Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

Premiery serialowych hitów na DVD!

Dodano: 2018-12-11 10:34:53

Grudzień to czas premier serialowych na DVD w ofercie Galapagos. Wśród nich 1. sezon seriali „Sukcesja”, „Famous in Love”, „Cormoran Strike” i „Młody Sheldon” oraz 11. sezon kultowej produkcji „Teoria wielkiego podrywu”.

Targi Mustache Yard Sale już w najbliższy weekend!

Dodano: 2018-12-10 17:08:15

Już 15 i 16 grudnia w wyjątkowej przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się 30 edycja targów Mustache Yard Sale. Będzie to idealna okazja do kupienia ostatnich prezentów tuż przed świętami. Organizatorzy poza dużą dawką mody szykują specjalną strefę warsztatową, pierwszy raz na Mustachu pojawi się strefa flower. Nie zabraknie również dodatków do wnętrz, książek oraz kosmetyków naturalnych. W strefie gastronomicznej będą różnorodne kuchnie świata.  Jak zawsze nasi goście znajdą na targach ogromną dawkę inspiracji i oryginalnych prezentów.

XV edycja projektu CEMS Chance

Dodano: 2018-12-04 11:26:53

Już dziś rusza kolejna, XV edycja projektu CEMS Chance. Jest to projekt skierowany do młodzieży z 3 klasy gimnazjum oraz 1 klasy ponadgimnazjalnej mający na celu inspirowanie i motywowanie młodych ludzi, aby „sięgać wyżej!”. Beneficjentami tej inicjatywy są osoby, które z różnych przyczyn mają utrudniony start w dorosłe życie i przez to nie są świadomi szans, jakie daje im los.

Postawy prozdrowotne - co wiemy na ich temat?

Dodano: 2018-12-03 10:21:43

Przez cały tydzień, na antenie Radia Kolor będziemy rozmawiać o tym, jak poprawa stanu wiedzy społeczeństwa na temat postaw prozdrowotnych wpływa na zmniejszenie zachorowalności na choroby nowotworowe. W rozmowie weźmie udział podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Sławomir Gadomski.

fot. UM Warszawa

Świąteczna Iluminacja Warszawy 2018

Dodano: 2018-12-03 09:36:33

W sobotę 8 grudnia po zmroku Warszawa rozbłyśnie milionami świątecznych światełek! Zobacz i poczuj klimat świątecznej Warszawy razem z nami!

Wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie stolicy!

Dodano: 2018-11-28 14:40:47

Charytatywna kolacja organizowana przez Fundację Cukierkowo już jutro 29 listopada o godz. 19.00. Czterech wyśmienitych kucharzy z „Perfetto 360” przygotuje 5 daniową kolację, żeby wspomóc podopiecznych fundacji. Wszystko to wydarzy się w przestrzeni „BioBazaru” Fabryka Norblina, które obecnie działa w lokalizacji przy ul. Wołoskiej 3 na Mokotowie. Cały dochód z kolacji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Cukierkowo.

Co to jest nowotwór?

Dodano: 2018-11-26 00:00:00

Nowotwór to choroba, podczas której komórki w ciele rozrastają się w niekontrolowany sposób. Prowadzi to do powstania guzów, które mogą dać przerzuty do różnych narządów.

Za nami V Gala Charytatywna „Ty fundujesz dobro”

Dodano: 2018-11-22 17:56:59

Tegoroczne hasło #nieoceniajpopysku i finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej TOP FOR DOG 2018. Do rozpoczętej akcji #nieoceniajpopysku, której ambasadorami są Karolina Pilarczyk i Marcin Różal Różalski przyłączyło się wiele znanych osób. Gala odbyła się już po raz piąty w Warszawie w Teatrze Kamienica, przy 300 osobowym audytorium branży i celebrytów.

Wystawa "Znaki Wolności" w Zamku Królewskim

Dodano: 2018-11-22 17:12:37

Wymiar ekspozycji, realizowanej w ramach wieloletniego programu „Niepodległa”, to nie tylko rekordowa jak na warunki wystawiennicze liczba 30 sal, niemal 500 dzieł sztuki, pozyskanych z wielu instytucji i kolekcji prywatnych, oraz kilkaset fotografii dokumentalnych, którym towarzyszą montaże filmowe, ścieżki dźwiękowe, komentarze historyczne czy dokumenty archiwalne. To także monumentalny fresk historyczny, ujmujący w chronologicznych ramach 1914–1989 dzieje zmagań o narodową suwerenność oraz jej obronę i umacnianie, pomyślany jako refleksja nad istotą narodowej tożsamości.

Targi BeFree - wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić!

Dodano: 2018-11-16 14:58:38

Szeregi alergików poszerzają się z roku na rok. Obok predyspozycji genetycznych, decydują o tym m.in. zmiany klimatu i narastające zanieczyszczenie powietrza, także w rejonach upraw lub hodowli. W rezultacie obserwujemy pogarszającą się jakość żywności, zwłaszcza produktów wysoko przetworzonych. To wszystko powoduje spadek odporności immunologicznej, nie tylko wśród populacji wielkomiejskiej.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/89 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 89 [uri] => polecamy/89 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701875576 ) )