Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Honda Wyszomirski - dlaczego warto odwiedzić salon?

Dodano: 2019-05-09 13:09:23

Salon Honda Wyszomirski został wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami Hondy i jest jednym z najnowocześniejszych takich obiektów w kraju. Na 2000 m2 zaplanowano miejsce na kilkanaście samochodów ekspozycyjnych, 12 nowoczesnych stanowisk serwisowych, stację kontroli pojazdów oraz myjnie wewnętrzne. Ponadto, na terenie nowej inwestycji powstały myjnie zewnętrzne oraz 150 miejsc parkingowych, w tym 60 na dachu budynku.


Jakub Wyszomirski, reprezentujący już drugie pokolenie zarządzające rodzinnym biznesem, powiedział: „Współpracę z Hondą rozpoczęliśmy w 1994 roku, czyli prawie ćwierć wieku temu, świadcząc na rzecz tej marki usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych. O ich wysokiej jakości świadczy certyfikat ISO 9001:2000, uzyskany przez nas w 2001 roku. Naszym marzeniem było jednak prowadzenie dealerstwa Hondy i udało nam się je spełnić po dwunastu latach. Powstał wtedy obiekt w Siedlcach, gdzie obecnie – oprócz samochodów – sprzedajemy również motocykle. Przez kolejne dwanaście lat uczyliśmy się marki Honda i pokochaliśmy ją na tyle, by podjąć się ogromnego wyzwania, jakim było wybudowanie dużego dealerstwa w Warszawie. Dziś z dumą mogę stwierdzić, że udało nam się tego dokonać i mamy nadzieję na sukces sprzedażowy.”

Honda Wyszomirski działa aktywnie w sporcie motorowym. Jakub Wyszomirski zdobył szereg tytutów mistrzowskich, w tym Mistrza , I Wicemistrza i II Wicemistrza Europy Strefy Centralnej FIA CEZ w wyścigach samochodowych w latach 2015-2018. Natomiast Michał Wyszomirski jest kilkukrotnym Wicemistrzem Pucharu Polski w Cross-Country.

Firmę BLS Wyszomirski oraz markę Honda Wyszomirski wyróżnia na rynku dbałość o klientów, zamiłowanie do historycznych, luksusowych i sportowych aut. Klienci mogą oczekiwać indywidualnego podejścia, zainteresowania tematem i szukania optymalnych rozwiązań. Pracownicy firmy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a swoim zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem zjednują sobie lojalnych klientów.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego salonu Honda Wyszomirski w Warszawie przy ul. Puławskiej 595. Zapraszamy również do pozostałych dwóch siedzib firmy: Warsztatu blacharsko-lakierniczego przy ul. Parowcowej 10d w Warszawie oraz salonu Hondy w Siedlcach przy ul. Terespolskiej 7.

Podziel się: