Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kupno mieszkania A do Z. To już 14. edycja Północnych Targów Nieruchomości

Dodano: 2019-09-17 14:00:15
fot. Północne Targi Nieruchomości
fot. Północne Targi Nieruchomości

Pierwsza taka impreza na Mazow­szu, która sku­pia wyłącz­nie inwe­sty­cje budow­lane z Pół­noc­nego pasma War­szawy!


21-22 września w Hali Sportowej Bos przy ulicy Strumykowej 21 odbędzie się 14. edycja Północnych Tragów Nieruchomości & Budowa Domu. Impreza ta skupia inwestycje budowlane wyłącznie z północnego pasma Warszawy, a więc z dzielnic takich jak Białołęka, Targówek i Praga Północ oraz pobliskich miejscowości – Marek, Ząbek, Radzymina, Jabłonnej i Legionowa. 

W imprezie udział weźmie około 45 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy (rynek pierwotny) agencje nieruchomości (rynek wtórny), firmy budowlane, projektanci, pośrednicy kredytowi, architekci oraz eksperci branży.

Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Warszawy, bądź okolicznych powiatach.

Podziel się:

netgraf.pl