Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Gala Charytatywna Sfinksy 2019 za nami!

Dodano: 2019-03-22 11:54:13

20 marca br. w Concept  Store Mysia 3 w Warszawie odbyła się pierwsza Gala Charytatywna SFINKSY 2019, podczas, której miał miejsce finał I edycji najważniejszego w branży felinologicznej plebiscytu - SFINKSY.


Wśród gości: firmy z branży felinologicznej, laureaci plebiscytu Sfinksy, Fundacja „Ja pacze sercem”, celebryci, miłośnicy kotów uczestniczący w tym wyjątkowym, wzruszającym wydarzeniu Gali Charytatywnej SFINKSY 2019 m.in. Majka Jeżowska, „Cayra” Edyta Przytulska, Eliza Gwiazda, Jesika, Angelika Wątor, Dagmara Chmielecka.

Środki finansowe i rzeczowe, które pozyskano m.in. od sponsorów oraz z loterii fantowej przekazano na rzecz Fundacji „Ja pacze sercem”, która pomaga kotom niewidomym i niedowidzącym. Fundacji bardzo zależy na zmianie w myśleniu o kotach niewidomych, o zburzeniu krzywdzących stereotypów.

Zawsze chętnie zapraszamy do naszych domów tymczasowych, w których można przekonać się, że nawet kot bez oczu potrafi oddawać się beztroskim figlom na najwyższym stopniu drapaka. Staramy się o tym opowiadać, przekonywać, pokazywać, w czym bardzo pomagają nam cudowni ludzie, którzy do swojej rodziny zdecydowali się przyjąć „ślepaczka". Wspólnymi siłami można zmieniać świat i to właśnie, wraz z Przyjaciółmi „ślepaczków” staramy się robić z całych sił - Te koty patrzą sercem, a my uczymy się tego od nich - podsumowała Joanna Piotrowska - Wojczak Prezes Fundacji „Ja Pacze Sercem”.

Druga część Gali była dedykowana finałowi i laureatom plebiscytu SFINKSY 2019.

Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych kotom, dostępnych na polskim rynku. Świadomość właścicieli w aspekcie pielęgnacji i opieki nad kotem ma tendencję rosnącą. Producenci starają się zaspakajać potrzeby, a właścicielom kocich piękności coraz trudniej wybrać te produkty, które są̨ dla ich podopiecznych najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod wpływem reklamy, ceny i dostępności produktu.

Pomysłodawczyni i organizatorka, wydawca magazynu „Trzy koty" Nina Gowin i Kapituła plebiscytu zdecydowała, że celem plebiscytu SFINKSY jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również pokazują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność, funkcjonalność i estetykę opakowań.

Produkty, zgłoszone do pierwszej edycji SFINKSY 2019, zasługują na miano najlepszych jakościowo na rynku felinologicznym, a laureaci to naszym zdaniem najlepsi z najlepszych. W tym roku ocenie zostało poddanych 74 zgłoszeń m.in. produkty, sklepy internetowe, inicjatywa roku, weterynarz roku oraz przyznane przez kapitułę i ambasadorów nagrody specjalne, Weterynarz Roku, Firma roku, The Best Sfinksy 2019, Dobry produkt i Nagroda Ambasadorów testujących produkty dla najlepszego wg. nich produktu – podsumowała Nina Gowin.

Galę uświetnił występ rokowy podopiecznych Fundacji Promocji Kultury Szkoła Rocka, pod kierunkiem Arkadiusza Krupy, skrzypka i multiinstrumentalisty - autora projektu i założyciela fundacji.

Wydarzenie poprowadziła - Monika Żewłakow, modelka, aktorka, prezes Fundacji TyMMMczasy - kocie sierotki, pomagająca bezdomnym zwierzętom w znalezieniu kochającego domu.  

Podziel się:

netgraf.pl