Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Osieck wysyła „Gwiazdkę do Nieba”

Dodano: 2018-12-12 16:57:44

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, a myśli kierujemy ku pięknemu przystrojeniu domu, wigilijnej kolacji i prezentach dla naszych bliskich. W tym świątecznym zamieszaniu i pogoni za upominkami dla przyjaciół wielu nie dostrzega tych najbardziej potrzebujących. Z myślą o nich 9 lat temu powstała wyjątkowa  akcja dedykowana najmłodszym mieszkańcom gminy Osieck, która odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia w sali OSP Osieck (ul. Rynek 21A).

 


W ubiegłym roku, podczas „Gwiazdki do nieba”, bo o niej mowa, udało się uszczęśliwić około 250 dzieci. Nie byłoby to możliwe bez hojnego wsparcia darczyńców. Organizatorzy czyli: Wójt Gminy Osieck, Karolina Zowczak, Sołtys Osiecka - Jacek Mętrak oraz dzielni druhowie z OSP i Stowarzyszenie Przyjaciół Osiecka liczą na to, że podczas tegorocznej imprezy uda się podwoić ten wynik. My również na to liczymy! Dlatego jako oficjalny patron medialny i współorganizator wydarzenia gorąco apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc!

Podczas tegorocznego finału, nie zabraknie pięknych Jasełek w wykonaniu zdolnych artystów z Osiecka i wspólnego kolędowania z lokalnym zespołem ludowym Kądziołeczka oraz uczniami Studium wokalnego Vocalmania. Będą też prawdziwe gwiazdy i osobistości ze świata ShowBiznesu: Iluzjonista Wlazlosky, którego mogliśmy podziwiać w programie „Mam talent” i gwiazda wieczoru Paulla. Jak udało nam się ustalić, piosenkarka specjalnie na to wydarzenie, przygotuje koncert kolęd.

W wydarzeniu weźmie udział również sam Święty Mikołaj! Trudno się więc dziwić, że Osiecką Gwiazdką do nieba zainteresowały się krajowe media: Superstacja, TVP3, Nobox TV, Radio Kolor i Radio FaMa. Nadal prowadzimy też rozmowy z innymi partnerami medialnymi. Jeśli więc macie ochotę zostać sponsorami lub w inny sposób pomóc w organizacji Gwiazdki do nieba, to koniecznie skontaktujcie się z nami! Więcej informacji przekaże Wam Marika Gajewska telefonicznie pod numerem tel.: 530 708 796 lub mailowo: marika.kepa@printmedia24.pl Zapraszamy też serdecznie do udziału w wydarzeniu! Jeśli jednak nie uda się Wam dotrzeć do OSP Osieck, to nic straconego! Relację wideo z GdN znajdziecie na facebookowym fanpage'u portalu Halootwock!

Podziel się: