Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zapraszamy na Południowe Tragi Nieruchomości & Budowa Domu

Dodano: 2019-03-26 13:00:00

30-31 marca w ARENIE URSYNÓW przy ulicy Pileckiego 122, odbędzie się XIII edycja Południowych Tragów Nieruchomości & Budowa Domu. Impreza ta skupia inwestycje budowlane wyłącznie z południowego pasma Warszawy, a więc z dzielnic takich jak Ursynów, Mokotów, Wilanów oraz z pobliskich miejscowości: Piaseczna, Konstancina, Józefosławia czy Lesznowoli.


W imprezie udział weźmie około 60 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy (rynek pierwotny) agencje nieruchomości (rynek wtórny), firmy budowlane (budowa domu od A do Z), projektanci, pośrednicy kredytowi, architekci oraz eksperci branży.

Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Warszawy, bądź okolicznych powiatach.

Podziel się:

netgraf.pl