Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Berlin, Moskwa, Paryż, Istambuł... i Warszawa!

Dodano: 2019-03-11 11:14:28

Istnieje tylko siedem takich miejsc na świecie. Jedno z nich od niedawna znajduje się w Warszawie. Innowacyjne połączenie klasycznej formy z najnowszymi technologiami, wyjątkowa przestrzeń w samym sercu stolicy. Miejsce, w którym przewaga rodzi się dzięki technice.


Już 16 marca razem z Audi City Warszawa zapraszamy na drzwi otwarte nowego salonu Audina warszawskim Placu Trzech Krzyży!

Drzwi otwarte w Audi City Warszawa to wyjątkowa okazja na skorzystanie z oferty na samochody Audi z rocznika 2018.  Dzięki korzyściom do 100 000 zł i rekompensacie zmian podatkowych w rozliczeniu leasingu każdy może znaleźć tam model idealny dla siebie niezależnie czy jest to ekskluzywna limuzyna, sportowe coupe, małe miejskie auto czy komfortowy SUV.

Ekspozycja flagowych modeli, jazdy testowe, okulary VR, wizualizacja każdego szczegółu, szeroki wybór modeli dostępnych od ręki, kompleksowa obsługa oraz profesjonalni doradcy to tylko część atrakcji jakie czekają na gości tego wyjątkowego wydarzenia.

Jak mówi przedstawiciel salonu: „Nie uczymy się sprzedaży Audi - znamy standardy, oferowane produkty - nie mniej jednak chcemy obsługiwać naszych Klientów inaczej - bardziej kameralnie, bardziej personalnie.

Zależy nam na stworzeniu społeczności Audi City Warszawa.

Chcemy podobnie jak Warszawiacy uczestniczyć w życiu kulturalnym miasta, być jego częścią.

Zapewnić azyl w samym centrum miasta, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, napić dobrej kawy.

Bez zobowiązań porozmawiać o technologiach, modelach, a gdy już przyjdzie na to czas z przyjemnością pomóc w realizacji marzenia o posiadaniu nowego Audi -przedstawić ofertę i poprowadzić naszych Klientów przez ścieżkę zakupu. W naszym salonie można zrealizować wszystkie formalności, jak również to właśnie od nas fizycznie odebrać samochód.”

Audi City Warszawa to salon zupełnie inny niż klasyczne salony Audi, wyróżniają go:

  • Lokalizacja w samym centrum Warszawy (możliwość skorzystania z parkingu podziemnego)
  • Godziny otwarcia dostosowane do potrzeb Klientów.
  • Kameralny charakter. Salon podzielony jest na dwa poziomy. Na dole ekspozycja salonu składa się z 4 samochodów, na piętrze natomiast znajdują się pokoje konfiguracji: Customer Private Lounge, w których można odciąć się od zgiełku miasta.
  • Innowacyjne rozwiązania multimedialne. Podobnie jak samochody Audi, sam salon wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Między innymi na 99 calowych ekranach prezentowane są indywidualne konfiguracje samochodu, pozwalające na obejrzenie każdego jego detalu.
  • Na piętrze znajduje się sala konferencyjna dla 8 osób, którą goście mogą wykorzystywać w celu przeprowadzenia spotkań biznesowych.
  • Działa w ramach największej polskiej grupy dealerskiej: Porsche Inter Auto Polska, w związku z czym dysponuje szeroką ofertą modeli dostępnych od ręki.

Pełnoprawny salon samochodowy w centrum miasta? Tak to możliwe. Przyjdź i przekonaj się sam!

Podziel się:

netgraf.pl