Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Witaj Lato na Bielanach!

Dodano: 2018-06-04 00:00:00

Jak co roku, z okazji nadchodzącego lata, chcemy Was zaprosić na największą imprezę plenerową w naszej Dzielnicy WITAJ LATO NA BIELANACH! W tym roku będziemy się bawić podczas dwudniowej imprezy – 8 i 9 czerwca na Serku Bielańskim. Będą wspaniałe koncerty, występy, pokazy sportowe i oczywiście wielka parada mieszkańców!


W piątek, 8 czerwca od godz. 19:30 zapraszamy na wieczorne granie na Serku Bielańskim czyli terenie przy stacji metra Słodowiec. Wystąpią Bownik, Smolik i Kev Fox oraz Ania Dąbrowska. Oprócz części koncertowej będzie strefa chilloutu z foodtrackami.

Sobota 9 czerwca to tradycyjnie dzień piknikowy. Rozpoczniemy go o godz. 14:00 barwną paradą mieszkańców i przyjaciół Bielan, która ruszy spod stacji metra Wawrzyszew, przejdzie ulicą Kasprowicza na teren imprezy - Serek Bielański. Podobnie jak w zeszłym roku w paradzie ponownie spotkają się przedstawiciele najróżniejszych bielańskich środowisk m.in.: szkół, przedszkoli, seniorów, młodzieży, organizacji pozarządowych, bielańskich instytucji, klubów sportowych oraz nasi partnerzy.

- To mieszkańcy i przyjaciele Bielan tworzą niesamowitą atmosferę tego wydarzenia. Zarówno podczas parady, jak i pikniku oraz wieczornych koncertów. Jestem przekonany, że w tym roku wszyscy będą się równie dobrze bawić – tym bardziej, że po raz pierwszy będzie to dwudniowe wydarzenie – mówi Tomasz Mencina Burmistrz Dzielnicy Bielany.

Piknik na Serku rozpoczniemy koncertem Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej. Przez cały dzień na małych i dużych będzie czekało wiele atrakcji m.in. w strefach tematycznych: Sportu, EKO, Malucha, Zdrowia oraz z atrakcjami Partnerów wydarzenia.

Będzie gratka, dla tych którzy chcą nauczyć się robić własne filmy - mobilne studio filmowe Fundacji Sławomira Idziaka Film Spring Open – Cinebus. Poza tym: spektakl Teatru AKT, przedstawienie dla dzieci oraz koncert Dixie Tigers Band i potańcówka na dechach.

Nie zabraknie też dobrego jedzenia i fantastycznej atmosfery!

Wieczorem, od godz. 20.00, zapraszamy na koncerty gwiazd: LemOn, Kuby Badacha i Macieja Maleńczuka.

Na koniec tradycyjnie zapraszamy na „najcichszą imprezę w mieście” czyli SILENT DISCO!

Podziel się:

netgraf.pl