Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Srebrna biżuteria - pomysł na prezent dla ukochanej osoby

Dodano: 2021-09-20 15:59:07

Zbliżają się Walentynki lub urodziny ukochanej, a ty nie masz pomysłu na prezent? Z pewnością dużą radość sprawi jej biżuteria ze srebra, która posłuży na wiele lat i będzie się pięknie prezentować na każdej okazji. Na co powinieneś zwrócić uwagę przy jej wyborze?

fot. artykuł sponsorowany

Jak przygotować się do przyjścia na świat dziecka?

Dodano: 2021-09-20 11:05:18

Przyjście na świat upragnionego dziecka to niezwykły i piękny moment, który na zawsze zostaje w pamięci. Powitanie dziecka w jego nowym domu wymaga jednak specjalnych przygotowań. Zobacz, w co musisz się zaopatrzyć.

fot. artykuł sponsorowany

E-commerce w Polsce - specyfika biznesu

Dodano: 2021-09-17 16:10:43

Co kryje się pod pojęciem e-commerce? W języku angielskim znaczy to „electronic commerce" czyli handel elektroniczny. W Polsce pod tym hasłem umieszcza się zarówno sklepy internetowe, platformy aukcyjne, jak i aplikacje, na których odbywa się handel.

 

fot. artykuł sponsorowany

Najlepszy materac dla seniorów - jaki wybrać?

Dodano: 2021-09-17 12:56:07

Seniorzy i osoby starsze są szczególną grupą osób. Ze względu na ich wiek, bardzo często borykają się z chorobami i dolegliwościami bólowymi, które utrudniają ich funkcjonowanie.

mat. prasowe

Rusza 11. edycja programu „W drodze do pracy”

Dodano: 2021-09-15 13:14:22

Po raz kolejny firma Henkel Polska oraz Fundacja Miejsce Kobiet uruchamiają program „W drodze do pracy”, dzięki któremu kobiety odzyskują poczucie własnej wartości i po dłuższej przerwie wracają na rynek pracy. Projekt, z sukcesami prowadzony od 2013 roku, w popandemicznej rzeczywistości zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu.

fot. artykuł sponsorowany

Mieszkania w Polsce - przegląd cen

Dodano: 2021-09-13 09:31:38

Stopy procentowe w Polsce od maja ubiegłego roku utrzymują się na rekordowo niskim poziomie. Tańsze kredyty i brak opłacalności bankowych lokat sprawiły, że zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i osoby prywatne skierowali swoją uwagę na rynek nieruchomości.

Święto Gminy Wieliszew

Dodano: 2021-09-03 15:41:00

„Znowu razem!” to hasło przewodnie imprezy w Wieliszewie, która już w 12 września odbędzie się na stadionie gminnym.

mat. prasowe

Otwarcie Pałacyku Konopackiego

Dodano: 2021-09-02 14:07:34

Tegoroczne otwarcie sezonu artystycznego w Domu Kultury „Praga” będzie naprawdę wyjątkowe, bo połączone z otwarciem nowej siedziby. 12 września mieszkanki i mieszkańcy Pragi i całej Warszawy odwiedzą Pałacyk Konopackiego.

fot. artykuł sponsorowany

Czym kierować się, dobierając modne półbuty męskie?

Dodano: 2021-08-27 15:51:12

Wybór męskich butów nie zawsze należy do najprostszych rzeczy. Bardzo często sugerujemy się wewnętrznym, niczym nieuzasadnionym przekonaniem, że dane obuwie będzie na nas idealnie leżeć. Niestety, nie zawsze tak jest, dlatego warto popatrzeć na zakup męskiego obuwia w wielu aspektach.

fot. artykuł sponsorowany

Z rynku pierwotnego czy wtórnego – jakie mieszkanie kupić dla siebie w Warszawie?

Dodano: 2021-08-27 14:30:42

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego – na które się zdecydować? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, gdyż każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie krótką analizę, która rozjaśni nieco temat i ułatwi dokonanie trafnego wyboru.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/34 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 34 [uri] => polecamy/34 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1669915212 ) )