Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wilanów po raz trzeci szykuje się do biegu. 8 września wystartuje Królewski Festiwal Biegowy

Dodano: 2019-08-07 12:12:40
fot. Agencja DEM’a Promotion Polska
fot. Agencja DEM’a Promotion Polska

Agencja DEM’a Promotion Polska zaprasza na III Królewski Festiwal Biegowy w Wilanowie. Kolejny raz będziemy mogli wziąć udział w akcji Biegaj’MY z DEM’a.


Biegaj’MY z DEM’a to cykl popularnych biegów, organizowanych przez Agencję DEM’a Promotion Polska. Jest to jedna z największych agencji marketingowych services, świadcząca swoje usługi na rynku polskim od ponad 20 lat.

Ich inicjatywa „Biegaj’MY z DEM’a” bardzo szybko podbiła serca biegaczy z całej Polski za pełen profesjonalizm i wysoką jakość organizacji wydarzeń. Cechą charakterystyczną cyklu, która niewątpliwie przyciąga mnóstwo zainteresowanych, jest dynamika i nietuzinkowość tras. Przebiegają one bowiem przez ciekawe pod względem turystycznym miejsca, serwując uczestnikom biegu niezapomniane krajobrazy.

„Rozbiegajmy” razem Wilanów

Królewski Festiwal Biegowy odbędzie się na terenie Royal Wilanów 8 września o godz. 8:00 w ramach Dni Wilanowa. „Biegaj’MY z DEM’a” składa się z dwóch tras na 5 i 10 km. Organizator przewiduje dla uczestników limit czasowy wynoszący 3 godz. Nie zabranie również atrakcji dla najmłodszych, agencja planuje maraton dla dzieci o dystansie 230 i 650 m. Wszyscy biegacze mają zagwarantowane bogate pakiety startowe. Przewidziane są różne atrakcje towarzyszące festiwalowi, jak również wiele nagród na mecie.

Organizator szacuje, że w festiwalu biegowym weźmie udział około 1000 osób.

Jak dla nas brzmi to jak świetna zabawa z niezapomnianą atmosferą, a więc…

Do biegu, gotowi… Start! Widzimy się 8 września w Wilanowie!

Podziel się:

netgraf.pl