Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Drzwi Otwarte: Apartamenty Nowy Marysin

Dodano: 2018-05-16 11:30:08

W najbliższą sobotę wpadnij na Drzwi Otwarte Apartamentów Nowy Marysin! Czeka na Ciebie wiele atrakcji i specjalna, wyjątkowa oferta sprzedaży! Odwiedź biuro sprzedaży i oszczędź nawet 15.000 zł! 


W sobotę 19 maja teren obok Biura Sprzedaży zamieni się w prawdziwą, pierwszą w Wawrze plażę pokrytą pięknym żółtym piaskiem, na którym będą rozstawione leżaki Radia Kolor. Do dyspozycji będą również piłki plażowe i inne atrakcje. Jak plaża to musi być też oczywiście grill, a na nim same specjały! Na klientów biura sprzedaży czekają szparagi grillowane z pesto z pietruszki, szaszłyki z kurczaka zagrodowego, pomidorkami cherry i cukinią oraz specjalny, dzielnicowy przysmak – „Kiełbasa po wawersku”, czyli biała kiełbasa z majonezem truflowym i ogórkami kiszonymi w musztardzie.

Tylko podczas Dnia Otwartego każdy kto pojawi się w biurze sprzedaży dostanie złoty banknot, czyli kupon promocyjny którym będzie można zapłacić/obniżyć cenę nabywanego lokalu wraz z miejscem postojowym o wartości nawet 15.000 zł! 

Czeka na Was mnóstwo gadżetów i upominków dla dzieci. Każdy klient biura sprzedaży wyjdzie z niego obładowany prezentami!

Zapraszamy serdecznie!

Sobota 19.05 w godz. 10:00-16:00

APM Development

Ul. Goździków 25, Warszawa

www.Apm-development.com.pl

Podziel się:

netgraf.pl