Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Gala Charytatywna Ty Fundujesz Dobro

Dodano: 2017-11-16 17:37:05

22 listopada br. (środa) w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się 4. edycja Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO podczas, której będzie miał miejsce finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej TOP FOR DOG. 


22 listopada br. (środa) w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się 4. edycja Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO podczas, której będzie miał miejsce finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej TOP FOR DOG. 

Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO pod hasłem Adoptuj seniora pozwoli na udzielenie wsparcia trzem organizacjom zajmującym się psimi seniorami, którzy mają niestety nikłe szanse na adopcję, ale dzięki przekazanym środkom mogą poprawić im byt. 

Fundacja Węgielek, która a od 5 lat zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom – ofiarom ludzkiej bezmyślności i okrucieństwa, zapewniając im stałą opiekę lekarzy weterynarii. 

Schronisko na Paluchu - od lat chroni bezdomne zwierzęta, stwarzając im drugą szansę. Schronisko to nie dom docelowy dla bezdomnych zwierząt. To jedynie przystanek na ich trudnej drodze życia. Przystanek pomiędzy jednym domem a drugim domem - podsumował Henryk Strzelczyk dyrektor schroniska. 

Staruszkowo - jest takie miejsce na ziemi, gdzie kocha się za nic, to Staruszkowo. Kilku staruszków miało szczęście trafić w swoim życiu na Panią Krysię Seemayer, która swoje wielkie serce oddała psim emerytom, otwierając Staruszkowo. Stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które stało się prawdziwym, kochającym i ciepłym domem dla zwierzaków bez szans na adopcję. 

Druga część Gali będzie dedykowana finałowi i laureatom konkursu TOP FOR DOG 2017.

TOP FOR DOG ma na celu nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich dla pupili. 

Obserwujemy, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie konkursem. W tym roku ocenie zostało poddanych w 16 kategoriach, 85 produktów dla psów,  plus  sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku i inicjatywa społeczna. Zgłoszenia do 4 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku - powiedziała Nina Gowin pomysłodawczyni i organizatorka konkursu i Gali, wydawca dwumiesięcznika „Dog&Sport. 

Kapituła w składzie: Nina Gowin pomysłodawca konkursu i Gali, wydawca Dog&Sport, Agnieszka Włodarczyk aktorka działająca od lat na rzecz zwierząt i świadomej adopcji, Alicja Kulbicka wydawca magazynu Rynek Zoologiczny, Edyta Winiarska dyrektor największych targów Pet Fair, Urszula Charytonik sędzia kynologiczny, Karolina Hołda - dietetyk zwierzęcy, Piotr Awencki - szkoleniowiec psów, Dariusz Radomski - propagator sportów kynologicznych. 

 

Galę poprowadzi nasz kolega redakcyjny Tomek Dunowski,  dziennikarz Radia Kolor. 

www.topfordog.pl

Podziel się:

netgraf.pl