Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Wałbrzych – oto miasto dużych perspektyw, gdzie zarobki pozytywnie zaskakują

Dodano: 2023-01-09 12:37:47

Wałbrzych jako drugie największe miasto w województwie dolnośląskim otwiera przed swoimi mieszkańcami wiele możliwości. Poza atrakcjami turystycznymi i malowniczym krajobrazem warto zwrócić uwagę także na rozwój gospodarki. Wałbrzych stanowi dobry punkt na mapie Polski dla osób, które poszukują stałego zatrudnienia. Zapoznajmy się z ofertą na rynku pracy w Wałbrzychu i poszczególnymi stanowiskami, które mogą dużo nam zaoferować - nie tylko w kwestii finansowej, ale także dla naszego rozwoju zawodowego.

fot. artykuł sponsorowany

Czy istnieje optymalny abonament komórkowy? Sprawdzamy!

Dodano: 2023-01-03 09:19:44

Mówi się, że nie ma czegoś, co by było dobre dla wszystkich. Sieć Otvarta postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyła ofertę, która bardzo sprawnie przełamuje ten stereotyp, sprawdzając się zarówno jako abonament dla studenta, dziecka, jak i do zastosowań biznesowych oraz dla osób oszczędnych, czy… miłośników nowych technologii. Jak tego dokonali? Przyglądnijmy się szczegółom.

fot. artykuł sponsorowany

Jak ocieplić aranżację przedpokoju?

Dodano: 2022-12-27 10:15:35

Przedpokój ze względu na swoje ukształtowanie i funkcję często ma minimalistyczną aranżację. Nie ma tam miejsca na dodatkowe ozdoby, komody czy ławki. Przez to wydaje się pusty i zimny. Przechodzenie zimnym korytarzem do drugiego pokoju wcale nie jest przyjemne. Jak sobie poradzić z tym problemem? Czy istnieją sposoby, aby ocieplić aranżację przedpokoju i jednocześnie nie zagracać tego najważniejszego ciągu komunikacyjnego w mieszkaniu?

fot. artykuł sponsorowany

DentalSand – nowoczesna klinika stomatologiczna w Gdyni

Dodano: 2022-12-27 09:24:19

Jeśli poszukujesz nowoczesnej kliniki stomatologicznej w Gdyni, w której kompleksowo będziesz mógł zadbać o zdrowie zębów oraz wygląd swojego uśmiechu, to bez wahania powinieneś wybrać centrum dentystyczne DentalSand. Sprawdź, co je wyróżnia na mapie stomatologów w Gdyni i dlaczego to właśnie ta klinika dentystyczna będzie odpowiednim wyborem!

fot. artykuł sponsorowany

Ekskluzywny namiot zimą blisko Warszawy?

Dodano: 2022-12-22 09:49:01

Za oknami zima w pełni i wydawałoby się, że sezon na namioty, odpoczynek w środku lasu już dawno za nami. Niekoniecznie! Mieszkając blisko Warszawy można realizować nawet najbardziej śmiałe marzenia bo okazuje się, że nawet zimą wypad pod namiot może być możliwy i to całkiem blisko stolicy.

fot. artykuł sponsorowany

Zamów sprawdzone produkty i zorganizuj wigilię dla swojej rodziny

Dodano: 2022-12-22 09:40:37

Przygotowania do świąt u jednych wywołują niekryte uśmiechy na twarzy, u innych z kolei nietęgie miny. Cóż, przyznajemy, że w tym całym świątecznym ferworze można nieco zwariować, jednak dobra organizacja to podstawa. Zafunduj sobie i swojej rodzinie wyjątkową atmosferę podczas wigilijnej kolacji i skorzystaj z kilku naszych rad, które pomogą Ci uporać się w porę ze świątecznym szaleństwem.

fot. artykuł sponsorowany

Przy pomocy sztuki i technologii pomagają potrzebującym w kryzysie bezdomności

Dodano: 2022-12-22 09:32:26

W te Święta sztuka łączy się z technologią w wyjątkowym projekcie charytatywnym. Pomysłodawcą akcji jest Jakub Bischof, założyciel i współtwórca start-upu naffy, który postanowił wykorzystać swoje rozwiązania do zbierania środków na szczytny cel. Teraz każdy po wpłaceniu określonej kwoty może w prosty sposób nabyć cyfrową kartkę świąteczną, stworzoną przez znakomitą artystkę Beatę „Barrkuz” Śliwińską. Cały przychód z akcji zostanie przekazany Fundacji DAJ HERBATĘ, której misją jest niesienie pomocy materialnej oraz terapeutycznej osobom bezdomnym, ubogim i wykluczonym społecznie.

fot. artykuł sponsorowany

Transport ponadgabarytowy w Warszawie

Dodano: 2022-12-16 16:10:42

Każdy przewóz towarów to proces, który składa się z wielu segmentów, etapów oraz potrzeby nieustannej kontroli. Jednak niestandardowy charakter transferu wymaga zastosowania szczególnej ostrożności, odpowiedzialności, a także specjalistycznych narzędzi. Czym jest transport ponadgabarytowy i jakie cechy powinien posiadać ekspert logistyczny? Odpowiedzi w dzisiejszym artykule!

fot. artykuł sponsorowany

Wszystko o wariografie - czym jest lie detector test?

Dodano: 2022-12-15 15:46:38

Od wielu lat ludzkość poszukiwała dobrego sposobu na sprawdzenie, czy druga osoba mówi prawdę czy nie. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym przydawała się wiedza dotycząca ludzkiej prawdomówności. Rodzice na różne sposoby próbowali zweryfikować, czy ich dziecko ich nie okłamuje. Podobnie sprawa wyglądała w przypadku prowadzenia śledztw czy spraw sądowych. Powstanie wariografu, czyli urządzenia, które weryfikuje prawdomówność rozmówcy zrewolucjonizowało wiele dziedzin ludzkiego życia.

fot. Shutterstock (materiały Partnera)

7 elementów idealnego Sylwestra. Powitaj nowy rok po mistrzowsku!

Dodano: 2022-12-15 09:12:27

Ekipa, muzyka, jedzenie, miejsce – to kilka najważniejszych składowych udanej imprezy. Co i dlaczego sprawi, że sylwestrowa noc będzie niezapomniana, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu? Sprawdźmy!

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/22 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 22 [uri] => polecamy/22 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701232770 ) )