Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Świat oczami hostessy!

Dodano: 2019-04-19 14:14:12

Jaką funkcję pełnią hostessy? Jakie cechy poza odpowiednią prezencją są w tej pracy najbardziej cenne? Według jakiego klucza dobiera się pracowników? Od 22 do 26 kwietnia gościem Justyny Sokołowskiej w „Zbawieniu w pracy” będzie Monika Bradacz – założycielka agencji hostess M-DUO.


Dzięki precyzyjnie dobranemu personelowi wydarzenia nabierają kształtu i charakteru eksponując swoją tożsamość. Rynek pełen inspirujących przedsięwzięć nie mógłby istnieć bez niezwykłych ludzi, którzy umiejętność kreowania emocji doprowadzili do perfekcji zmieniając zwykłe „oglądanie” wydarzenia w jego „przeżywanie”.

 

Jednym z nich jest Monika Bradacz – założycielka agencji hostess M-DUO.  

„M-DUO działa na polskim rynku eventowym od ponad 10 lat. Rozwijamy się, odnosimy sukcesy i stawiamy przed sobą nowe cele. Nasza misja pozostaje niezmienna. Chcemy sprawić, by każdy event – przy którym pomaga nasz starannie wyselekcjonowany team złożony z hostess, promotorów, animatorów, wizażystów, czy obsługi technicznej – zakończył się sukcesem. Nasza obecność oraz profesjonalna pomoc atrakcyjnych, kompetentnych i przebojowych osób, ułatwia organizację każdego eventu, bez względu na rozmach i lokalizację. Znamy branżę i jej potrzeby.” – wspomina Monika.

 

Praca w tej branży to niecodzienna przygoda i wspaniały sposób nie tylko na zdobycie cennego doświadczenia ale też zbudowanie własnej sieci kontaktów.

Posłuchaj Radia Kolor od 22 do 26 kwietnia i poznaj świat widziany oczami hostessy.

 

Podziel się: