Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Dodano: 2018-09-24 14:52:36

Wystawa będzie już szesnastą w historii klubu i ósmą w Warszawie. Organizatorzy spodziewają się około 100 kotów (zgłoszenia nadal napływają).  Już w tej chwili zgłoszono przedstawicieli 20 różnych ras. Będą te najpopularniejsze: maine coony, norweskie leśne, brytyjskie i bengalskie. Będą rasy rzadkie jak amerykański curl, turecka angora czy kot somalijski. Nie zabraknie też niezmiennie interesującego i fascynującego swoim niecodziennym wyglądem kota wilkołaka - Lykoi


Koty będą oceniane przez pięciu międzynarodowych sędziów (z Belgii, Angli i Francji), na pięciu ringach sędziowskich. Ocenę może obserwować każdy zwiedzający z bliskiej odległości. System ringowy stosowany przez naszą organizację macierzystą (TICA - The International Cat Association) pozwala na obejrzenie wielu kotów (cierpliwi obejrzą wszystkie!) nie przez pręty klatek, ale na żywo -   zaprezentowane przez sędziów.

Na terenie wystawy będzie także wiele stoisk z artykułami dla kotów i kocimi gadżetami. Pojawią się też przedstawiciele kilku fundacji zajmujących się pomocą kotom bezdomnym. Atrakcje czekają też na dzieci (malowanie buziek). A do każdego biletu normalnego dołączona będzie ulotka konkursowa, pozwalająca wygrać jedno z 10 zaproszeń na naszą następną wystawę!

Bilety dostępne przed wejściem na wydarzenie w cenie 12 PLN normalny, 7 PLN ulgowy (dzieci i młodzież szkolna, emeryci i renciści). Dzieci do lat 5 - wstęp gratis!

29-30 września 2018 godz. 10:00-17:00

Hala Sportowa CRS-Bielany, ul. Lindego 20
(2 minuty od stacji Metro Wawrzyszew)

Organizator: Klub Kota X-Treme

Podziel się: