Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dni Kultury Francuskiej w Konstancinie-Jeziornie

Dodano: 2019-09-25 12:30:44
fot. Konstanciński Dom Kultury
fot. Konstanciński Dom Kultury

Muzyka, film i warsztaty perfumiarskie, między innymi te rzeczy czekają na gości, którzy odwiedza w najbliższy weekend Konstanciński Dom Kultury. Wszystkie atrakcje połączy jedno – Francja.


W dniach 27-29 września, Konstanciński Dom Kultury wypełni kultura francuska. Odwiedzający zapoznają się między innymi z tamtejszą sztuką – kinematografią, malarstwem, muzyką i fotografią.

Atrakcje dla każdego

Inauguracją Dni Kultury Francuskiej będzie wernisaż wystawy fotografii, które Jean-Paul Lubliner przygotował z okazji 130-lecia Wieży Eiffla. Dopełnieniem wieczoru będą trzy znakomite filmy - „Parasolki z Szelburga”, „Piękne Dni” oraz „400 batów”.

Sobota i niedziela upłyną pod znakiem wydarzeń artystycznych i edukacyjnych. Najmłodsi będą mieli okazję zobaczyć spektakl na podstawie „Małego Księcia”. Z kolei dla starszych gości zaplanowano spotkania z ekspertami od francuskiego humoru i hip-hopu.

W niedzielę odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach perfumiarskich. Tego dnia nie zabraknie również muzyki. W repertuarze francuskich kompozytorów wystąpi pianista Cédric Boyer, a nastrojową piosenkę francuską usłyszymy w wykonaniu Justyny Bacz z zespołem.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

Podziel się:

netgraf.pl