Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

Najnowocześniejsze kino Helios w Blue City zaprasza!

Dodano: 2019-02-11 15:35:02

Już 14 lutego warszawiacy będą mogli doświadczyć filmowych emocji na najwyższym, dotąd nieznanym w stolicy, poziomie! 8-salowe kino Helios w Blue City, posiadać będzie ponad 860 miejsc dla widzów, którzy cenią komfort, a także doskonałą jakości dźwięku i obrazu.

Jak powstaje piwo?

Dodano: 2019-02-11 15:30:46

Jak postaje piwo? Na czym polega praca piwowara?  Czy wysokiej jakości piwo można zrobić w domu? Czy kolor butelki wpływa na jego smak? Od 11 do 15 lutego gościem Pawła Worobieja w "Wieczorze z Kolorem" będzie Adam Czogalla piwowar browaru rzemieślniczego.

Wyjątkowy seans PoWalentynkowy

Dodano: 2019-02-08 16:55:36

Dzień Świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku 14 lutego restauracje, hotele, kina, teatry, ośrodki SPA i inne miejsca cieszące duszę i ciało, będą pękać w szwach. Dzień zakochanych jest w kalendarzu jeden, ale kto powiedział, że miłości nie można celebrować, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota? Dla tych, którzy na Walentynki nie zaplanowali niczego spektakularnego dla siebie i swojej drugiej połówki, a także dla tych, dla których jeden dzień świętowania to za mało, firma Wyjątkowy Prezent przygotowała specjalny, PoWalentynkowy seans w Kinie Atlantic!

Perfect SPA Awards - już 13 lutego!

Dodano: 2019-02-07 11:12:33

Już niebawem, bo 13 lutego odbędzie się finał 10. edycji najbardziej prestiżowego konkursu Perfect SPA Awards, organizowanego przez magazyn Eden - jedyny na polskim rynku specjalizujący się w tematyce SPA & wellness.

Na narty w Masyw Śnieżnika!

Dodano: 2019-02-01 15:20:22

Górską okolicę Stronia Śląskiego warto odwiedzać przez cały rok. Zimą działają tu duże i małe ośrodki narciarskie, a po polskiej i czeskiej stronie gór znajdziecie piękne, ratrakowane szlaki narciarstwa biegowego.

Jak funkcjonuje szkoła prowadzona przez siostry zakonne?

Dodano: 2019-02-01 12:19:47

Czy rzeczywiście w szkole prowadzonej przez siostry zakonne dominuje rygor? Z Jakim wyobrażeniem przychodzą do niej przyszli uczniowie? W jaki sposób funkcjonuje tego typu placówka? Od 4 do 8 lutego gościem Pawła Worobieja w „Wieczorze z Kolorem” będzie Siostra Karolina Łuczak – Dyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum Sióstr Nazaretanek, które w tym roku obchodzi swoje setne urodziny!a

Nie masz pomysłu na walentynki? Sprawdź propozycję Drukarni!

Dodano: 2019-01-30 11:07:01

W tym roku Walentynki w Drukarni to będzie prawdziwy festiwal miłości. Przedłużamy Święto Zakochanych – u nas będziecie mogli obchodzić je przez 3 dni.

Premiera najnowszej książki Katarzyny Miller - "Daj się pokochać dziewczyno"

Dodano: 2019-01-28 13:32:02

Aby pokochać mężczyznę szczęśliwie i z wzajemnością w pierwszej kolejności trzeba zaakceptować, docenić i wreszcie pokochać samą sobie. Ale jak taką miłość osiągnąć i zakorzenić? Odpowiedzi znajdziesz w mądrych i zabawnych rozmowach Joanny Olekszyk - dziennikarki i redaktor naczelnej miesięcznika SENS z Katarzyną Miller - psycholożką uwielbianą od lat przez tysiące kobiet.

Przedpremierowy pokaz w Kinie Atlantic!

Dodano: 2019-01-22 13:29:45

Kino Atlantic zaprasza na jedyny pokaz przedpremierowy wyśmienitego, nagrodzonego owacjami na stojąco w Cannes filmu „Arktyka”. Nie ma bardziej sugestywnego obrazu ludzkiej kruchości niż obraz kropeczki wędrującej po bezbrzeżnym, śnieżnym oceanie. Nie ma bardziej dobitnego obrazu wytrwałości, niż człowiek brnący w tumanach śniegu, targany podmuchami potężnej wichury.

Co wiesz o prawach konsumenta?

Dodano: 2019-01-15 10:43:34

Pewnie nie raz chciałaś zwrócić towar zakupiony w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Ale czy wiesz, kiedy możesz to zrobić? Inne zasady zwrotu towaru obowiązują w sklepie stacjonarnym, a inne w sklepie internetowym. Jaka jest różnica między reklamacją z tytułu gwarancji, a rękojmi? Czy umowa zawarta przez telefon jest ważna? Co zrobić z uszkodzoną przesyłką? Odpowiedzi na te wszystkie pytania udzieli  Rafał Stępniewski – redaktor naczelny serwisu prawokonsumenckie.pl – gość Justyny Sokołowskiej w Radiu Kolor. Słuchaj nas po 13:00 od 21 do 25 stycznia.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/49 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 49 [uri] => polecamy/49 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1656531551 ) )