Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Czy kosmetyki mają coś wspólnego z zanieczyszczeniem powietrza?

Dodano: 2018-10-19 00:00:00

Co to jest metal screen i dlaczego jest tak ważny? Czy alergię na metale można nabyć w dorosłym życiu? Na te i na inne pytania odpowiedź usłyszysz w Radiu Kolor w dniach 22-26 października 2018, codziennie pomiędzy godziną 19.00 a 20.00. Bądź z nami!


Podczas rozmów zostanie poruszona bardzo ważna kwestia profilaktyki i ochrony skóry przed zanieczyszczeniami powietrza oraz metalami znajdującymi się w naszym otoczeniu. Alergia kontaktowa, w szczególności alergia na metale takie jak nikiel, chrom i kobalt to poważne przyczyny dyskomfortu w życiu i w pracy. Czy można jej zapobiec? I w jaki sposób? Co mają wspólnego ochrona skóry przed słońcem z ochroną skóry przed metalami?

Ekspertem będzie dr Izabela Zawisza, założycielka firmy KF Niccolum, będącej producentem innowacyjnych kosmeceutyków opartych na substancjach aktywnych stworzonych, aby chronić skórę człowieka przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Technologia tworzenia tych substancji została oparta na zgłoszeniu patentowym, którego wyłącznym licencjobiorcą jest KF Niccolum. Firma została nagrodzona za Innowacyjny Produkt 2017 oraz jest zwycięzcą konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017.

Podziel się: