Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wyjątkowy seans PoWalentynkowy

Dodano: 2019-02-08 16:55:36

Dzień Świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku 14 lutego restauracje, hotele, kina, teatry, ośrodki SPA i inne miejsca cieszące duszę i ciało, będą pękać w szwach. Dzień zakochanych jest w kalendarzu jeden, ale kto powiedział, że miłości nie można celebrować, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota? Dla tych, którzy na Walentynki nie zaplanowali niczego spektakularnego dla siebie i swojej drugiej połówki, a także dla tych, dla których jeden dzień świętowania to za mało, firma Wyjątkowy Prezent przygotowała specjalny, PoWalentynkowy seans w Kinie Atlantic!


19. lutego o godzinie 18.30 w kinie Atlantic odbędzie się dedykowany zakochanym pokaz filmu “Bohemian Rhapsody”. Zapraszamy pary, grupy przyjaciół i wszystkich bliskich pragnących spełnić wieczór w wyjątkowy sposób. Miłość powinniśmy świętować każdego dnia, a romantyczne wyjście do kina jest na to świetnym sposobem - mówi Mariusz Krawczyński z firmy Wyjątkowy Prezent organizującej wydarzenie.

Zaproszenie na specjalny pokaz filmu to dobry pomysł na spóźniony prezent, propozycja miłego spędzenia wieczoru, ale przede wszystkim sposób na to, by jeszcze raz przekazać bliskiej osobie, że jest dla nas ważna i wyjątkowa. Oczekiwanie na film o legendarnym zespole Queen umili catering z Restauracji Borpince w postaci małego poczęstunku i kieliszka wina. Bilety na  “Wyjątkowy seans PoWalentynkowy” są do zdobycia codziennie na 103 FM!

Dwuosobowe zaproszenia będzie można otrzymać także rejestrując się na wydarzenie dostępne na fanpage’u  Wyjątkowego Prezentu.

Zaproszenia w formie fizycznej będą do odebrania w sklepie firmowym Wyjątkowego Prezentu na Dworcu Centralnym. Liczba miejsc ograniczona! Organizator: Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2500 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się atrakcje, takie jak lot balonem, egzotyczny masaż, czy jazda Ferrari. Flagowym projektem Wyjątkowego Prezentu jest unikalne, wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne, czyli „Kolacja w Ciemności”. Firma prowadzi sprzedaż prezentów online - poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl oraz w prawie 50 sklepach działających w galeriach handlowych w całej Polsce, jak również w ponad 1800 sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl bądź www.prezentydlabiznesu.pl.

Podziel się: