Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Rejestracja do lekarza - jak powinna wyglądać?

Dodano: 2022-03-10 14:48:39

Rejestracja do lekarza wydaje się być bardzo prosta. Często jednak przebiega ona z małymi komplikacjami. Dlaczego tak się dzieje?

fot. artykuł sponsorowany

Komornik puka do drzwi. Jaki ratunek dla zadłużonych?

Dodano: 2022-03-10 13:08:50

Osoby posiadające aktywne długi i problemy komornicze, zapewne zastanawiają się, czy w takiej sytuacji istnieje w ogóle możliwość wzięcia dodatkowej pożyczki. Cóż, banki z miejsca odrzucą taką propozycję, ale instytucje pozabankowe czy inwestorzy w postaci osób prywatnych już niekoniecznie. Przy problemach związanych z egzekucją komorniczą, należy też trzymać się kilku żelaznych zasad.

fot. artykuł sponsorowany

Pożyczki za darmo

Dodano: 2022-03-08 16:24:04

Czy pożyczki i chwilówki zawsze wiążą się z dodatkowymi kosztami? Okazuje się, że niekoniecznie, na co dowodem są pożyczki za darmo. Taką usługę oferują firmy, które chcą skłonić kolejnych klientów do korzystania z ich usług. Jest to więc promocja przeznaczona dla nowych użytkowników, co powinno przekonać wszystkich niezdecydowanych do pozabankowej oferty. Darmowe pożyczki są charakterystycznym produktem finansowym, którym warto się zainteresować.

fot. artykuł sponsorowany

Przybywa pomp ciepła w Piasecznie - sprawdź, dlaczego

Dodano: 2022-03-08 10:14:59

Mieszkańcy Piaseczna coraz wyraźniej dostrzegają plusy korzystania z nowoczesnych pomp ciepła. Choć tradycyjne kotły grzewcze nadal są częstym wyborem w przypadku nowopowstających domów, to pompy ciepła coraz częściej dostają swoją szansę, a ci, którzy szykują się na wymianę przestarzałych instalacji nierzadko wybierają tę zupełnie nową jakość. Co ich do tego przekonuje? Jakie argumenty stoją za wyborem pomp ciepła?

fot. artykuł sponsorowany

Pielęgnacja twarzy to podstawa! Sprawdź, jak to robić po 40-stce!

Dodano: 2022-03-07 14:42:03

Prawidłowa pielęgnacja twarzy zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, zdrową kondycję, a w pewnym wieku skuteczne zminimalizowanie oznak starzenia. Sprawdź, jak po 40-stce dbać o skórę twarzy.

fot. artykuł sponsorowany

Letni poradnik - strój kąpielowy, jeansy i espadryle

Dodano: 2022-03-04 13:27:06

Coraz większymi krokami zbliża się do nas lato, a wraz z nim sezon bikini. Nasze ciało będzie eksponowane znacznie częściej, więc niezwykle ważne jest dobre dopasowanie kostiumu kąpielowego do naszej sylwetki. Warto znać swój typ figury, a także wszelkie jej walory oraz mankamenty oraz pamiętać, że przy wyborze odpowiedniej stylizacji plażowej znaczenie ma nie tylko krój, ale i kolor, wzór oraz wszelkie zdobienia.

fot. artykuł sponsorowany

Laptopy i drukarki poleasingowe - dlaczego warto je kupić?

Dodano: 2022-03-03 13:10:00

Czasami okazuje się, że musimy kupić nowy sprzęt do pracy w firmie czy też w domu, ale jednak też nie chcemy wydawać wielkich pieniędzy. Jest to rozsądne rozwiązanie, ponieważ niekoniecznie nowy sprzęt będzie nam potrzebny. Obsługa podstawowych programów nie wymaga kupowania drogich urządzeń takich jak laptop czy też drukarka. Jest pewne rozwiązanie, które znacząco ułatwia rozwiązanie tego problemu. To zakup laptopa oraz drukarki poleasingowej. Dlaczego warto je kupić? Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

fot. artykuł sponsorowany

Portale sprzedające nieruchomości. Jakie dają możliwości?

Dodano: 2022-03-02 15:36:01

Coraz większa liczba naszych aktywności przenosi się do Internetu. Podobnie jest ze sprzedażą nieruchomości. Mieszkania i domy na sprzedaż możemy obejrzeć w popularnych serwisach. Jest ich przy tym coraz więcej. Warto zauważyć, że dotyczą już nie tylko rynku wtórnego. Na portalach sprzedających nieruchomości znajdziesz też nowe domy i mieszkania deweloperskie.

fot. artykuł sponsorowany

Specjalistyczne środki do dezynfekcji

Dodano: 2022-03-01 10:07:26

Stałym elementem każdego gospodarstwa domowego albo zakładu pracy jest apteczka, w której znajdują się zazwyczaj najpotrzebniejsze przedmioty takie jak leki przeciwbólowe, opatrunki i przede wszystkim środki do dezynfekcji, pozwalające na szybkie zatamowanie krwawienia lub pomagające w przypadku oparzenia. Istotną, z punktu widzenia bezpieczeństwa, kwestią jest zaopatrzenie się w odpowiednie specyfiki takie jak płyny do dezynfekcji, różnego rodzaju opatrunki albo kompresy. Obecnie na rynku dostępne są różne warianty środków blokujących krwawienie. O nich piszemy w niniejszym artykule. 

fot. artykuł sponsorowany

Kalkulacja OC samochodu – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

Dodano: 2022-02-28 14:17:05

Z kalkulacją składek za OC samochodu mają do czynienia wszyscy kierowcy, którzy czynnie jeżdżą swoimi autami i posiadają aktywne polisy. Kalkulacja taka to nic innego, jak wyliczenie wysokości stawki, którą będzie trzeba w danym roku zapłacić, by samochód (a także i my – kierowcy) byli otoczeni ochroną prawno-finansową w przypadku zaistnienia wypadku drogowego lub innego rodzaju zdarzenia, mającego skutek w zniszczeniach mienia innych osób.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/48 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 48 [uri] => polecamy/48 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701941648 ) )