Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Teatr Polonia: Dzieła Wszystkie Szekspira

Dodano: 2018-05-17 15:47:24

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl w Teatrze Polonia! To gratka dla miłośników dzieł Szekspira; aktorzy Teatru Montownia podejmują się zadania z pozoru niemożliwego: przedstawiają Widzom wszystkie dzieła Szekspira w ciągu jednego wieczoru!

 


DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI): Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski i Maciej Wierzbicki – aktorzy Teatru Montownia – podejmują się zadania z pozoru niemożliwego: przedstawiają widzom wszystkie dzieła Szekspira w ciągu zaledwie jednego wieczoru! Cytaty z najsławniejszych dramatów, żarty ze stereotypowej znajomości dzieł słynnego twórcy. Widzowie mogą spodziewać się nieustającej zabawy, będą zapraszani do udziału w akcji. Spektakl obnaża powierzchowną znajomość Szekspira, do czego przyczyniła się kultura masowa.

Ta żartobliwa sztuka została napisana dwadzieścia lat temu przez trzech amerykańskich studentów i od tego czasu cieszy się niesłabnącym powodzeniem, zarówno w Londynie (przez kilkanaście lat była wystawiana w Teatrze Criterion przy Picadilly Circus na londyńskim West Endzie), jak i w Polsce.

Zapraszamy na spektakl 25-28 maja!

Więcej informacji o spektaklu wraz z możliwością zakupu biletów tutaj

Bilety na wszystkie spektakle dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00 (tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00, bilety@teatrpolonia.pl lub bilety@ochteatr.com.pl. 

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl

Podziel się:

netgraf.pl