Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Jak wybrać właściwe AGD?

Dodano: 2019-10-04 16:50:00

Przeprowadzka, remont, a może po prostu potrzeba zmiany? Okazji do zakupu nowych artykułów gospodarstwa domowego nie brakuje. Ale czy wiemy jak to robić i czego oczekiwać od urządzeń najnowszej generacji? Podpowiada Andrzej Krop, dyrektor zarządzajacy Vestel Poland - firmy dystrybuującej najwyższej klasy AGD takich marek jak SHARP czy Vestfrost!


Gotowanie, pieczenie, sprzątanie. Każdy z nas to zna ale nie każdy lubi. Okazuje się jednak, że dzięki nowoczesnym urządzeniom AGD możemy ograniczyć nasze zaangażowanie w te obowiązki do koniecznego minimum. Najlepszym przykładem jest linia produktów SMART marki Sharp połączona z najpopularniejszymi asystentami głosowymi: Google Assistant oraz Amazon Alexa. Dzięki temu możemy wykonywać kilka czynności jednocześnie. Wsród produktów Sharp, którymi możemy sterować głosowo jest m.in. piekarnik, z rekordową liczbą 150 programów automatycznego gotowania. Z asystentami zintegrowano także czterodrzwiową chłodziarko-zamrażarkę z zamiennymi komorami zamrażarki i zmywarkę mieszczącą 15 kompletów naczyń oraz pralkę, o pojemności bębna 10 kg.


Nie traćmy zatem czasu na zbędne czynności. Wszystkie te zadania wykonają za nas urządzenia. A my bez poczucia winy możemy poczytać książkę lub odpocząć na kapie z lampką idealnie schłodzonego wina. I tym przypadku również pomoże nam Vestel, producent ultranowoczesnych chłodziarek do wina marki Vestfrost, przechowujących wino w optymalnej temperaturze. Dzięki nim możemy cieszyć się wszystkimi walorami wina, w tym idealnym kolorem i smakiem.

Podziel się:

netgraf.pl