Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Nie masz pomysłu na walentynki? Sprawdź propozycję Drukarni!

Dodano: 2019-01-30 11:07:01

W tym roku Walentynki w Drukarni to będzie prawdziwy festiwal miłości. Przedłużamy Święto Zakochanych – u nas będziecie mogli obchodzić je przez 3 dni.


Dzień pierwszy – 14 lutego, czwartek:

Powiedzenie „przez żołądek do serca” to stara prawda, przekazywana z pokolenia na pokolenia. To życiowa mądrość, poparta doświadczeniami, zbieranymi przez wieki. I właśnie dlatego zapraszamy Was na wyjątkową kolację z ukochaną osobą. Tego dnia nasza kuchnia pełna będzie miłosnych potraw i pachnących ziół, uważanych za afrodyzjaki.

Co powiecie na ostrygi? Albo na suma w sosie z wędzonych krewetek? A może risotto z truflami? Do każdej potrawy polecamy idealnie dobrane wino.

Po takiej kolacji Wasza miłość może się tylko umocnić.

Dzień drugi – 15 lutego, piątek:

Nie ma miłości bez muzyki, tak, jak nie ma muzyki bez miłości. W walentynkowy piątek do swojej muzycznej opowieści o miłości zaprasza Was grupa Christine & The Blue Drugs.

Kwartet wykonuje szeroki repertuar - od przedwojennych standardów bluesowo-jazzowych po chicagowskiego bluesa, z elementami funku, soulu czy nawet bossa novy. Ich koncerty przywołują klimat juke jointów amerykańskiego Południa. To tam bawiono się i tańczono przy dźwiękach często improwizowanej muzyki, by zapomnieć o trudach i troskach życia codziennego.

Christine And The Blue Drags tworzą:

Krystyna Ostrowska – wokalistka i tancerka

Witold Bielski – muzyk (m.in. pianino, perkusja, gitara) i wokalista

Sławomir Nowodworski – wszechstronny harmonijkarz

Jan Lipert –perkusista.

Na koncert zapraszamy na 20:00. Występy zespołu przeplatane będą setami DJskimi, więc będzie też czas na tańce.

Tego wydarzenia nie możecie przegapić!

Dzień trzeci – 16 lutego, sobota:

"Miłość to dar, związek to praca...czyli jak zadbać o dobrą relację".

No właśnie, ja to zrobić? Nikt nie ma gotowej recepty, ale nasz sobotni gość - Tatiana Mindewicz-Puacz, pomoże Wam dostrzec to, czego być może nie udało się Wam zauważyć. Na spotkaniu porozmawiamy m.in. o tym, dlaczego pracę nad związkiem warto zacząć od pracy nad sobą, o miłości homoseksualnej, o trudnej sztuce mówienia o emocjach. I dlaczego, żeby umieć być szczęśliwym w związku, trzeba się najpierw nauczyć być szczęśliwym ze sobą.

Tatiana Mindewicz-Puacz to doświadczona psychoterapeutka, certyfikowany Coach ICC, mentorka programu telewizyjnego „Projekt Lady” oraz publicystka.

Jej najnowsza książka - „Miłość. I co dalej?” – będzie dostępna w Drukarni podczas spotkania z autorką. Będziecie mogli przejrzeć, poprosić o autograf, a może odmieni się Wasze życie. Na lepsze oczywiście.

 

Walentynki

Drukarnia, Warszawa, Mińska 65

14-15-16.02.2019

Podziel się: