Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

XVII Targi „Polska Gala Ślubna”

Dodano: 2018-10-19 10:06:13

„Polska Gala Ślubna” wpisała się w kalendarz imprez ślubnych jako coroczne uroczyste otwarcie nowego sezonu ślubnego. Impreza organizowana jest przez luksusowy kwartalnik „Panna Młoda” (www.pannamloda.com) w niepowtarzalnych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki. W tym roku po raz pierwszy oprócz edycji zimowej odbędzie się jednodniowa edycja jesienna – 28 października.


„Polska Gala Ślubna” po raz pierwszy zorganizowana została w styczniu 2004 roku i od tego czasu zyskała zasłużoną renomę i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród narzeczonych. Z roku na rok odwiedza imprezę coraz większa liczba par narzeczonych, których przyciągają najsławniejsze nazwiska projektantów i obecność najsolidniejszych firm w branży ślubnej.

Popularność targów „Polska Gala Ślubna” wśród narzeczonych powoduje, że na targach pojawiają się tysiące młodych ludzi. Kolejka do kas biletowych przed wejściem na targi mierzy często ponad 100 metrów i narzeczeni muszą być wytrwali, chcąc zobaczyć atrakcje, które na nich czekają na targach. Można też oszczędzić sobie stania, kupując bilet za pośrednictwem strony internetowej www.targislubne.com.

Gala to idealne rozwiązanie dla ludzi o praktycznym podejściu do ślubu. To właśnie tutaj w jednym miejscu i jednego dnia będzie można dokonać wyboru sukni ślubnej oraz wszystkich dodatków do niej, ślubnego garnituru, ślubnego fotografa czy też znaleźć firmę, która nagra film ze ślubu. Będzie można dokonać wyboru ślubnych obrączek, wzoru ślubnego zaproszenia, fryzury i makijażu na ślub, zespołu muzycznego czy dj-a. Można będzie popodziwiać piękne florystyczne ślubne dekoracje i wybrać ślubny bukiet. To wszystko pozwoli zaoszczędzić dużo czasu oraz jest też okazją do uzyskania atrakcyjnych rabatów, bowiem często firmy ślubne podczas targów udzielają narzeczonym znacznych rabatów na swoje usługi czy produkty

W czasie targów będą prowadzone wyprzedaże kolekcji ślubnych z roku 2018. Suknie ślubne będą wyprzedawane z ponad 90% rabatem, a ich ceny zaczynać się będą od 99 zł. Jest to wspaniała okazja dla polujących na rabaty, aby w rewelacyjnej cenie kupić suknię ślubną.

 

Podczas tych targów, na narzeczonych, obok licznego grona wystawców czekają dwie sceny. Pierwsza z nich to scena, gdzie odbywać się będą pokazy najnowszych kolekcji ślubnych na sezon 2019, a na drugiej trwać będą rozmowy i prelekcje na tematy związane z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Na scenie z pokazami mody zostanie zaprezentowanych kilkanaście marek ślubnych i salonów z modą ślubną oraz kilkadziesiąt najmodniejszych modeli sukien ślubnych i wizytowych. Swoją najnowszą kolekcję sukien ślubnych zaprezentuje Izabela Janachowska – ekspertka ślubna, prowadząca liczne programy o tematyce ślubnej w telewizji. Pokazana zostanie także kolekcja światowej sławy duetu projektantów Viktor & Rolf Mariage. Odbędą się premierowe pokazy kolekcji sukien Justin Alexander, Agnieszka Światły, Marta Trojanowska – Suknie Boho, Suknie ślubne Adria, kolekcja Nuli, Nicole czy Mariella.

Na scenie gdzie będą odbywały się rozmowy ze specjalistami branży ślubnej nasi słuchacze dowiedzą się:

- jak dbać o obrączki ślubne, aby świetnie wyglądały przez lata, czy obrączki mają być ze złota, platyny czy tytanu a może karbonu, czy z diamentem czy bez...

- jak skomponować właściwie menu weselne, kiedy i w jakiej formie serwować poszczególne dania na przyjęciu weselnym

- ciekawostki i małe tajemnice ze ślubów polskich celebrytów

- trendy w ślubnych dekoracjach i bukietach

- rady stylistki jak dopasować suknię do sylwetki i jakie w 2019 roku będą obowiązywać trendy w modzie ślubnej

- wiele ciekawych porad dotyczących ślubnej etykiety czyli jak i kiedy zapraszać gości, jak rozsadzać ich przy stołach, jak podzielić obowiązki organizacyjne itp.

- jak zorganizować ślub w plenerze – wiele praktycznych rad

- pokaz oraz wiele cennych i praktycznych informacji na temat ślubnego makijażu i fryzury.

Dodatkową atrakcją, na którą co roku czeka liczne grono narzeczonych to możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których będzie do wygrania kilka voucherów, każdy o wartości 2.000 zł na zakup sukni ślubnej oraz inne cenne ślubne nagrody.

Targi odbędą się 28 października w Pałacu Kultury i Nauki, wejście od ul. Marszałkowskiej (wejście główne do PKIN). Będą otwarte dla zwiedzających od 10.00 do 17.00. Bilety na targi, pokazy i prelekcje w cenie 20 złotych od osoby można kupić on-line przez stronę organizatora www.targislubne.com albo przy wejściu na targi w kasie biletowej.

Podziel się: