Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Teatr Sabat zaprasza na spektakle musicalowe, rewiowe i poświąteczne rabaty!

Dodano: 2019-04-25 14:50:17

Jedyny Teatr rewiowy w Polsce – Teatr SABAT Małgorzaty Potockiej zaprasza na niezwykłe spektakle rewiowe i  musicalowe! Tylko u nas zobaczycie Państwo plejadę artystów i wokalistów scen warszawskich, czternastoosobowy balet wspaniałych, pięknych, długonogich tancerek oraz tancerzy; pokazy akrobatyczne na szarfach, kole i trapezie i wiele innych ciekawych atrakcji..


W teatrze SABAT możecie zorganizować Państwo imieniny, urodziny, przyjęcia okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice ślubu i wiele innych spotkań z przyjaciółmi, a także eventy firmowe.

Znakomite spektakle do obcokrajowców!

Tylko u nas scena po spektaklu zmienia się w parkiet do tańca, gdzie przy muzyce na żywo prowadzą dancing nasi Wokaliści.

Promocja Świąteczna 20% rabatu od poniższych kwot, na spektakle w dniach 26 i 27 kwietnia oraz 3 i 4 maja 2019r.!

KOSZTY biletów dla osób indywidualnych :

260zł brutto –za osobę, bilet dla jednej osoby z welcome drinkiem na powitanie Gościa, kolacją w formie bufetu szwedzkiego zimnego (przystawki, przekąski, sałatki),  danie gorące (dwa dania do wyboru), deser serwowany w czasie przerwy  a także dancing,

160zł brutto – za osobę bilet dla jednej  osoby na spektakl z welcome drinkiem na powitanie Gościa i dancingiem po spektaklu.

Najbliższe spektakle w repertuarze teatru SABAT odbędą się w dniach:

26 kwietnia – Przeboje Świata

„Przeboje Świata” to pełna ekspresji rewiowa podróż przez Świat. Na spektakl składają się kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata, między innymi z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy oraz scenografia multimedialna. Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej. Wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach.

27 kwietnia – Rewia Filmowa

„Rewia Filmowa” to wspaniałe widowisko rewiowe, na które składają się utwory muzyczne z filmów kultowych, filmów nagradzanych Oskarami i filmów najnowszych. Usłyszymy przeboje między innymi z „Grease”, „Chicago”, „Bodyguard”, „Nine”, „All that jazz”, „Bohemian rapsody”, „Narodziny gwiazdy” oraz „Zimna wojna”. Wszystko w nowych aranżacjach muzycznych, współczesnej choreografii Małgorzaty Potockiej i Joanny Teśli, w specjalnej oprawie multimedialnej i olśniewających kostiumach.

3 maja – Przeboje Świata

4 maja – Rewia Filmowa

Dla stałych Klientów proponujemy Rabaty.

A dla Grup zorganizowanych poniższe Rabaty

Grupy zorganizowane od 20 do 70 osób 10%

Grupy zorganizowane od 71   - 15%

Wystawiamy spektakle w całej Polsce poza siedzibą teatru.

 

Zapraszamy do współpracy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się: