Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Piękni, majestatyczni i dumni. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Dodano: 2019-09-19 10:00:00
fot. Klub Kota X-Treme
fot. Klub Kota X-Treme

Zbliża się dwudniowe wydarzenie, którego miłośnicy kotów nie mogą przegapić!


Przez dwa dni będzie można oglądać najpiękniejszych przedstawicieli kocich ras. Już w ten weekend na Bielanach rusza Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Planowana impreza będzie 18-stą już w historii klubu, a 10-tą w Warszawie. O popularności wystawy organizowanej przez Klub Kota X- Treme świadczy coroczna olbrzymia liczba wystawców – zarówno polskich, jak i tych zagranicznych.

Organizatorzy spodziewają się około 100 kotów, już w tej chwili zostało zarejestrowanych 19 różnych ras. Nadal można wysyłać zgłoszenia. W czasie wystawy będzie można podziwiać jedne z najpopularniejszych ras: maine coony, syberyjskie, brytyjskie i bengalskie. Pojawią się również rasy rzadko spotykane, jak peterbald, toyger, turecka angora czy kot somalijski.

5 ringów sędziowskich

Koty będą oceniane przez 5 sędziów międzynarodowych (z Francji, Szwecji i Wielkiej Brytanii) na 5 ringach sędziowskich. Każdy zwiedzający będzie mógł obserwować zwierzęta i ich ocenę z bliskiej odległości i na żywo. Nie będzie prętów klatek!

Na terenie wystawy znajdzie się także wiele stoisk z artykułami dla kotów i kocimi gadżetami. Będą przedstawiciele kilku fundacji zajmujących się pomocą kotom bezdomnym. Dodatkowo dla dzieci organizatorzy zaplanowali różne atrakcje, takie jak malowanie buzi.

Start imprezy 21-22 września w godz. 10-16 w Hali Sportowej CRS-Bielany, przy ul. Lindego 20 (zaledwie 2 minuty od stacji metra Wawrzyszew). Bilety będą dostępne przed wejściem na wystawę w cenie: 12 PLN normalny, 7 PLN ulgowy (dzieci i młodzież szkolna, emeryci i renciści). Dzieci do lat 5 - wstęp gratis!

fot. Klub Kota X-Treme

fot. Klub Kota X-Treme

Podziel się:

netgraf.pl