Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Dom do 70m2 bez zezwolenia. Czy warto?

Dodano: 2022-02-04 15:47:53

Od 3 stycznia 2022 roku Polacy zyskali możliwość stawiania domów o powierzchni budowlanej do 70 metrów kwadratowych bez konieczności występowania o pozwolenie. Zmiana w prawie jest jednym z elementów rządowego Nowego Polskiego Ładu, który ma skrócić obywatelom drogę do postawienia własnej nieruchomości.

fot. artykuł sponsorowany

Pielęgnacja skóry twarzy - piękny i zdrowy wygląd

Dodano: 2022-02-04 13:40:29

Właściwa pielęgnacja skóry twarzy to pierwszy krok do pięknego i zdrowego wyglądu. By mówić o pięknej cerze, należy przede wszystkim postawić na wysokiej jakości produkty, bogate w witaminy i minerały, które precyzyjnie odpowiadają na potrzeby naszej skóry.

mat. prasowe

39. Bieg Chomiczówki

Dodano: 2022-02-04 13:35:37

12 lutego na terenie Akademii Wychowania Fizycznego wystartuje pod raz 39. Bieg Chomiczówki.

mat. prasowe

Ranking „Ekranów” – Najlepsze filmy 2021

Dodano: 2022-02-03 15:32:28

Zamek Ujazdowski zaprasza na pokazy najlepszych filmów 2021 roku według redakcji czasopisma „Ekrany”.

fot. artykuł sponsorowany

Jak wykorzystać welurowe elementy we wnętrzach?

Dodano: 2022-01-26 16:38:20

Welur jako materiał obiciowy zyskał dużą popularność. Wykonane z niego elementy są nie tylko piękne, ale też praktyczne. Można z powodzeniem wykorzystać je w wielu wnętrzach. W jakiej formie najlepiej jest wprowadzić welurowy trend? Czym charakteryzują się krzesła z weluru?

fot. artykuł sponsorowany

Walczysz z cellulitem? Wypróbuj dietę pudełkową!

Dodano: 2022-01-26 12:01:28

Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z cellulitem, a skórka pomarańczowa wciąż jest Twoją zmorą, może czas zastosować skuteczniejsze metody.

fot. artykuł sponsorowany

Opieka nad starszymi osobami w Niemczech

Dodano: 2022-01-18 13:37:08

Nie można zaprzeczyć, że opieka osobom starszym w Niemczech jest właściwie zapewniona. Państwo zapewnia dodatki finansowe, miejsca w domach pomocy społecznej oraz usługi pielęgniarskie. Jednak nawet te liczne środki pomocy nie zapewniają zawsze odpowiadające rodzinie rozwiązanie.

fot. artykuł sponsorowany

Personalizowana kartka na Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 2022-01-13 12:48:37

Dni 21 i 22 stycznia to dla wielu osób bardzo ważne święta. Seniorzy rodów obchodzą Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jak uhonorować to istotne wydarzenie?

fot. artykuł sponsorowany

5 sposobów na upiększenie własnego akwarium

Dodano: 2022-01-05 16:01:01

Każdy akwarysta chce, żeby jego akwarium było zdrowe i dobrze wyglądało. Tak jak na pierwszą sprawę możemy znaleźć jednoznaczne zasady pielęgnacji podwodnych środowisk, tak już przy drugiej jest to często kwestia subiektywna.

fot. artykuł sponsorowany

Plecionka wiedeńska - gorący trend w aranżacji wnętrz

Dodano: 2021-12-30 13:41:32

Aranżacja wnętrz z pewnością nie jest najprostszym zadaniem. Często w tym celu zasięgamy porady wielu ekspertów lub samodzielnie przeglądamy strony z inspiracjami. Okazuje się, że trendy wnętrzarskie co roku się zmieniają. Co więcej należy uwzględnić również rodzaj przestrzeni jakim się dysponuje, a w szczególności jej wymiary. Małe i ciasne wnętrza można optycznie powiększyć, zaś duże i przestronne zaaranżować tak, by sprawiały wrażenie harmonijnego porządku. Jednym z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz, który przez wiele lat utrzymuje się na topie jest plecionka wiedeńska. Co warto o niej wiedzieć?

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/20 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 20 [uri] => polecamy/20 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664344065 ) )