Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Perfect SPA Awards - już 13 lutego!

Dodano: 2019-02-07 11:12:33

Już niebawem, bo 13 lutego odbędzie się finał 10. edycji najbardziej prestiżowego konkursu Perfect SPA Awards, organizowanego przez magazyn Eden - jedyny na polskim rynku specjalizujący się w tematyce SPA & wellness.


W hotelu Bellotto w Warszawie zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych obiektów SPA & Wellness w Polsce i za granicą – od trzech lat bowiem odbywa się również Perfect SPA International. Co roku w konkursie uczestniczy ponad 200 obiektów, a statuetki dla zwycięzców przyznawane są w kilkunastu kategoriach. Nagrody te są tym cenniejsze, że przyznawane przez samych gości, którzy głosują na swoje ulubione obiekty przed kilka miesięcy na portalu www.SPAeden.pl. Niezależnie od nagród od gości, oddzielne tytuły przyznaje też Kapituła Konkursu złożona z ekspertów z branży, m.in. dla  Najlepszego holistycznego SPA, Najlepszego SPA dla rodzin, Najlepszego butikowe SPA, czy Najlepszego medical SPA.

W edycji 2018 wystartowało wyjątkowo dużo, bo prawie 250 obiektów, a w głosowaniu internetowym wzięło udział ponad 40 tys. osób. 

Finał prestiżowego Perfect SPA Awards to spotkanie najlepszych i najbardziej  znanych obiektów branży wellness i spa, jak również tych nowopowstałych i dynamicznie rozwijających się, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Tegoroczne wydarzenie będzie szczególne, bo połączone z 15-leciem Magazynu Eden. Magazyn Eden konsekwentnie od początku istnienia wspiera, odkrywa i promuje branżę SPA i wellness w Polsce.

Jak opowiada Katarzyna Sołtyk, wydawca magazynu Eden „Odbywający się od 10 lat konkurs z roku na rok  nabiera rozpędu i cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród obiektów SPA, jak i samych gości, którzy chętnie swoimi głosami nagradzają sprawdzone przez siebie, ulubione miejsca. Logo zwycięzcy Perfect SPA Awards umieszczone na stronie internetowej czy w samym hotelu oznacza, że warto tu przyjeżdżać”.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Semana, wydawca Magazynu Eden i portalu SPAeden.pl, a głównym patronem – Polska Organizacja Turystyczna.

Podziel się: