Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Legia w Lidze Europy - Przegląd rywali, terminarz i potencjalne zarobki

Dodano: 2021-09-29 09:20:43

Już w czwartek Legia Warszawa rozegra drugie spotkanie grupowe ramach rozgrywek Ligi Europy. Mecz z Leicester odbędzie się w Warszawie o godzinie 18.45. Jaką drogę przebyła Legia, aby tu się znaleźć? Jak wyglądają jej grupowi rywale?

fot. artykuł sponsorowany

Ceny OC w Polsce – Warszawa wciąż w czołówce najdroższych miast

Dodano: 2021-09-27 10:26:50

Nie jest tajemnicą, że pod wieloma względami Warszawa należy do najdroższych miast w Polsce. Wysokie ceny nieruchomości i usług sprawiają, że życie kosztuje tu najwięcej na tle wszystkich pozostałych regionów kraju. Dotyczy to również stawek za obowiązkowe dla właścicieli pojazdów ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ile w takim razie płacą za OC kierowcy ze stolicy i jak ich składki prezentują się w porównaniu z innymi miastami? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

mat. prasowe

TY też jesteś POSZUKIWANA. Startuje VII edycja kampanii społecznej „Diagnostyka jajnika”

Dodano: 2021-09-26 12:15:24

27 września 2021 r. startuje VII edycja znanej kampanii społecznej „Diagnostyka Jajnika”. Akcja organizowana jest przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości i ma na celu jak najszersze zainteresowanie kobiet badaniami diagnostycznymi w kierunku raka jajnika. Tegoroczna odsłona kampanii odbywa się pod zagadkowym hasłem POSZUKIWANA, a jej Ambasadorką jest Anna Dereszowska. Jakie kobiety są w gronie POSZUKIWANYCH?

fot. artykuł sponsorowany

Oglądaj The International już tej jesieni i wspieraj swoją ulubioną drużynę!

Dodano: 2021-09-23 09:09:08

Miliony fanów na całym świecie dosłownie marzną w oczekiwaniu na nadchodzące Mistrzostwach z Dota 2, które odbędą się już tej jesieni! The International X będzie dziesiątym, jubileuszowym zjazdem najlepszych zespołów świata, które przez 10 dni będą rywalizować o mistrzowski tytuł.

fot. artykuł sponsorowany

Zegarek – na której ręce powinno się go nosić?

Dodano: 2021-09-21 09:31:07

Zegarek to nie tylko dodatek - to także wyznacznik naszej elegancji, szyku. Aby prezentował się naprawdę dobrze, trzeba wiedzieć jak go nosić.

fot. artykuł sponsorowany

Srebrna biżuteria - pomysł na prezent dla ukochanej osoby

Dodano: 2021-09-20 15:59:07

Zbliżają się Walentynki lub urodziny ukochanej, a ty nie masz pomysłu na prezent? Z pewnością dużą radość sprawi jej biżuteria ze srebra, która posłuży na wiele lat i będzie się pięknie prezentować na każdej okazji. Na co powinieneś zwrócić uwagę przy jej wyborze?

fot. artykuł sponsorowany

Jak przygotować się do przyjścia na świat dziecka?

Dodano: 2021-09-20 11:05:18

Przyjście na świat upragnionego dziecka to niezwykły i piękny moment, który na zawsze zostaje w pamięci. Powitanie dziecka w jego nowym domu wymaga jednak specjalnych przygotowań. Zobacz, w co musisz się zaopatrzyć.

fot. artykuł sponsorowany

E-commerce w Polsce - specyfika biznesu

Dodano: 2021-09-17 16:10:43

Co kryje się pod pojęciem e-commerce? W języku angielskim znaczy to „electronic commerce" czyli handel elektroniczny. W Polsce pod tym hasłem umieszcza się zarówno sklepy internetowe, platformy aukcyjne, jak i aplikacje, na których odbywa się handel.

 

fot. artykuł sponsorowany

Najlepszy materac dla seniorów - jaki wybrać?

Dodano: 2021-09-17 12:56:07

Seniorzy i osoby starsze są szczególną grupą osób. Ze względu na ich wiek, bardzo często borykają się z chorobami i dolegliwościami bólowymi, które utrudniają ich funkcjonowanie.

mat. prasowe

Rusza 11. edycja programu „W drodze do pracy”

Dodano: 2021-09-15 13:14:22

Po raz kolejny firma Henkel Polska oraz Fundacja Miejsce Kobiet uruchamiają program „W drodze do pracy”, dzięki któremu kobiety odzyskują poczucie własnej wartości i po dłuższej przerwie wracają na rynek pracy. Projekt, z sukcesami prowadzony od 2013 roku, w popandemicznej rzeczywistości zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/41 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 41 [uri] => polecamy/41 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1680268934 ) )