Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Żnin świętuje Światowy Dzień Optymisty

Dodano: 2019-08-21 13:26:50
fot. Talk & More Group
fot. Talk & More Group

Już po raz czwarty odbyła się Gala „Optymisty Roku” oraz Festiwal Optymizmu. Do Żnina przyjechały setki szczęśliwych ludzi.


 „Ludzie tylko na tyle są szczęśliwi, na ile zdecydują, że są szczęśliwi” – mówił Abraham Lincoln.

Idąc tropem tych słów i propagując pozytywne myślenie 21 sierpnia świętujemy Światowy Dzień Optymisty. Z tej okazji w Żninie odbyła się 19 sierpnia Gala „Optymisty Roku 2019” oraz  20 sierpnia Festiwal Optymizmu 2019.

Wydarzenie to zgromadziło bardzo wielu optymistycznie nastawionych do świata ludzi z Polski oraz z zagranicy. Główną atrakcją gali było wręczenie statuetek wyjątkowym osobom i firmom, które – jak podają organizatorzy  – „swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą”.

Tytuł Super Optymista Roku 2019 otrzymał Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber, Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Radosław Liszewski oraz Sławomir i Kajra jako Super Optymistyczne Małżeństwo Roku.

Optymistą Roku 2019 okrzyknięto: Monikę Białek, Beatę Cholewińską, Marka Włodarczyka, Anthony’ego Tullo i Tomasza Witka.

Już po raz czwarty spotkaliśmy się, aby szerzyć optymizm, pozytywne myślenie, radość życia, życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Zarażamy uśmiechem, pobudzając ludzi w Polsce i na świecie do pozytywnego myślenia! 21 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Optymisty, więc wszyscy obowiązkowo jesteśmy Optymistami i myślimy pozytywnie. Optymistom zawsze świeci słońce” – mówi Mariusz Pujszo, pomysłodawca Światowego Dnia Optymisty oraz założyciel Fundacji „Jestem Optymistą" i organizator Gali „Optymista Roku" i Festiwalu Optymizmu. 

 

Podziel się: