Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dr Szczyt w Radiu Kolor!

Dodano: 2018-10-05 10:59:47

Od poniedziałku 8 października do piątku 12 października gościem Justyny Sokołowskiej będzie Dr Marek Szczyt - najwyższej klasy specjalista w środowisku chirurgii plastycznej, właściciel  Dr Szczyt Centrum Chirurgii Plastycznej, jednej z największych i najnowocześniejszych placówek chirurgii plastycznej w Polsce. Jakie tematy poruszą? Sprawdźcie codziennie po 13:00 na 103 FM! 


Jego nowoczesne centrum znajdujące się w Wilanowie oferuje pełen zakres chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej, flebologii, fizjoterapii oraz leczenia wypadania włosów. Najlepsi specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny, oraz sprzęt najnowszej generacji są gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jak udało się osiągnąć taki poziom usług? Jakie zabiegi są najpopularniejsze? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie w "Zbawieniu w pracy" już od poniedziałku!

Centrum Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta to 1500m² powierzchni, tworzące połączenie najnowszych osiągnięć medycyny i techniki. W Centrum znajdują się dwie sale operacyjne, sala wybudzeń a także pokoje pooperacyjne dla 10 pacjentów. Całość, w trosce o bezpieczeństwo i komfort  pacjentów została urządzona z najwyższą precyzją i dokładnością. Każdy pacjent jest tu tratowany indywidualnie i z największą troską. Uprzejmy i pełen empatii personel zapewnia każdemu pacjentowi opiekę jakiej potrzebuje.

Wysoka jakość świadczonych usług, doskonałe efekty zabiegów i nienaganna obsługa sprawiają, że z oferty Centrum Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta każdego roku korzystają tysiące pacjentów.

Słuchajcie od poniedziałku 8 października do piątku 12 października po 13:00 na antenie Radia Kolor! 

Podziel się: