Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Ogrzewanie za pomocą pomp ciepła

Dodano: 2022-11-21 09:54:18

Swego czasu kraj oszalał na punkcie tak zwanych pomp ciepła, czyli urządzeń pozwalających pobrać ciepło z zewnątrz budynku do wewnątrz i na odwrót. Na czym dokładnie polega specyfika działania pomp ciepła? Przekonajmy się.

fot. artykuł sponsorowany

Drenaż - na czym polega i kiedy stosować?

Dodano: 2022-11-18 16:34:07

Na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych należy zwrócić szczególną uwagę na sposób odprowadzania wilgoci. Niezbędne może się okazać zastosowanie geowłókniny do drenażu. Na czym to polega i kiedy geowłókninę należy zastosować?

fot. artykuł sponsorowany

Dom modułowy - czy warto go mieć?

Dodano: 2022-11-18 14:59:35

Szukasz tańszego i szybszego rozwiązania niż budowa tradycyjnego domu lub po prostu jesteś ciekawy, czym są domy modułowe? Sprawdź i przekonaj się o ich zaletach oraz zbuduj swój wymarzony dom z firmą Extradom.

fot. artykuł sponsorowany

Jak dodać kilka zdjęć na Instagramie w jednym poście?

Dodano: 2022-11-18 12:50:13

Instagram daje nam nieograniczone możliwości komunikacji z obserwatorami poprzez zdjęcia, rolki czy też transmisje live. Każda z tych opcji może dobrze wpłynąć na wzrost zaangażowania followersów w treści, które publikujemy.

fot. artykuł sponsorowany

Niezbędne ubrania w jego szafie – o co jeszcze uzupełnić szafę przed nadejściem zimy?

Dodano: 2022-11-18 10:08:09

Szykując się na nadejście zimy, nie myślimy wyłącznie o przyjmowaniu odpowiednich suplementów, zmianie opon w naszym samochodzie czy planowaniu sylwestra, ale także uzupełnieniu szafy o ciepłe ubrania, z których będziemy korzystać przez następne miesiące. Odpowiednie wyposażenie swojej garderoby o komfortowe elementy pomaga wkroczyć w kolejny sezon ze spokojną głową i uśmiechem na twarzy.

fot. artykuł sponsorowany

Regeneracja pomp wspomagania

Dodano: 2022-11-17 09:05:12

Prowadzenie samochodu bez wspomagania kierownicy jest jak trening mięśni ramion na siłowni – z tą różnicą, że dużo bardziej męczy. O ile jazda z większą prędkością nie stanowi większego problemu, o tyle parkowanie to często prawdziwa droga przez mękę.

mat. prasowe

Święta poza domem. Dlaczego warto i gdzie je spędzić?

Dodano: 2022-11-16 14:47:42

Czy warto spędzić święta poza domem? Odpowiadamy krótko: TAK! Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać hotel i gdzie pojechać!

fot. artykuł sponsorowany

Jak dodać zdjęcie na Instagram?

Dodano: 2022-11-16 09:23:30

Każdego dnia na Instagram dodawanych jest miliony różnych zdjęć czy relacji. Jest to tak proste, że większość z nas nawet nie zastanawia się nad tym jak to zrobić. Po prostu wykonujemy to odruchowo. Dokładnie wiemy co nacisnąć i co wyświetli się na kolejnej stronie. Jeśli jednak jesteś początkującym użytkownikiem Instagrama rozumiemy, że możesz nie wiedzieć lub mieć jakieś niejasności. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy ci, jak dodać zdjęcie na Instagram nie tylko z poziomu aplikacji, ale również przeglądarki internetowej.

mat. prasowe

Czy pomożecie uratować Gwiazdkę? Czas na Akademię Elfów Świętego Mikołaja!

Dodano: 2022-11-15 12:31:59

Sanie Świętego Mikołaja to pojazd magiczny – napędzany świąteczną energią (chociaż oczywiście renifery też są potrzebne!). Co jednak, gdy jej zabraknie? Gwiazdka jest w tym roku zagrożona, święta wiszą na włosku – saniom Mikołaja zabrakło magii, tej najważniejszej, pochodzącej prosto z serc, zwłaszcza dzieci. 

fot. artykuł sponsorowany

Nakładkowe wybielanie zębów – przebieg, skutki uboczne i cena

Dodano: 2022-11-09 15:09:50

Lśniące i białe zęby to marzenie wielu osób. Wybielające pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej często nie działają tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Dlatego też popularne staje się wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym, wykorzystując do tego metodę nakładkową. Jak przebiega nakładkowe wybielanie zębów? Jakie są skutki uboczne? Ile kosztuje wybielanie zębów tym sposobem?

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/21 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 21 [uri] => polecamy/21 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1695853015 ) )