Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Ślubny weekend w Pałacu Kultury i Nauki

Dodano: 2019-01-08 09:56:41

Targi „Polska Gala Ślubna” to prawie 250 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce. Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.


Będą zatem oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie boho, vintage czy glamour, pomysły ultranowoczesne, unikalne i mocno spersonalizowane. Zatem propozycje i dla ceniących klasykę i dla tych, którym bliskie sercu są rozwiązania alternatywne i nie tradycyjne.

Targi te to możliwość zorganizowania sobie samodzielnie ślubu i wesela w jednym miejscu w ciągu jednego lub dwóch dni targowych.

Wiele firm wystawiających się na targach specjalnie na tę imprezę szykuje premiery swoich nowych produktów, ofert i usług. Pokazują je tutaj po raz pierwszy, a zatem przychodząc na „Polską Galę Ślubną” będziecie mogli zobaczyć je jako pierwsi, a potem z tej ogromnej liczby propozycji zdecydować o tym, która z nich jest dla Was najlepsza i najciekawsza.

Pokazy mody będą odbywały się w sobotę i niedzielę o godzinie: 12.00, 13.30 i 15.00. Program pokazów mody ślubnej będzie wkrótce dostępny na stronie www.targislubne.com.

Ślubny weekend 12-13 stycznia 2019, w Pałacu Kultury i Nauki pokaże Wam:

- nowości w ślubnym makijażu i fryzurach;

- setki propozycji ślubnych obrączek oferowanych na targach z dużymi rabatami;

- niezliczoną liczbę wzorów ślubnych zaproszeń, fotografii, filmów ślubnych, pomysłów na muzyczną  oprawę  Waszego  ślubu;

- dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabraknie ofert przygotowanych przez hotele, restauracje, sale weselne i różne inne alternatywne  miejsca;

- dla smakoszy przepyszne torty, ciasta i słodycze, które można zaserwować gościom na przyjęciu  weselnym;

- do tego propozycje rożnych atrakcji weselnych, jak: pokazy barmańskie, pokazy laserowe, fotobudki;

- dla ceniących piękno, firmy dekoratorskie szykują najmodniejsze propozycje ślubnych scenografii w klimatach boho, vintage, rustykalnym, greenery,  glamour  i  innych;

- i oczywiście wiele, wiele fasonów sukien ślubnych, ślubnej bielizny i męskich garniturów, smokingów i fraków;

- a do tego rozmowy z ekspertami z branży ślubnej, którzy znają odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości związane z tematem ślubu i wesela;

- nie zabraknie również wielu konkursów podczas, których będzie można wygrać cenne nagrody.

Targi Polska Gala Ślubna, Pałac Kultury i Nauki.
Wejście na targi – główne wejście do PKIN od strony Placu Defilad / ulica Marszałkowska.

Targi otwarte dla zwiedzających:
- sobota 12 stycznia 2019 w godz. 10-18
- niedziela 13 stycznia 2019 w godz. 10-17


Bilety do kupienia już teraz on-line. Cena 20 zł, lub w czasie trwania targów w kasie przy wejściu na targi. Cena 20 zł (w kasie przy wejściu płatność tylko gotówką).

Bilet obejmuje targi, pokazy mody oraz prelekcje i rozmowy z ekspertami. Przy wejściu na targi każdy dostanie pakiet, w skład którego wchodzić będą: bezpłatny przewodnik targowy z mnóstwem ślubnych inspiracji oraz materiały reklamowe firm związanych z branżą ślubną.

Podziel się: