwca. Właśnie wtedy w jednym z najmodniejszych miejsc w Warszawie – Fabryce Norblina – odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu Artshow. A w jego trakcie: wystawa i sprzedaż dzieł kilkudziesięciu wybranych artystów, aukcja sztuki oraz wykłady i pokazy działań twórczych
na żywo.

fot. artykuł sponsorowany

Co zrobić z psem na wakacje? Porady

Dodano: 2023-05-10 14:56:24

Wybierasz się na wakacje i zastanawiasz się co zrobić z ukochanym pupilem? Kto się o niego zatroszczy podczas Twojej nieobecności? Jak rozwiązać tę sytuację? Jakie opcje warto rozważyć? Na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. Miłej lektury!


Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

Dodano: 2023-05-10 09:17:14

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie odbędą się w tym roku od 25 do 28 maja w Pałacu Kultury i Nauki i na placu Defilad. Przed nami kolejna odsłona wiodącego w kraju wydarzenia branży wydawniczej, w którym udział weźmie międzynarodowe grono wystawców i twórców: pisarzy, tłumaczy, ilustratorów. Wzbogaci je wielowątkowy program dla miłośników literatury: festiwale, strefy tematyczne i wydarzenia branżowe, przygotowany we współpracy z renomowanymi partnerami.

mat. prasowe

„Praskie Bajery” - szlakiem magicznych miejscówek

Dodano: 2023-05-09 14:03:33

Już wkrótce druga edycja wydarzenia Praskie Bajery - szlakiem magicznych miejscówek, weekend w klimacie less waste!

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/2 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 2 [uri] => polecamy/2 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1685710501 ) )