Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Proces obsługi klienta w agencjach nieruchomości

Dodano: 2022-09-02 15:07:08

Zarówno klienci poszukujący mieszkania, jak i zainteresowani sprzedażą posiadanego lokalu chętnie korzystają ze wsparcia specjalistów z biur nieruchomości. Prowadzisz takie biuro? Dowiedz się, jak możesz usprawnić proces obsługi klienta.

fot. artykuł sponsorowany

Wyjazd na urlop - jak zabezpieczyć mieszkanie?

Dodano: 2022-09-02 13:36:46

Wyjazd na upragnione wakacje cieszy, ale zanim zamkniesz walizkę i drzwi warto pomyśleć o tym, jak zabezpieczyć mieszkanie i to nie tylko przed włamywaczami. Możliwość kradzieży zwykle zaprząta naszą uwagę, a o innych rzeczach łatwiej zapominamy.

fot. artykuł sponsorowany

4 zaskakujące fakty, których nie wiedziałaś o ekologii

Dodano: 2022-08-31 14:02:45

Ekologia to modne aktualnie pojęcie, ale przede wszystkim jest złożoną nauką o środowisku i o tym, w jaki sposób w nim wszyscy funkcjonujemy. Poznaj 4 interesujące fakty ekologiczne!

fot. artykuł sponsorowany

Poznaj najkorzystniejsze oferty na kartę od Orange

Dodano: 2022-08-31 11:55:57

Oferta Orange na kartę jest skierowana do wszystkich osób, które nie chcą wiązać się umową z operatorem na rok czy dwa. W jej ramach, zamiast płacić co miesiąc rachunek w tej samej kwocie, doładowują konto wybraną przez siebie wartością wtedy, kiedy potrzebują. Można to zrobić przy pomocy kodu doładowującego ze sklepu, a także przez internet bez wychodzenia z domu, np. przy pomocy bankowości elektronicznej. Operator proponuje różne rozwiązania w ramach Orange na kartę – chcąc dołączyć do grona jego klientów lub zmienić obecną taryfę, warto je bliżej poznać.

fot. artykuł sponsorowany

Jak wybrać biuro rachunkowe w Warszawie? Na te rzeczy zwróć szczególną uwagę!

Dodano: 2022-08-30 13:37:42

Wbrew obiegowej opinii, profesjonalne usługi rachunkowe to nie tylko domena firm. Z usług księgowych korzystają też osoby fizyczne, które mają problem z wypełnieniem zeznania podatkowego, a także ci, którzy na przykład wynajmują mieszkania i chcą z tego tytułu rozliczyć się z fiskusem. Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy o współpracy?

fot. artykuł sponsorowany

Pora na odpoczynek w ogrodzie

Dodano: 2022-08-30 12:35:13

Ogród wiele osób traktuje jako pewnego rodzaju oazę spokoju. Chcemy w nim wypocząć po trudnym dniu w pracy, czy też po prostu chcemy się poopalać. Zarówno do jednej czynności, jak i do drugiej konieczne są leżaki. W zasadzie to nie wyobrażamy sobie ogrodu bez leżaków. Leżaki są poniekąd jego atrybutami. Które leżaki wybrać? Pora to sprawdzić.

fot. artykuł sponsorowany

Co musisz wiedzieć o pompach ciepła?

Dodano: 2022-08-29 15:09:13

Pompy ciepła to wydajny sposób na ogrzewanie i chłodzenie domu. Mogą być używane zarówno jako główne źródło ciepła, jak i główny klimatyzator. Pompy ciepła wykorzystują zarówno energię elektryczną, jak i czynnik chłodniczy do przenoszenia ciepła z jednego obszaru na drugi. W lecie przenoszą one ciepło z wnętrza domu na zewnątrz - w zimie przenoszą ciepło z zewnątrz do domu.

mat. prasowe

Harry Styles zagra w Polsce!

Dodano: 2022-08-29 13:05:51

Harry Styles rozszerza trasę koncertową i w przyszłym roku wystąpi na PGE Narodowym.

fot. artykuł sponsorowany

Kurtka North Face

Dodano: 2022-08-29 11:04:15

Gdy zbliżają się zimne dni, warto zastanowić się nad kupnem wygodnej i funkcjonalnej kurtki. Kurtka The North Face to gwarancja komfortu i ciepła.

fot. artykuł sponsorowany

Co można pić na diecie lekkostrawnej?

Dodano: 2022-08-29 09:04:56

Dieta lekkostrawna (zwana również dietą łatwostrawną) polega na wykluczeniu z jadłospisu wszystkich produktów, które mogą podrażniać układ pokarmowy. Do artykułów drażniących zaliczamy nie tylko niektóre produkty, potrawy i przyprawy, ale również napoje. Co zatem można pić na diecie lekkostrawnej?

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy/9 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 9 [uri] => polecamy/9 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1670227935 ) )