Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Co jest ważniejsze podczas odchudzania - dieta czy ćwiczenia?

Dodano: 2021-12-28 21:54:54

Motywacja do zgubienia kilogramów przychodzi do nas z różnych stron. Czasami jest to motywacja wewnętrzna – chcemy coś zmienić dla siebie, dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Z drugiej strony, możemy czasami usłyszeć od lekarza, że to ostatni dzwonek do tego, by zadbać o swoje zdrowie. Jeszcze innym powodem, dla którego rozpoczynamy walkę z kilogramami, jest niepochlebny komentarz bliskiej osoby. Choć tak naprawdę to właśnie motywacja wewnętrzna powinna kierować nas ku zmianie nawyków żywieniowych i zwiększenia aktywności, to jednak każdy powód jest dobry, by zacząć świadomie dbać o siebie. Od czego zacząć i co jest ważniejsze, dieta czy trening?

fot. artykuł sponsorowany

Który skup aut wybrać w Warszawie?

Dodano: 2021-12-28 21:49:50

Skupy aut cieszą się coraz większą popularnością. Jest to spowodowane tym, iż kierowcy bez większych trudności mogą sprzedać użytkowany samochód i otrzymać za niego godziwe pieniądze. Wszystko odbywa się w komfortowej atmosferze, a środki są wypłacane od ręki (gotówką lub przelewem). Zainteresowani nie muszą dostarczać szeregu zbędnych dokumentów - wystarczy kilka podstawowych, aby transakcja została zakończona wielkim sukcesem.

fot. artykuł sponsorowany

Koszty zakupu mieszkania – ile wynoszą?

Dodano: 2021-12-27 13:16:41

Taksa notarialna, opłata skarbowa za wpis do księgi wieczystej i podatek od czynności cywilnoprawnych – to dodatkowe koszty, które pojawiają się przy zakupie mieszkania. Sprawdź, ile zapłacisz, planując zakup mieszkania o wartości 450 000 zł.

fot. artykuł sponsorowany

Kurs dla opiekunki w Niemczech: czy warto?

Dodano: 2021-12-22 13:37:28

Praca w Niemczech w opiece nie jest prosta. Od opiekunek wymaga się nie tylko określonych cech charakteru (na przykład empatii i cierpliwości), ale też wiedzy z zakresu opieki nad osobami starszymi. Dlatego wiele z nich decyduje się na udział w kursie dla opiekunek seniorów. Sprawdź, czy warto wybrać się na tego typu szkolenie i na co zwracać uwagę przy jego wyborze.

fot. artykuł sponsorowany

Przekonaj się o tym, jak skuteczna może być kriolipoliza

Dodano: 2021-12-22 11:31:26

Czasem niewiele potrzeba, by zmienić się w najlepszą wersję siebie. Zabiegi estetyczne bez wątpienia pozwalają wykrzesać jeszcze więcej piękna z nas samych. Ich popularność nie powinna więc nikogo dziwić. Odpowiednia prezencja przekłada się na wymierne korzyści w życiu osobistym i zawodowym. Na jaki zabieg estetyczny warto wybrać się w pierwszej kolejności?

fot. artykuł sponsorowany

Naczynia, które wzniosą gotowanie na nowy poziom

Dodano: 2021-12-22 09:25:54

Pytanie od członków Twojej rodziny "Co dziś na obiad?" nie musi być stresujące, jeśli masz najwyższej jakości naczynia i akcesoria kuchenne. Zobacz, w co warto się zaopatrzyć, żeby gotowanie stało się przyjemne!

fot. artykuł sponsorowany

Kredyt gotówkowy bez BIK

Dodano: 2021-12-21 14:53:43

Chociaż polskie społeczeństwo stale się wzbogaca, to jednak coraz częściej korzystamy z ofert instytucji bankowych. Zaciągamy kredyty, by realizować własne potrzeby, a same zobowiązania muszą być elastyczne, dosłownie "szyte na miarę".

fot. artykuł sponsorowany

Eleganckie kamizelki na chłodne dni

Dodano: 2021-12-21 12:45:29

Eleganckie kamizelki damskie to doskonały outfit do pracy. Bardzo dobrze wyglądają zestawione z dżinsami i białą koszulą, które w niektórych zawodach są strojem obowiązkowym.

mat. prasowe

Podaruj trochę swojego czasu warszawskim seniorom

Dodano: 2021-12-20 16:02:06

Przełom roku to czas przygotowań do wspólnego świętowania, czas radości i nadziei. Jednak nie dla wszystkich. W stolicy mieszka wielu seniorów, którzy są samotni, nie mogą polegać na krewnych i nie mają przyjaciół, z którymi mogliby się spotkać, wspólnie wyjść na spacer, czy po prostu napić się herbaty.

fot. artykuł sponsorowany

Jak wybrać najlepsze serum do rzęs?

Dodano: 2021-12-17 13:47:04

Serum do rzęs to jeden z najważniejszych kosmetyków w damskim asortymencie. To właśnie dzięki temu produktowi rzęsy stają się odżywione, nawilżone i wzmocnione. Problemem może się okazać wybranie jednego konkretnego produktu, z którego będzie się korzystało zarówno w mieszkaniu, jak i poza jego obrębem. Na szczęście z pomocą przychodzi ranking odżywek do rzęs, który pozwala pozbyć się wszelkich wątpliwości.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/34 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 34 [uri] => polecamy/34 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1679583425 ) )