Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Specjalistyczne środki do dezynfekcji

Dodano: 2022-03-01 10:07:26

Stałym elementem każdego gospodarstwa domowego albo zakładu pracy jest apteczka, w której znajdują się zazwyczaj najpotrzebniejsze przedmioty takie jak leki przeciwbólowe, opatrunki i przede wszystkim środki do dezynfekcji, pozwalające na szybkie zatamowanie krwawienia lub pomagające w przypadku oparzenia. Istotną, z punktu widzenia bezpieczeństwa, kwestią jest zaopatrzenie się w odpowiednie specyfiki takie jak płyny do dezynfekcji, różnego rodzaju opatrunki albo kompresy. Obecnie na rynku dostępne są różne warianty środków blokujących krwawienie. O nich piszemy w niniejszym artykule. 

fot. artykuł sponsorowany

Kalkulacja OC samochodu – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

Dodano: 2022-02-28 14:17:05

Z kalkulacją składek za OC samochodu mają do czynienia wszyscy kierowcy, którzy czynnie jeżdżą swoimi autami i posiadają aktywne polisy. Kalkulacja taka to nic innego, jak wyliczenie wysokości stawki, którą będzie trzeba w danym roku zapłacić, by samochód (a także i my – kierowcy) byli otoczeni ochroną prawno-finansową w przypadku zaistnienia wypadku drogowego lub innego rodzaju zdarzenia, mającego skutek w zniszczeniach mienia innych osób.

fot. artykuł sponsorowany

Domowe sposoby na ból głowy

Dodano: 2022-02-25 15:41:16

Ból głowy bez względu na charakter można łagodzić domowymi sposobami. Pomocne bywają: odpoczynek, drzemka, zimne kompresy, spacer czy szklanka wody. Czasem niezbędne okazują się leki przeciwbólowe. Nawracający ból czy przybierający na sile powinien być jednak skonsultowany z lekarzem.

fot. artykuł sponsorowany

Męski poradnik, z czym łączyć obuwie sportowe

Dodano: 2022-02-24 15:54:07

Zasady dotyczące noszenia adidasów na różne okazje zdecydowanie się zmieniły w ciągu ostatnich kilku lat. Dopasowywanie formalnego stroju do sportowych butów lub łączenie kolorowych tenisówek z garniturem już nikogo nie dziwi. Wystarczy trzymać się kilku zasad, żeby zawsze wyglądać stylowo, niezależnie od okazji.

fot. artykuł sponsorowany

E-Deklaracje online. Jak to zrobić, komu zaufać?

Dodano: 2022-02-23 14:53:01

Jest program online, który jest szalenie prosty w obsłudze i automatycznie sprawdza poprawność wprowadzanych danych. Wypełnienie E-Deklaracji przez internet nie musi być trudne.

fot. artykuł sponsorowany

Kubeczek menstruacyjny - co warto wiedzieć na jego temat?

Dodano: 2022-02-23 13:45:23

Kubeczek menstruacyjny powstał dość niedawno, ale już teraz bije rekordy popularności wśród kobiet. To obecnie jedna z najlepszych alternatyw dla podpasek, która dodatkowo jest ekologiczna i bezpieczna. Dzięki swojej budowie i zastosowanym materiałom staje się receptą na intensywne menstruacje.

fot. artykuł sponsorowany

Pożyczka a negatywna historia kredytowa. Jakie są alternatywy i co można zrobić?

Dodano: 2022-02-23 11:38:53

W dobie wszechobecnych kredytów i pożyczek nie brakuje ofert dla osób, które posiadają negatywną historię kredytową. Mowa o klientach, którzy figurują w rejestrach dłużników, jako osoby, mające w przeszłości problemy ze spłatą swoich zobowiązań. O tyle, o ile tradycyjne banki raczej wniosek o kredyt w takim przypadku odrzucę, to firmy pozabankowe - niekoniecznie. Przyjrzymy się alternatywnym rozwiązaniom, które mogą zasilić konto bankowe w dosłownie kilkanaście minut.

fot. artykuł sponsorowany

Wydajność procesu mycia przemysłowego i jego znaczenie dla produkcji

Dodano: 2022-02-22 16:07:06

Mycie przemysłowe ma kluczowe znaczenie dla procesów produkcyjnych w wielu sektorach współczesnego przemysłu. Efektywne usuwanie zanieczyszczeń powstających w trakcie procesu produkcyjnego jest bardzo ważne dla zapewnienia odpowiedniej jakości produktów końcowych. Jak w takim razie zatroszczyć się o odpowiednią optymalizację kosztów mycia? Jakie czynniki mają podstawowe znaczenie dla jego efektywności?

fot. artykuł sponsorowany

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać? Kiedy przydaje się polisa na życie?

Dodano: 2022-02-22 15:55:37

Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne to najlepsze zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. W przypadku polisy na życie zyskujesz zabezpieczenie finansowe dla swoich bliskich na wypadek Twojej śmierci. Ale to oczywiście nie wyczerpuje zakresu ochrony. W jakich sytuacjach przyda się jeszcze ubezpieczenie na życie? Czym kierować się przy selekcji najlepszej oferty na rynku?

fot. artykuł sponsorowany

Zaświadczenia potrzebne do wzięcia pożyczki - jakie dokumenty przygotować?

Dodano: 2022-02-22 12:41:12

Okazanie dokumentów przy braniu pożyczki jest niezbędne. Potwierdzają one naszą tożsamość oraz poświadczają naszą wiarygodność, co dla każdego pożyczkodawcy jest kluczowe. Jakie więc zaświadczenia należy przygotować przy wnioskowaniu o kredyt lub pożyczkę pozabankową? Czy istnieje szansa na skorzystanie z takiej usługi bez zaświadczeń?

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/49 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 49 [uri] => polecamy/49 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1702042082 ) )