Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Uniwersytet Warszawski prezentuje: praWOStart

Dodano: 2018-03-12 15:45:07

Matura z WOSu? Wybierają ją przede wszystkim uczniowie zainteresowani prawem, pasjonaci i miłośnicy tego tematu. Matura ta nie należy do łatwych, dlatego warto zadbać o dobre przygotowanie!


Matura z WOSu? Wybierają ją przede wszystkim uczniowie zainteresowani prawem, pasjonaci i miłośnicy tego tematu. Matura ta nie należy do łatwych, dlatego warto zadbać o dobre przygotowanie!

praWOStart  to coroczny projekt organizowany przez Wydział Prawa i Administracji UW we współpracy z kadrą akademicką WPiA UW oraz Samorządem Studentów WPiA UW. To powtórzenie najważniejszych zagadnień z WOSu, możliwość dowiedzenia się jakie kompetencje mają podmioty rządzące w kraju, jakie prawa i obowiązki mają obywatele czy zapoznanie się z Konstytucją RP i systemem sądownictwa oraz poznanie tajników polityki i prawa.

W tym roku postanowiliśmy zmienić dotychczasową formułę i przygotowaliśmy intensywny tygodniowy cykl warsztatów, które poprowadzą najlepsi specjaliści – wykładowcy WPiA UW.  Wśród nich znajdują się zarówno największe autorytety – prof. Małgorzata Gersdorf czy dr hab. Ryszard Piotrowski, jak i najambitniejsza młoda kadra: dr Vita Zgórowska, dr Adam Płoszka czy mgr Paweł Piwowar.

Stawiamy na praktyczne podejście – zajęcia będą składać się z wykładu i ćwiczeń oraz wspólnego rozwiązywania zadań maturalnych. Uczestnicy będą mogli przynieść również własne zadania, zadać nurtujące ich pytania, przedstawić problematyczne zagadnienia i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spotkania odbędą się w dniach 19 - 23 marca 2018 roku w godzinach 17:00 – 21:00. Zachęcamy wszystkich do spędzenia tych kilku dni razem z nami na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), od poniedziałku do czwartku spotykamy się w Auli Starego BUWu, natomiast w piątek w Audytorium Maximum na Auli im. Adama Mickiewicza.

praWOStart to szansa nie tylko do powtórzenia materiału i świetnego przygotowania się do matury, lecz także możliwość poznania najlepszego wydziału Prawa w Polsce!

Podziel się: