Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Vestel życzy spokojnych i relaksujących Świąt!

Dodano: 2018-12-17 00:00:00

Grudzień to wyjątkowy okres, wypełniony świąteczną atmosferą oraz całą masą obowiązków. Spotkania wigilijne, zakupy, a w końcu przygotowanie samych Świąt. Często zapominamy, że najważniejszy jest czas jaki powinniśmy wtedy spędzić w gronie najbliższych. Na szczęście pamięta o tym Vestel - producent sprzętów AGD takich marek jak SHARP czy Vestftost!


Gotowanie, pieczenie, sprzątanie. To nieodzowny element każdych Świąt. Okazuje się jednak, że dzięki nowoczesnym urządzeniom AGD możemy ograniczyć nasze zaangażowanie w te obowiązki do koniecznego minimum. Najlepszym przykładem jest najnowszy pięciopoziomowy piekarnik SHARP AirSteam umożliwiający pieczenie kilku potraw jednocześnie. Ten niezwykle pojemny 73-litrowy model jest najchłodniejszym piekarnikiem, jaki kiedykolwiek zbudowano. To pierwszy na rynku piekarnik, w którym można przygotowywać jednocześnie wiele potraw na pięciu półkach bez obaw, że stracą swą unikalny smak lub zapach. Dzięki podwójnej konstrukcji wentylatora i dodatkowym bocznym nawiewom, gorące powietrze jest równomiernie rozprowadzane we wnętrzu, dzięki czemu potrawy zawsze upieczone są równomiernie, niezależnie od tego, na której półce piekarnika je umieścimy. Ponadto urządzenie wyposażono w kurtynę powietrzną, zabezpieczającą przed gorącym powietrzem.

Inne ciekawe rozwiązania zaproponowano także w serii zmywarek i pralek SHARP 1TouchPro, gdzie nasze obowiązki sprowadzają się wyłączenie do uruchomienia urządzenia. Nie musimy dobierać programów, badać stopnia zabrudzenia ubrań, czy naczyń, segregować, dobierać odpowiedniej ilości detergentu. Nie tracimy na żadną z tych czynności czasu. Wszystkie te zadania wykonają za nas urządzenia. A my bez poczucia winy możemy poczytać książkę lub odpocząć na kapie z lampką idealnie schłodzonego wina. I tym przypadku również pomoże nam Vestel, producent ultranowoczesnych chłodziarek do wina marki Vestfrost, przechowujących wino w optymalnej temperaturze. Dzięki nim możemy cieszyć się wszystkimi walorami wina, w tym idealnym kolorem i smakiem. Chłodziarki posiadaja także filtr pochłaniający zapachy oraz półki wykonane z naturalnego dębu. Na każdej półce chłodziarki możemy ustawić inną, odpowiednią dla danego wina temperaturę.

Podziel się: