Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Polecamy

Metropolia warszawska – jak działa?

Dodano: 2018-09-28 16:00:00

Metropolia warszawska jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się aglomeracji w Europie. Wszystko dzięki aktywnemu zaangażowaniu samorządów współtworzących metropolię w realizację zintegrowanych działań i przedsięwzięć. W 2014 r. Warszawa razem z 39 gminami zawarła porozumienie o współpracy metropolitalnej, które dzisiaj jest podstawą współdziałania w kluczowych kwestiach związanych z rozwojem gospodarczym i społecznym lokalnych wspólnot. Zachęcamy do udziału w 9. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 17-18 października na Stadionie Legii Warszawa – tam samorządowcy zaprezentują szczegółowo wspólne metropolitalne inicjatywy.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Dodano: 2018-09-24 14:52:36

Wystawa będzie już szesnastą w historii klubu i ósmą w Warszawie. Organizatorzy spodziewają się około 100 kotów (zgłoszenia nadal napływają).  Już w tej chwili zgłoszono przedstawicieli 20 różnych ras. Będą te najpopularniejsze: maine coony, norweskie leśne, brytyjskie i bengalskie. Będą rasy rzadkie jak amerykański curl, turecka angora czy kot somalijski. Nie zabraknie też niezmiennie interesującego i fascynującego swoim niecodziennym wyglądem kota wilkołaka - Lykoi

Warszawski Festiwal Konesera startuje już 29 września!

Dodano: 2018-09-21 13:32:00

Doskonała muzyka, food trucki, teatr, street art, design.. To wszystko już 29 i 30 września na prawym brzegu Wisły! Pierwszym Warszawskim Festiwalem Konesera otwieramy plac Konesera, nowe serce Starej Pragi. Na naszej scenie między innymi Zalewski zaśpiewa Niemena, Jazz Band Młynarski-Masecki rozkołysze plac swingiem, a Pożar w Burdelu przedstawi swojego kandydata na prezydenta Warszawy. O doskonałą zabawę dla najmłodszych zadba teatr Baj, wrotkowisko i Centrum Medyczne Damiana. Przyjdź, posłuchaj, potańcz, zjedz coś pysznego w jednej z restauracji lub prosto z food trucka. Zakończ lato w najlepszym warszawskim stylu.

Łączy nas Czerwona Nitka

Dodano: 2018-09-18 00:00:00

Motywem przewodnik kampanii społecznej Twoja krew moje życie jest czerwona nitka.Choć na co dzień różnimy się, łączy nas jedno – krew. To wyjątkowa substancja, którą mogą wytworzyć jedynie nasze organizmy. To pierwotne dobro, którym może podzielić się niemal każdy.

5. Bieg Zająca

Dodano: 2018-09-16 09:21:42

"Pomaganie przez bieganie" To hasło przewodnie wszystkich imprez biegowych, wspierająca osoby chore i niepełnosprawne ze szczególnym wskazaniem na osoby chore na stwardnienie rozsiane (SM). Biegając z nami pomożesz innym!

 

A za czym kolejka ta stoi?

Dodano: 2018-09-14 14:40:29

Dość nietypowy widok… kolejka przed muzeum… kościelnym muzeum sztuki! Z zasady nie kłamiemy, wiec to nie żart, a święta prawda. Wzmożony ruch dał się zauważyć w weekendy, ale i w tygodniu liczba gości odwiedzających MAW znacznie wzrosła. Obecna wystawa czasowa „Beksiński – In hoc signo vinces” przyciąga tłumy i wzbudza emocje, o czym można się przekonać czytając wpisy do Księgi Pamiątkowej. Podkreślmy, że emocje dość skrajne. Od uwielbienia dla twórczości artysty do zadziwienia, „co Beksiński robi w muzeum Kościelnym!” A to znaczy, że zgodnie z zamysłem artysty, jego twórczość jest bodźcem dla widza. 72 prace, obrazy, grafika i zdjęcia – można oglądać jeszcze do 30 września. Potem prace wrócą pod opiekę właściciela.

Dusza Towarzystwa: Premiera na DVD już 19 września!

Dodano: 2018-09-14 11:21:54

Przebojowa Melissa McCarthy znowu na studiach w komedii o dojrzałej kobiecie, która po rozwodzie z mężem postanawia dokończyć studia i trafia do uczelni, gdzie studiuje…jej córka. Nowa komedia w reżyserii Bena Falcone’a „Dusza towarzystwa” zadebiutuje na DVD już 19 września.

III edycja projektu "Kobiety u progu kariery zawodowej"

Dodano: 2018-09-14 11:17:22

Fundacja Business Boutique zaprasza do udziału w społeczno-mentoringowym projekcie pt. „Kobiety u progu kariery zawodowej” Edycja III, podtytuł: „Jak budować karierę zawodową w zgodzie z własnymi wartościami i pasjami”. Zaproszenie kierujemy do Pań z kilkuletnim stażem zawodowym lub rozpoczynających właśnie swoją pierwszą pracę oraz tych, które poszukują ciekawych inspiracji zawodowych.

20 000 piersi na start – jesteś już na liście startowej?

Dodano: 2018-09-12 11:44:06

Świetna okazja, aby pobiec, a jeszcze lepsza, aby zadbać o swoje piersi! Fantastyczna, piersiowa inicjatywa Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si zbliża się wielkimi krokami. To też ostatni moment, aby zapisać się na trzy ostatnie w tym roku imprezy  i otrzymać fantastyczny pakiet startowy. Dołącz do niebieskiej fali w Warszawie  – zawsze pierwsi przed rakiem piersi!

Żegnaj Lato na Bielanach

Dodano: 2018-09-11 11:21:29

Za oknem już pierwsze liście nabierają barw jesiennych, lato dobiega końca. Spędźmy wspólnie ostatnie jego chwile na jednej z największych imprez plenerowych na Bielanach – Pikniku Żegnaj Lato. W tym roku spotykamy się w sobotę 15 września, tradycyjnie już w Parku Olszyna.