Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Czas na zmiany

Dodano: 2019-09-10 09:15:20
fot. Fundacja Czas na Sukces
fot. Fundacja Czas na Sukces

Konferencja dotycząca spraw okołorozwodowych, mediacji rodzinnej, oraz rozwoju osobistego już w najbliższą sobotę. Przyjdź 12 października o godz. 9.30 do Och – Teatru.


Jesteś w trakcie rozwodu lub rozstania? Chcesz podjąć tę decyzję, ale boisz się zmian? A może masz to za sobą i nie wiesz co dalej? Chcesz zacząć swoje odmienione życie? Jeśli tak, to konferencja „Czas na zmiany” jest właśnie dla Ciebie!

Tylko u nas uzyskasz informacje o  mediacjach rodzinnych, przepisach prawa i roli kuratora w procesie rozwodowym. Dowiesz się jak pokonać bariery i osiągnąć cel! Zainspirujesz się do pozytywnych zmian oraz świadomego życia, w zgodzie ze sobą i swoim ciałem.

Znana pisarka, autorka programu „Blondynka w podróży” w Radiu Kolor, podróżniczka, autorka książek, Beata Pawlikowska, dzieląc się swoją dobrą energią, opowie o tym jak pozytywnie zmieniać swój świat, odnaleźć swoją życiową drogę i wejść na sam szczyt. Spotkanie z Beatą Pawlikowską, będzie okazją by kupić jej książki wraz z autografem pisarki.

Aktor Krzysztof Janczar opowie o relacjach międzyludzkich i będzie gościem konferencji, którą poprowadzi jego syn, aktor Krzysztof Artur Janczar. Będzie to pierwsze w historii spotkanie ojca i syna na jednej scenie.

Ponadto autorka programu „Z gruszki i z pietruszki” w Radiu Kolor, dietetyk i autorka książek Katarzyna Błażejewska – Stuhr opowie, jak odnaleźć się w dietetycznych meandrach i jak podejmować właściwe decyzje żywieniowe nie tylko w stresujących chwilach.  

Bądź z nami i wejdź w swój Czas na zmiany!

Więcej o konferencji i naszych ciekawych prelegentach przeczytasz na www.czasnasukces.eu.

Podziel się: