Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

Szkółka morsowania Dzielnicy Wisła 2023

Dodano: 2023-10-27 15:02:15

Zapraszamy na szkółkę morsowania Dzielnicy Wisłą 2023 - już po raz siódmy spotykamy się na przełomie listopada i grudnia nad Wisłą, a nawet w Wiśle!

Gazetka reklamowa - znajdź najlepsze oferty i okazje dla siebie

Dodano: 2023-10-27 14:50:59

Gazetki reklamowe to nieodłączna część naszego codziennego życia. Wchodzisz do sklepu spożywczego, a tam kolorowe ulotki kuszą obniżkami na ulubione produkty. Otwierasz skrzynkę pocztową, a w niej nowa gazetka od sklepu z odzieżą, obiecujące zniżki na najnowsze kolekcje. To wszystko jest częścią fascynującego świata materiałów reklamowych, które pełne są okazji i ofert. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto traktować je jako swojego rodzaju przewodnik po zakupach i jak znaleźć w nich najlepsze oferty.

Zestawy LEGO® City - odkrywanie życia w mieście

Dodano: 2023-10-27 14:44:27

Świat serii LEGO® City daje nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy i odwzorowywania sytuacji z prawdziwego życia. To jedna z najstarszych i cieszących się ogromną popularnością serii tej cenionej marki klocków. Wystarczy sięgnąć po jeden z poniższych zestawów, aby móc przenieść się w pełen akcji i dynamizmu świat miasta tętniącego życiem.

Ratujmy zabytki Powązek - Kwesta Zaduszkowa 2023

Dodano: 2023-10-27 11:58:51

31 października i 1 listopada odbędzie się coroczna 49. Kwesta Zaduszkowa na warszawskich Powązkach. Hasłem tegorocznej akcji jest "Ratujmy zabytki Powązek", a wesprzeć inicjatywę będzie można w tych dwóch dniach od 9 rano aż do zmroku około godziny 19. 

Okno na parlament - ostatnie spektakle w tym roku

Dodano: 2023-10-27 09:37:51

"Okno na parlament" w reżyserii Krystyny Jandy to prawdziwy hit na deskach Och-Teatru. Przed nami ostatnie spektakle w tym roku, więc nie omińcie tej genialnej sztuki, która swoją farsą szokuje i bawi nawet najbardziej wymagającego widza. 

Jak wybrać zamek do drzwi?

Dodano: 2023-10-26 11:41:58

Odpowiednio dobrany zamek do drzwi zapewnia nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Jak go zatem wybrać? Jakie są rodzaje zamków do drzwi? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

XVII edycja Konferencji Warsaw Model United Nations

Dodano: 2023-10-25 15:36:14

Warsaw Model United Nations (WawMUN) to inicjatywa, której celem jest wielotematyczna edukacja młodzieży poprzez symulację obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych. Konferencja ma charakter międzynarodowy i odbywa się w języku angielskim. Warsaw Model United Nations jest największą i najbardziej prestiżową konferencją w formacie Model United Nations nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorami wydarzenia zawsze byli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie.

fot. materiał promocyjny

Start XV edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką

Dodano: 2023-10-24 12:47:40

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką już od 15 lat wspiera przedsiębiorczość Polek, a także wyróżnia liderki i liderów firm działających na rzecz równości, różnorodności i włączania. Wystartowała XV edycja konkursu Bizneswoman Roku.

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Felgi 17 cali - czy to rozmiar dla twojego samochodu?

Dodano: 2023-10-23 14:16:39

Felgi 17 cali to temat, który często budzi wiele pytań wśród kierowców. Czy warto zainwestować w większe felgi? Jakie są zalety i wady tego rozmiaru? Odpowiemy na te pytania i podpowiemy, czy to właśnie felgi 17 cali są odpowiednie dla Twojego samochodu.

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Co warto wziąć pod uwagę, poszukując mieszkania w Warszawie?

Dodano: 2023-10-20 14:18:06

Stolica Polski przyciąga jak magnes. To tu znajduje się centrum wydarzeń kulturalnych i politycznych, kwitnie życie akademickie i pojawiają się szanse na dobrze prosperujący biznes. Nikt nie ma wątpliwości, że to serce kraju, w którym można wiele osiągnąć. Jak na tle powyższego prezentuje się oferta nieruchomości?

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/3 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 3 [uri] => polecamy/3 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701412216 ) )