Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Grunt i Woda startuje już trzynastego lipca!

Dodano: 2019-07-11 16:22:31

Klubokawiarnia Grunt i Woda to miejsce tętniące życiem, które na dobre wpisało się w wypoczynkowy klimat Warszawy. W tym sezonie otwiera się po raz czwarty. Kusi warszawiaków ciekawymi wydarzeniami, atmosferą i przyjazną dla środowiska przestrzenią, tworzoną z wyobraźnią i pasją. Tegoroczny, bogaty program „Grunt to dobry plan”, zapowiadający wydarzenia w sezonie letnim, zachęca stołecznych bywalców do odwiedzin i korzystania z propozycji organizowanych na miejscu.


Oficjalne otwarcie Grunt i Woda startuje trzynastego lipca o godzinie 20:00, na Bulwarze Flotylli Wiślanej, między mostem Poniatowskiego, a Płytą Desantu.

Klasycznie, w sobotni wieczór zapraszamy na nocne tańce w ramach cyklu imprez „Zatrząś Gruntem”. Atmosferę na miejscu rozgrzeje koncert TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE

Klimatyczne miejsce przyciąga uwagę wieczornymi eventami przy autorskich drinkach, skupiając przy tym fanów dobrej muzyki na imprezach z mocno wyselekcjonowaną i różnorodną nutą.

Lokal ofertą odpowiada na potrzeby każdej grupy wiekowej i zawodowej. Jest dostosowany dla niepełnosprawnych. Coś dla siebie, znajdą tu zarówno sportowcy, zakochani, imprezowicze, dzieci w każdym wieku, seniorzy jak i rodzice, a nawet Wasi pupile.

Grunt i Woda w każdy weekend prowadzone są bezpłatne animacje i warsztaty kulinarne dla najmłodszych. W ramach autorskiego bloku Dzieciaki nad Wisłą, mali warszawiacy będą mogli wpaść do Gruntu na zajęcia rekreacyjno-edukacyjne takie jak: Muzosensorki, Akademia Młodego Sportowca czy Teatr dla dzieci.

W tym sezonie będzie wyjątkowo aktywnie nad Wisłą. Tegoroczną premierę mają zajęcia na zdrowy kręgosłup i pilates, organizowane z myślą o warszawskich seniorach. Panie będą mogły zadbać o swoją formę i bezpieczeństwo podczas środowych ćwiczeń ABT i zajęć z samoobrony. Po weekendowych pląsach nic tak nie wyciszy jak niedzielna joga na parkiecie w Gruncie.

 Więcej inormacji znajdziesz TUTAJ.

Podziel się:

netgraf.pl