Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Jakość powietrza nie zachwyca. Jak radzić sobie z problemem smogu?

Dodano: 2018-11-09 15:19:43

Jakość powietrza, którym oddychamy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, odporność oraz spokojny sen. A w powietrzu wdychanym w domach znajduje się mnóstwo niebezpieczeństw, takich jak wirusy, roztocza, bakterie, czy pył PM2.5. O tym ostatnim robi się znowu głośno w kontekście problematycznego zwłaszcza zimą smogu. Najlepszym rozwiązaniem są tutaj oczyszczacze powietrza marki SHARP, które eliminują szkodliwe zanieczyszczenia, nawilżają powietrze i są niezwykle ciche.


Oczyszczacze powietrza SHARP od lat pozostają jednymi z najbardziej innowacyjnych i najczęściej wybieranych oczyszczaczy powietrza. To głównie zasługa technologii Plasmacluster opatentowanej przez markę SHARP. Jest to zdecydowanie najskuteczniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o oczyszczanie powietrza z roztoczy, wirusów, bakterii i alergenów, co potwierdzają certyfikaty przyznane przez różne instytucje naukowe na całym świecie. Ponadto SHARP jako jedyna marka może się pochwalić kilkoma liniami oczyszczaczy powietrza, które są dostosowane do potrzeb i portfeli klientów.

Szósty zmysł!

Chociaż wszystkie oczyszczacze powietrza SHARP są równie skuteczne w walne z zanieczyszczeniami to na szczególną uwagę zasługuje ostatnia seria KC-G. Oczyszczacze powietrza Sharp KC-G wyposażone są aż w 6 czujników, które kontrolują poziom zanieczyszczeń (pyłków, roztoczy, dymu papierosowego, smogu), zapachów (aerozoli, środków chemicznych, tytoniu), temperatury i wilgotności powietrza, a także natężenie światła i ruch w pokoju. Na podstawie ciągłych odczytów same ustalają najlepsze parametry pracy, wybierają optymalny w danej chwili program. W trybie Plasmacluster Spot usuwają z tkanin bakterie, zapach potu, zwierząt, papierosów i wilgoci.

Idealny na każdą porę roku

Co ciekawe oczyszczacze Sharp sprawdzają się również latem obniżając temperaturę w mieszkaniu nawet o 2–4 stopnie Celsjusza. Wystarczy napełnić specjalny zbiornik kostkami lodu i zimną wodą, po czym włączyć funkcję nawilżania. Wiosną są idealne w walce z kłopotliwymi alergenami, a jesienią będą przydatne w usuwaniu pleśni i grzybów.

Więcej informacji na temat oferty oczyszczaczy powietrza marki Sharp znaleźć można na stronie: sharpdirect.pl, sharphome.eu.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

netgraf.pl