Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Akademia wiedzy i sukcesu 2017

Dodano: 2017-11-20 16:27:46

Po raz pierwszy premierze rocznika "Sukces jest Kobietą" (4. edycja w tym roku) będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu 25 i 26 listopada. Jej uczestniczki będą mieć okazję do nabycia, m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.


Po raz pierwszy premierze rocznika "Sukces jest Kobietą" (4. edycja w tym roku) będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu 25 i 26 listopada. Jej uczestniczki będą mieć okazję do nabycia, m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Książka "Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja" to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach, odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy, w ogóle.

- Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt "case studies", które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! - mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle.  - "Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja" to potężna dawka motywacji do działania - dodaje.

W tym roku, po raz pierwszy, premierze publikacji będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu. - Akademia, to kolejny z elementów projektu "Sukces jest Kobietą", który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę jak do budowania własnego biznesu się zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już go prowadzimy - mówi Anna Chodacka - Penier. - Całość jest okraszona praktycznymi poradami z zakresu dietetyki i urody.

Pierwsza edycja Akademii Wiedzy i Sukcesu, obfituje w znakomitych fachowców z takich dziedzin, jak m. in.: IT, budowa marki osobistej, dietetyki, prawa i księgowości.

Na zaproszenie – wejście za darmo. Prosimy zgłosić swoją obecność (imię i nazwisko) pod adres: projekt.sukces@gmlifestyle.pl (do wyczerpania limitu miejsc)

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017 - PRELEKCJE/WYKŁADY

25.11, SOBOTA

*(11:00-11:30) URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO - Sławomir Kotylak,

„Case study pozytywnych działań w zakresie przedsiębiorczości na poziomie samorządu oraz reklama turystycznych walorów regionu”

*(11:30-12:30) OLGA WILIŃSKA (IBI.PL)

Reklama online czy offline?

*(12:30-13:30) MONIKA TOCZYŃSKA (Prezes Kancelarii Audix Polska sp. z o.o.)

„Jakie zagrożenia niesie za sobą jednoosobowa działalność gospodarcza. Dlaczego warto zastanowić się nad założeniem spółki?”

*(14:15-15:00) BEATA GOGULSKA (TRENER, COACH, PRZEDSIĘBIORCA)

"Pewność siebie to klucz do sukcesu!"

*(15:00-15:45) AGNIESZKA KLUCZKA (Agnieszka Kluczka Consulting)

„3 kroki do niezależności finansowej wśród Kobiet'”

*(15:45-16:45) GRUPA KOTRAK - Tomasz Brodziak: „Dywersyfikacja produktów i rynków czynnikiem stabilnego wzrostu”

*(16:45-17:30) DOROTA BRACHA (EDUVISION24.PL)

„Rola edukacji finansowej w drodze do sukcesu firmy na rynku”

11.00 – 17.30 - całodzienne konsultacje z dr Agnieszką Szpakowską – specjalistką z ramienia marki Amaderm i analiza stanu skóry przy użyciu profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego.

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017

26.11, NIEDZIELA

*(11:00-12:00) SUPERBRANDME by KATARZYNA DOMAŃSKA

„Skuteczne budowanie marki osobistej”

*(12:00-13:00) ANETA STRELAU, dietetyczka kliniczna

„Obalamy dietetyczne mity, które często pojawiają się w mediach i zdradzamy dlaczego diety nie działają”

(13:00-14:00) ANNA CHODACKA, ANETA ZADROGA (GRUPA MEDIALNA LIFESTYLE):
„Kreatywny marketing i jego znaczenie w rozwoju marki ”

*(14:00-15:00) Joanna Szczepaniak, autorka książki „Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali”

„Vademecum motywacji: Jak zacząć żyć na własnych zasadach?”

Dla wszystkich uczestniczek niespodzianki przygotowała marka Amaderm, producent dermokosmetyków.

Patroni i partnerzy projektu: Róża Thun, Centrum Praw Kobiet, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Radio Kolor, portalmedialny.pl., Honorowy Patronat Prezydenta Słupska Roberta Biedronia

Podziel się:

netgraf.pl