Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Tłum gości na premierze książki "Kobiety o kobietach czyli cała prawda o płci pięknej".

Dodano: 2019-04-04 12:44:32

Prawie 300 osób pojawiło się w czwartkowy wieczór w modnym warszawskim klubie LOFT44 na finale 2. edycji plebiscytu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2019 połączonym z medialną premierą książki Ilony Adamskiej pt. „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”.


Wśród gości wydarzenia nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawiły się m.in. Joanna Brodzik, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Agnieszka Rylik, Maria Niklińska, Katarzyna Pakosińska, Anna Bosak, Katarzyna Miller, a także panowie Ryszard Rembiszewski i Jarosław Jakimowicz z żoną.

Galę otworzyła zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” Anna Hamela, muzyczną gwiazdą wieczoru była Daria Adamczewska, uczestniczka programu The Voice of Poland. Obie artystki zaczarowały publiczność swoim nietuzinkowym głosem i niezwykłą charyzmą, jaka biła od nich ze sceny.

W trakcie gali wręczono 20 statuetek PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2019 – otrzymały je marki, które wybijają się ponad przeciętność, które cechuje najwyższa jakość usług, a także działanie według zasad biznesowego fair play. To firmy, które stawiają na prestiż, elegancję i zadowolenie klientów.

Po części oficjalnej na scenie pojawiło się ponad 80 kobiet, bohaterek nowej książki Ilony Adamskiej, wśród których nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd, ekspertów ze świata psychologii oraz kobiet sukcesu. To one wraz z pomysłodawczynią projektu starały się zgłębić tajniki kobiecej duszy, odpowiedzieć na pytania, czy faktycznie istnieje coś takiego jak solidarność jajników, czy możemy na siebie zawsze liczyć, czego sobie zazdrościmy.

Niektóre z pań zostały również nagrodzone statuetkami KOBIECY LAUR za inspirowanie innych kobiet i bycie wzorem przedsiębiorczości.

Jak większość eventów wydawnictwa I.D.MEDIA również i ten miał element akcji charytatywnej. Ilona Adamska pieniądze ze sprzedaży biletów na galę przekazała na zakup potrzebnych rzeczy dla warszawskiego Domu Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret”. Akcję wsparły także marki SYLVECO, CANON POLSKA, CHANTAL i EBLIS, które przekazały kosmetyki, ubrania i drobne upominki dla mam i maluchów.

Prezenty ze sceny oficjalnie odebrali Wojciech Gajewski, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Praga Północ, Iwona Krawczyk, kierownik Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ oraz Dorota Nowak, starszy instruktor terapii zajęciowej w Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ.

Były łzy wzruszenia, niesamowite emocje, a przede wszystkim ogromna radość i zaskoczenie pracowników z tak ogromnej ilości prezentów.

Jak powiedziała ze sceny Ilona Adamska: „Życie jest po to, żeby dawać z siebie jak najwięcej ludziom. Żeby pomagać, bo dobro wraca. W najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie”.

Imprezę zakończył konkurs, w którym do wygrania były kosmetyki, książki, vouchery do kliniki medycyny estetycznej, weekendowe wyjazdy do hoteli w Świeradowie Zdroju i Szklarskiej Porębie oraz weekend z samochodami marek Mazda 3 i Ford Edge.

O wyborny catering i słodki poczęstunek zadbali: Amrit Oriental Food, Dietering.com, Caffe Grano, Le Barbatelle Italian Wine Selection oraz Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

 

Galę poprowadził Arkadiusz Habrat.

Podziel się:

netgraf.pl