Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wszystko o kupnie mieszkania. W weekend rusza 12. edycja Zachodnich Targów Nieruchomości

Dodano: 2019-09-09 12:25:00
fot. Zachodnie Targi Nieruchomości
fot. Zachodnie Targi Nieruchomości

Chcesz kupić mieszkanie albo dom? Jak szybko porównać kilkaset lub kilka tysięcy ofert? Na te pytania znajdziesz odpowiedź już w ten weekend.


14-15 września w Hali Koło przy ulicy Obozowej 60, odbędzie się XII edycja Zachodnich Tragów Nieruchomości & Budowa Domu. Impreza ta skupia inwestycje budowlane wyłącznie z zachodniego pasma Warszawy, a więc z dzielnic takich jak Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany oraz z pobliskich miejscowości, a wśród nich z Ożarowa Mazowieckiego, Babic, Piastowa czy Pruszkowa.

W imprezie udział weźmie około 35 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy (rynek pierwotny) agencje nieruchomości (rynek wtórny), firmy budowlane (budowa domu od A do Z), projektanci, pośrednicy kredytowi, architekci oraz eksperci branży.

Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Warszawy, bądź okolicznych powiatach.

 

Podziel się: